Aplik├ícia Runkeeper Pedometer meria viac ne┼ż len va┼íe kroky

Ako tester aplik├íci├ş, ktor├Ż sa v├Ą─Ź┼íinu d┼ła pohr├íva s aplik├íciami, sa c├ştim odd├Żchnut├Ż, ke─Ć vid├şm dobre navrhnut├║ aplik├íciu. Aplik├ícia Runkeeper Pedometer je na┼í┼ąastie jednou z t├Żch skvelo vyzeraj├║cich aplik├íci├ş, ktor├ę je jednoducho rados┼ą pou┼ż├şva┼ą. Za─Źal som beha┼ą po svojom bloku, ke─Ć som robil v├Żskum najlep┼í├şch ─Źl├ínkov o krokomeroch pre Android. Teraz v─Ćaka t├Żmto aplik├íci├ím beh├ím ka┼żd├Ż druh├Ż de┼ł.

Fitness nikdy nebolo v mojej ka┼żdodennej agende, ale pr├íca pre JOA mi pomohla uvedomi┼ą si, ─Źo mi ch├Żba. Testovanie najlep┼í├şch fitness aplik├íci├ş a aplik├íci├ş na chudnutie pre Android ma ur─Źit├Żm sp├┤sobom prin├║tilo uvedomi┼ą si, ak├║ m├ím nadv├íhu.

Aplik├ície ako Runkeeper Pedometer App s├║ vynikaj├║cim zdrojom motiv├ície a energie pre leniv├ęho mu┼ża, ako som ja, ktor├Ż cel├Ż de┼ł sed├ş na stole. Toto bol z─Ćaleka najprodukt├şvnej┼í├ş v├Żskum, ak├Ż som kedy uskuto─Źnil.

Cover art

Aplik├ícia Runkeeper Pedometer meria viac ne┼ż len va┼íe kroky 2

Dobro

Aplik├ícia Runkeeper Pedometer m├í ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. S aplik├íciou nie s├║ takmer ┼żiadne probl├ęmy a funguje pod─ża pl├ínu. Dizajn aplik├ície je pr├şjemn├Ż pre o─Źi, v┼íetky funkcie s├║ vzdialen├ę iba jedno klepnutie. Grafy a grafy s├║ spo─żahliv├Żm sp├┤sobom, ako zmysluplne sledova┼ą v├í┼í pokrok.

Zl├Ż

Niekedy m├í aplik├ícia probl├ęmy so stabiliz├íciou pripojenia GPS. Viem, ┼że je to aplik├ícia, preto┼że som popri nej testoval aplik├íciu GPS Navigation a fungovala bezchybne. Toto je jedin├Ż probl├ęm, ktor├Ż som mal s aplik├íciou. M├┤j priate─ż v┼íak nemal ┼żiadne probl├ęmy s pou┼ż├şvan├şm aplik├ície v Nemecku. Mo┼żno to teda bolo ur─Źovan├şm polohy satelitu alebo oblakmi, ktor├ę zasahovali do sign├ílu GPS.

Spodn├Ż riadok

Ak h─żad├íte robustn├║ be┼żeck├║ aplik├íciu alebo dokonca skvel├║ plaveck├║ aplik├íciu, Runkeeper Pedometer App pre v├ís urob├ş skvel├║ pr├ícu. I┼íiel by som a┼ż tak ─Ćaleko, ┼że by som povedal, ┼że t├íto aplik├ícia sa za posledn├Żch nieko─żko mesiacov ve─żmi zlep┼íila, a som r├íd, ┼że sa to podarilo. T├íto aplik├ícia je ur─Źite jednou z najlep┼íie spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę som testoval. Rozhranie, pou┼żitie a dokonca aj hist├│ria s├║ v ich pr├şslu┼ínom oh─żade ├║┼żasn├ę. T├║to aplik├íciu by som z cel├ęho srdca odporu─Źil, preto┼że d├íva mojej osobnej aplik├ícii Runtastic doslova peniaze.

