Aplikácia pre Android Moment Pro Camera bude zrušená

pixel 3 s pr├şpadom Moment a ┼íirokouhl├Żm a makro objekt├şvom na mramorovom stole.

Dnes v momente e-mail spolo─Źnos┼ą momentov├ęho v├Żrobcu smartf├│nov ozn├ímila, ┼że opust├ş verziu aplik├ície Moment Pro Camera pre Android. Spolo─Źnos┼ą str├ívila posledn├ę dva roky v├Żvojom profesion├ílnej aplik├ície pre fotoapar├íty, ktor├í sa dobre integruje s radom vymenite─żn├Żch objekt├şvov.

Spolo─Źnos┼ą v e-maile tvrd├ş, ┼że miluje Android, ale nem├í ÔÇ×technick├║ ┼í├şrku p├ísma, aby mohla pokra─Źova┼ą v v├Żvoji tejto aplik├ícieÔÇť. Hoci to e-mail nepotvrdzuje, predpoklad├í sa, ┼że verzia iOS aplik├ície Moment Pro Camera bude i na─Ćalej dost├íva┼ą aktualiz├ície a v├Żvoj.

Aplik├ícia Moment Pro Camera zostane na internete Google Play Store zatia─ż. U┼ż v┼íak nebude dost├íva┼ą ┼żiadne aktualiz├ície a nakoniec sa stane tak zastaran├Żm, ┼że pravdepodobne nebude dobre fungova┼ą. Nebude tie┼ż aktualizovan├Ż o nov├ę nastavenia pre bud├║ce ┼ío┼íovky Moment.

s├║visiace: Vzorky ┼ío┼íoviek Moment Fisheye 14 mm: z├íbavn├í hra─Źka, ktor├í zostane vo va┼íej prevodovke

Moment stavia v├Ą─Ź┼íinu viny za z├ínik aplik├ície na v├Żrobcov OEM pre Android, konkr├ętne na Google, Samsung a OnePlus, jedin├║ podporu troch OEM OEM pre Moment. Kv├┤li rozdielom medzi verziami Android v kombin├ícii s rozdielmi medzi vzh─żadmi syst├ęmu Android (a dokonca aj rozdielmi v r├ímci tej istej poko┼żky, ale pre r├┤zne telef├│ny) nedok├í┼że Moment jednoducho udr┼ża┼ą krok. ÔÇ×Napriek dlhoro─Źn├Żm spr├ívam telef├│nov, ktor├ş zdie─żaj├║ svoje zmeny a spr├şstup┼łuj├║ n├ím funkcie fotoapar├ítu,ÔÇť e-mail hovor├ş: ÔÇ×t├║to kult├║ru sa n├ím nepodarilo zmeni┼ą.ÔÇť

V bud├║cnosti odpor├║─Źa Moment ako popul├írnu aplik├íciu Filmic Pro ako n├íhradu za aplik├íciu Moment Pro Camera. Filmic Pro je v┼íak notoricky drah├Ż a nem├í ├║pln├║ integr├íciu so v┼íetk├Żmi objekt├şvmi Moment. Aj ke─Ć to bude v poriadku, nebude dokonal├Ż.

Moment uzavrie svoj e-mail a tvrd├ş, ┼że st├íle miluje Android a bude pokra─Źova┼ą v zaria─Ćovan├ş telef├│nov s Androidom.