Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aplik├ícia pre Android od spolo─Źnosti Sokrat, ktor├í v├ím pom├┤┼że robi┼ą dom├íce ├║lohy

Aplik├ícia pre Android od spolo─Źnosti Sokrat, ktor├í v├ím pom├┤┼że robi┼ą dom├íce ├║lohy 1

Boli ste dodr┼żan├ş povinnosti vysokej ┼íkoly, in┼ítit├║tu alebo univerzity? potom Socratic Je to aplik├ícia, ktor├║ potrebujete.

Toto je nov├í slu┼żba Google, ktor├í je priamo zameran├í na ┼ítudentov. V tejto aplik├ícii n├íjdete inform├ície o r├┤znych predmetoch, s cvi─Źeniami vysvetlen├Żmi krok za krokom.

Cel├Ż obsah pripravuj├║ ┼ípecializovan├ş u─Źitelia, tak┼że m├┤┼żete ├║plne d├┤verova┼ą odpovediam.

Sokrat, odpove─Ć na va┼íe povinnosti v dlani

Op├Żtajte sa, ─Źo potrebujete vedie┼ą

Ak ste so ┼ít├║diom s├║hlasili, otvorte t├║to aplik├íciu. N├ísledne budete musie┼ą polo┼żi┼ą ot├ízku, ─Źo potrebujete, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą pomocou mikrof├│nu alebo kamery. Po polo┼żen├ş ot├ízky.

Sokrat sa postar├í o n├íjdenie potrebn├Żch zdrojov.

Medzi odpove─Ćami na svoje ot├ízky n├íjdete vysvet─żuj├║ce vide├í. Tieto vide├í boli vytvoren├ę odborn├Żmi u─Źite─żmi ka┼żd├ęho predmetu, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ├║plne ist├ş, ┼że to, ─Źo v├ím hovoria, je zalo┼żen├ę.

Aplik├ícia pre Android od spolo─Źnosti Sokrat, ktor├í v├ím pom├┤┼że robi┼ą dom├íce ├║lohy 2

Ale pravdepodobne najzauj├şmavej┼íie s├║ uznesenia cvi─Źenia krok za krokom, Ak s nimi mus├şte urobi┼ą podobn├Ż probl├ęm, m├┤┼żete ho vyrie┼íi┼ą jednoducho.

Hlavnou nev├Żhodou, ktor├║ teraz m├┤┼żeme z├şska┼ą, je to, ┼że v┼íetky inform├ície v nej s├║ v angli─Źtine. Preto, ak ovl├ídate jazyk Shakespeara, v z├ísade to nemus├ş by┼ą pr├şli┼í u┼żito─Źn├ę.

Mus├şte v┼íak pam├Ąta┼ą na to, ┼że pr├íve do spolo─Źnosti Google dorazila slu┼żba. Je celkom pravdepodobn├ę, ┼że v priebehu mesiacov za─Źneme vidie┼ą obsah aj v ┼ípaniel─Źine, ─Źo n├ím m├┤┼że viac pom├┤c┼ą.

Aplik├ícia pre Android od spolo─Źnosti Sokrat, ktor├í v├ím pom├┤┼że robi┼ą dom├íce ├║lohy 3

Obsah nieko─żk├Żch predmetov

Predmety, ktor├ę maj├║ v s├║─Źasnosti Socratick├Ż obsah, s├║ algebra, geometria, trigonometria. Biol├│gia, ch├ęmia, fyzika, hist├│ria a literat├║ra.

Zo v┼íetk├Żch t├Żchto predmetov n├íjdeme obsah na ├║rovni vysok├Żch ┼ík├┤l a in┼ítit├║ci├ş a dokonca aj na ├║rovni vysok├Żch ┼ík├┤l. A hoci je v s├║─Źasnosti aplik├ícia zameran├í iba na nieko─żko predmetov, spolo─Źnos┼ą Google potvrdila, ┼że ─Źoskoro pr├şdu nov├Ż obsah z in├Żch oblast├ş, aby mohla by┼ą u┼żito─Źn├í pre ─Ćal┼íie subjekty.

Aplik├ícia pre Android od spolo─Źnosti Sokrat, ktor├í v├ím pom├┤┼że robi┼ą dom├íce ├║lohy 4

Stiahnite si Sokrat

Rovnako ako v├Ą─Ź┼íina slu┼żieb Google je aj Socratic ├║plne bezplatnou aplik├íciou. Potrebujete iba mobil so syst├ęmom Android 5,0 alebo vy┼í┼íie V obchode Play je u┼ż nieko─żko dn├ş, ale u┼ż m├í viac ako 10 000 pou┼ż├şvate─żov.

A okrem s┼ąa┼żnost├ş t├Żch, ktor├ş to pre jazykov├║ ot├ízku nepova┼żuj├║ za u┼żito─Źn├ę, sa vo v┼íeobecnosti ve─żmi cen├ş. Ak ho chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą, mus├şte si ho jednoducho stiahnu┼ą na nasleduj├║com odkaze:

Sk├║sili ste u┼ż niekedy Sokrata? Ak ├íno, poz├Żvame v├ís, aby ste n├ím v sekcii koment├írov povedali, ┼że n├íjdete v dolnej ─Źasti tohto ─Źl├ínku.

Table of Contents