Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aplikácia pre rozhovor s Androidom

Videomax.co Hal├│? Ako sa maj├║ priatelia Videomaxu? Zozn├ímte sa znova s ÔÇőÔÇőnami, ktor├ş v┼żdy vyzeraj├║, ┼że predstavuj├║ najr├┤znej┼íie aplik├ície, hry a n├ívody o najnov┼í├şch technol├│gi├ích. Pri tejto pr├şle┼żitosti budeme diskutova┼ą o niektor├Żch aplik├íci├ích Android Chat.

H─żad├íte najlep┼íiu chatov├║ aplik├íciu pre v├í┼í mobil? alebo som v s├║─Źasnosti zm├Ąten├Ż h─żadan├şm aplik├ície na odosielanie spr├ív, ktor├í je v┼íetko, ─Źo je v┼íetko? Chcete vysk├║┼ía┼ą in├║ aplik├íciu? tu to n├íjdete.

Chattig je ─Źinnos┼ą, ktor├í je v tomto ┼żivote ve─żmi d├┤le┼żit├í. Chatovan├şm sa m├┤┼żete kedyko─żvek dozvedie┼ą spr├ívy o priate─żoch, priate─żk├ích a rodi─Źoch.

Teraz v┼íak existuje ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ ve─ża funkci├ş a s├║ tie┼ż zauj├şmav├ę. Tentoraz sa podel├şme o niektor├ę chatovacie aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na svojom mobile.

7 Odpor├║─Źan├í najlep┼íia a bezplatn├í aplik├ícia na rozhovor s Androidom

Chatová aplikácia pre Android

Pozri tie┼ż: Aplik├ícia videohovoru

1, WhatsApp

Mo┼żno je to jedna z hlavn├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę pou┼ż├şvate, v┼íak? Aplik├ície, ktor├ę maj├║ viac ako 1,5 mili├írd pou┼ż├şvate─żov na celom svete, z ktor├Żch mnoh├ş sa rozhodli pou┼ż├şva┼ą mnoho funkci├ş, ktor├ę podporuj├║ chat.

od roku, kedy bol spusten├Ż WhatApp zaviedol najnov┼íie dostupn├ę funkcie, vr├ítane podpory hlasovej po┼íty, zdie─żania s├║borov ako fotografi├ş alebo vide├ş, zdie─żania polohy, z├ílohovania, videohovoru a r├┤znych funkci├ş podpory (napr├şklad odosielanie spr├ív).

Predned├ívnom tu bola aj funkcia na zdie─żanie pr├şbehov v tejto aplik├ícii, ktor├║ m├┤┼żete zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi.

2, telegram

Telegram je chatov├í aplik├ícia s mno┼żstvom zauj├şmav├Żch a jedine─Źn├Żch funkci├ş. Ak obidve predch├ídzaj├║ce aplik├ície m├┤┼żu zru┼íi┼ą iba odosielanie spr├ív, odoslan├ę spr├ívy sa m├┤┼żu spracov├íva┼ą telegramom. Telegramy m├┤┼żu tie┼ż udr┼żiava┼ą bezpe─Źnos┼ą tajn├Żch spr├ív, tak┼że d├┤le┼żit├ę spr├ívy m├┤┼żu by┼ą okam┼żite vyraden├ę.

Nielen to, ─Ćal┼íie funkcie dostupn├ę iba na telegrame zah┼Ľ┼łaj├║ koncep─Źn├ę spr├ívy, s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőzoznamy, skupiny a┼ż tis├şcov ─Źlenov a umo┼ż┼łuj├║ v├ím odosiela┼ą hlasov├ę spr├ívy bez stla─Źenia tla─Źidla. Poskytuje ve─żmi kompletn├║ funk─Źnos┼ą

3, Aplikácia chatovania Snapchat

Potom je tu aplik├ícia s n├ízvom Snapchat, t├íto aplik├ícia je vhodn├í pre t├Żch z v├ís, ktor├ş radi cestuj├║ a zdie─żaj├║ fotografie a vide├í so svojimi priate─żmi.

T├íto aplik├ícia je takmer rovnak├í ako aplik├ícia Instagram, aplik├ícia, m├í koncept fotografi├ş a vide├ş a m├í tie┼ż schopnos┼ą odosiela┼ą spr├ívy.

Rozdiel je v tom, ┼że nem├┤┼żete ulo┼żi┼ą fotografie ani vide├í na neskor┼íie zdie─żanie so slu┼żbou Snapchat.

4, Skype

Chatová aplikácia pre Android

Pozri tie┼ż: zoznamovacia aplik├ícia

Skype je aplik├ícia, ktor├í v skuto─Źnosti migruje na hlasov├ę a video telef├│nne slu┼żby. T├íto aplik├ícia je, samozrejme, ne├║pln├í bez funkcie ─Źetu. Skype je pre ─żud├ş, ktor├ş ─Źasto komunikuj├║ na medzin├írodnej ├║rovni.

T├íto aplik├ícia je profesion├ílnej┼íia a kvalita zvuku je vy┼í┼íia. Ak sa t├íto aplik├ícia pou┼ż├şva iba na kr├ítke rozhovory na kr├ítku vzdialenos┼ą, vyu┼żije na pevnom disku dostatok miesta a bude skuto─Źne menej ziskov├í.

5, Kik Android Chat Aplikácia

Kik je chatov├í aplik├ícia navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ cestova┼ą za nov├Żmi priate─żmi po celom svete. Tu sa m├┤┼żete spoji┼ą s mnoh├Żmi cudz├şmi ─żu─Ćmi.

Kik v├ím tie┼ż d├íva slobodu vytv├íra┼ą skupiny. Z tohto d├┤vodu m├í Kik mnoho skup├şn s r├┤znym z├ízem├şm. Fan├║┼íikovia rom├ínov, filmov, zoznamovac├şch skup├şn a r├┤znych skup├şn v ur─Źit├Żch oblastiach sp├íjaj├║ ─żud├ş s podobnos┼ąou.

6, Wech

Jednou z najzauj├şmavej┼í├şch ─Ź┼Ľt WeChat je ÔÇ×Bl├şzkoÔÇť. Sta─Ź├ş zatrias┼ą mobiln├Żm telef├│nom a spoji┼ą sa s osobou, ktor├í pr├íve otriasla mobiln├Żm telef├│nom.

To znamen├í, ┼że obaja ─żudia h─żadaj├║ nov├Żch priate─żov. T├íto funkcia je preto u┼żito─Źn├í nielen pri h─żadan├ş priate─żov na rozhovor, ale aj pri h─żadan├ş priate─żov, s ktor├Żmi sa m├┤┼żu osobne stretn├║┼ą.

7, riadok

Ak radi hr├íte hry getrich, ur─Źite viete o aplik├íci├ích chatovania a videohovorov z line aplik├ície?

Jo. ii aplik├ícia je chatov├í aplik├ícia a tie┼ż dobr├Ż videohovor a ─Źasto ju tie┼ż pou┼ż├şvame na uskuto─Ź┼łovanie videohovorov s priate─żmi.

Pozri tie┼ż: Aplik├ícia videohovoru

To je diskusia od n├ís o niektor├Żch aplik├íci├ích pre chat v syst├ęme Android, ktor├ę boli v tomto pr├şspevku ├║plne skontrolovan├ę spr├ívcom a ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą zadarmo. ─Äakujem.