Prv├ę spustenie

Dosta┼ą aplik├íciu do svojho smartf├│nu nebolo v├┤bec ┼ąa┼żk├ę. Aplik├ícia bola nain┼ítalovan├í takmer okam┼żite. Nie je to v┼íak tak├í mal├í aplik├ícia. Aplik├íciu si v┼íak pravdepodobne m├┤┼żete stiahnu┼ą do mobiln├Żch d├ít bez ob├ív z obmedzenia d├ít.

Hne─Ć po in┼ítal├ícii som aplik├íciu otvoril pomocou oznamovacej li┼íty. Prv├í obrazovka ma po┼żiadala o prihl├ísenie. Obvykle sa nechcem prihl├ísi┼ą do aplik├íci├ş, ktor├ę s uveden├Żm ├║─Źtom nemaj├║ ni─Ź spolo─Źn├ę. Ale t├íto aplik├ícia m├í prinajmen┼íom slu┼ínos┼ą pon├║ka┼ą nieko─żko sp├┤sobov pripojenia sa k aplik├ícii. Videl som ve─ża ─żud├ş, ako sa vyh├Żbaj├║ aplik├ícii len preto, ┼że i┼ílo iba o prihl├ísenie do soci├ílnych m├ędi├ş.

Po ├║vodnej obrazovke som sa dostal priamo na hlavn├║ str├ínku. Potom sa aplik├ícia Runkeeper Pedometer App pustila priamo do pr├íce. Jedn├í sa o jednu z aplik├íci├ş, ktor├ę na pr├ícu nepotrebuj├║ ┼ípeci├ílny n├ívod. Som si celkom ist├Ż, ┼że jedin├Żm poh─żadom na obrazovku dok├í┼żete zisti┼ą, ─Źo je to.

Rozhranie

Aplik├ícia Runkeeper Pedometer m├í jedno z najlep┼í├şch rozhran├ş, ak├ę som kedy videl v aplik├ícii krokomer pre Android. Aplik├ícia zap├┤sob├ş hne─Ć od za─Źiatku. Na hlavnej obrazovke je ve─ża inform├íci├ş a mo┼żnost├ş, ale v┼íetky s├║ dobre spravovan├ę.

Od v├Żberu aktiv├şt po cvi─Źenie je v┼íetko priamo na hlavnej obrazovke. Klepnite na tla─Źidlo Spusti┼ą a dostanete sa na be┼żiacu obrazovku. Tu si budete m├┤c┼ą zobrazi┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície o va┼íom aktu├ílnom behu. Tla─Źidl├í na zastavenie a pozastavenie behu s├║ umiestnen├ę v spodnej ─Źasti obrazovky pre jednoduch┼í├ş pr├şstup.

Jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş, ktor├ę som si na aplik├ícii v┼íimol, je nedostatok rekl├ím. Nebolo ni─Ź vidie┼ą. Reklamy zvy─Źajne zaberaj├║ drahocenn├Ż priestor na obrazovke bu─Ć v hornej alebo dolnej ─Źasti obrazovky.

Nie─Źo zauj├şmav├ę, ─Źo som si v┼íimol, je, ┼że aplik├ícia Runkeeper Pedometer zmenila farbu mojej oznamovacej li┼íty na modr├║, aby zodpovedala jej dizajnu. Toto je jedna z najroztomilej┼í├şch vec├ş, ktor├ę som za nejak├Ż ─Źas videl, ako aplik├ícia rob├ş.

Vlastnosti

Aplik├ícia Runkeeper Pedometer je nabit├í skvel├Żmi funkciami, ktor├ę sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║. Aplik├ícia nielen┼że dok├í┼że efekt├şvne sledova┼ą va┼íe prech├ídzky a behy, ale aj cyklistiku, turistiku, pl├ívanie, veslovanie a jazdu na horskom bicykli. Z nejak├ęho d├┤vodu si m├┤┼żete vybra┼ą aj zjazdov├ę ly┼żovanie, ale mysl├şm, ┼że by to prospelo iba v├Żpo─Źtu vzdialenosti a r├Żchlosti.

