Aplikácia Samsung Health prehrá 3 veľmi užitočné merania

Samsung Health stratí počítadlo kalórií a váhu

Si ponorený do sveta fitness? Tak toto vás bude mrzieť, pretože vďaka oznámeniu od spoločnosti Samsung Germany sa stalo známe, že aplikácia Samsung Health stratí počítadlo kalórií, kontrolu hmotnosti a merač kofeínu.

Zo strany juhokórejského giganta ide o odvážne rozhodnutie, pretože tieto merače boli vlastnosťami, ktoré ho odlišovali od iných aplikácií, ako je Xiaomi Mi Fit alebo Huawei Health. Nepochybne a zlé správy pre používateľov, ktorí tieto funkcie používali.

Prečo Samsung Health odstráni počítadlo kalórií, hmotnosti a kofeínu?

Prečo Samsung Health odstráni počítadlo kalórií, hmotnosti a kofeínu

Je možné, že vymiznutie týchto charakteristík je spôsobené tým, že sú málo využívané užívateľmi a Samsung pracuje na zjednodušení svojej aplikácie Samsung Health. Momentálne nemáme oficiálne vyjadrenie od Samsungu, aby sme vedeli, prečo sa rozhodli tieto funkcie eliminovať, keďže sú dostupné dodnes.

Kedy tieto funkcie zmiznú a ako informácie uložiť?

Meradlá/počítadlá aplikácie Samsung Health sa z vašej verzie stratí 6.jedenásť a v zariadeniach typu Samsung Galaxy Watch alebo Samsung Galaxy Zapadnúť do vašej verzie 4.1.

Samsung Health

Aj keď stále máte prístup k týmto údajom, je dôležité, aby ste to vedeli tieto informácie nie je možné synchronizovať po aktualizácii aplikácie Samsung Health. Preto vám odporúčame, aby ste si tieto metriky a obchody zálohovali alebo uložili do počítača alebo do cloudu, aby ste ich mohli skutočne využiť.

Ak používate niektorý z už pomenovaných modulov gadget, aktualizácia vám umožní dočasnú možnosť uloženia zhromaždených údajov. Skutočnosť, že je to dočasné, však naznačuje, že po určitom čase sa tieto informácie stratia.

Napriek odstráneniu týchto metrík, aplikácia Samsung Health naďalej poskytuje:

  • Sledovanie vývoja vašej fyzickej kondície.
  • Monitorovanie srdcovej frekvencie.
  • Monitorovanie spánku.

Aktualizácia Samsung Health príchod je naplánovaný na koniec júla 2020. Takže ak ste jedným z tých, ktorí používajú tento nástroj, mali by ste si uložiť údaje, ktoré táto aplikácia zhromaždila o kalóriách a vašej hmotnosti, pretože na príchod aktualizácie nezostáva veľa času.

Ak chcete zlepšiť sledovanie vašej aktivity, najviac vám pomôže nákup u vás gadget, ktorý vás bude sprevádzať pri vašej športovej rutine, odporúčame vám pozrieť si nový Mi Band 5 od Xiaomi, inteligentný remienok s veľmi dobrými funkciami.