Aplik├ícia tie┼ż pon├║ka ve─żk├Ż po─Źet mo┼żnost├ş po dokon─Źen├ş behu. M├┤┼żete prida┼ą fotografiu, aby ste si zapam├Ątali pozoruhodn├Ż beh, a ak chcete, m├┤┼żete si ju pozrie┼ą nesk├┤r v hist├│rii.

Jednou z vec├ş, ktor├ę sa mi na aplik├ícii p├í─Źili, je mo┼żnos┼ą zapn├║┼ą pr├şspevky na soci├ílnych sie┼ąach. Naozaj nen├ívid├şm ─żud├ş, ktor├ş na ne posielaj├║ mal├ę trivi├ílne veci Facebook; bolo skuto─Źne z├íbavn├ę beha┼ą po p├ír krokoch a vidie┼ą, ako sa t├ş ist├ş ─żudia s┼ąa┼żuj├║.

Aplik├ícia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri cvi─Źen├ş alebo v├ím napl├ínova┼ą tr├ęning. Ak chcete personalizovan├Ż obsah, budete musie┼ą min├║┼ą pribli┼żne 10 dol├írov mesa─Źne alebo 40 dol├írov ro─Źne. Nemysl├şm si, ┼że budete musie┼ą ├şs┼ą tak hlboko do aplik├ície, aby ste z├şskali v├Żhody.

Pou┼żitie

Aplik├ícia pou┼ż├şva vynikaj├║ci syst├ęm krokov├ęho merania. Po─Źas mojich behov to bolo len p├ír krokov. Je pravda, ┼że nebeh├ím ve─ża a pred vy─Źerpan├şm m├┤┼żem urobi┼ą iba sto dvadsa┼ą krokov. Aplik├ícia sa vo─Źi ostatn├Żm dobre zmerala.

Aplik├ícia m├í na obrazovke aj tla─Źidlo hudby, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje aktivova┼ą ─żubovo─żn├║ hudobn├║ aplik├íciu, ktor├║ m├íte vo svojom smartf├│ne. Hudobn├ę tla─Źidlo je skvel├í funkcia pre t├Żch, ktor├ş radi po─Ź├║vaj├║ hudbu po─Źas behov. Aplik├ícia poskytuje be┼żcovi aj hlasov├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu. Osobne ner├íd pri behoch vyber├ím svoj smartphone z vrecka. Preto je t├íto funkcia skvel├í.

Povolenia

Aplik├ícia od v├ís vy┼żaduje obvykl├ę povolenia. M├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom a kontaktom, ktor├ę sl├║┼żia na zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş a podobne. M├┤┼że tie┼ż spusti┼ą aplik├íciu pre hudbu a fotoapar├ít, obe s├║ potrebn├ę na to, aby niektor├ę funkcie fungovali. A m├┤┼że sledova┼ą va┼íu polohu, ─Źo je v z├ísade to, ─Źo m├í robi┼ą.

Záver

Runkeeper Pedometer App je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę som za chv├ş─żu testoval. Je r├Żchly, spo─żahliv├Ż a hlavne neru┼í├ş. Nezn├í┼íam otravn├ę fitness aplik├ície, ktor├ę ma n├║tia kr├í─Źa┼ą po svojom lenivom ja. T├íto aplik├ícia zost├íva elegantn├í a vie, ─Źo poveda┼ą. T├║to aplik├íciu by som vrelo odporu─Źil ka┼żd├ęmu, kto potrebuje plne funk─Źn├║ a robustn├║ aplik├íciu krokomer pre Android.

Ak m├íte nejak├ę be┼żeck├ę tipy alebo sp├┤soby, ako si udr┼ża┼ą motiv├íciu cvi─Źi┼ą ka┼żd├Ż de┼ł, r├íd by som sa o nich s vami porozpr├íval v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.