Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aplik├ícia PlayStation teraz podporuje odstra┼łovanie hier z PlayStation 5

Aplik├ícia PlayStation teraz podporuje odstra┼łovanie hier z PlayStation 5 1

Spolo─Źnos┼ą Sony ned├ívno aktualizovala svoju aplik├íciu PlayStation o nov├ę funkcie pre majite─żov PlayStation 5 hracia konzola. Spolo─Źnos┼ą Sony predt├Żm s─ż├║bila, ┼że do aplik├ície prid├í nov├ę funkcie ┼ípeci├ílne pre PlayStation 5 konzoly a niektor├ę z t├Żchto funkci├ş kone─Źne za─Źali vych├ídza┼ą. Najnov┼íia aktualiz├ícia aplik├ície PlayStation je verzia 21.4, a umo┼ż┼łuje vzdialen├║ spr├ívu ├║lo┼żiska na PlayStation 5 konzolu z aplik├ície.

─îo to znamen├í, s├║ majitelia PlayStation 5 konzola m├┤┼że priamo z aplik├ície odin┼ítalova┼ą hry, ktor├ę u┼ż nehraj├║. Na pr├ícu so vzdialenou spr├ívou ukladacieho priestoru v┼íak mus├ş by┼ą PlayStation namiesto ├║pln├ęho vypnutia v pokojovom re┼żime. Ke─Ć konzola dostane z aplik├ície pr├şkaz na odstr├ínenie, nieko─żko min├║t sa sama zapne, aby oper├íciu dokon─Źila, a potom sa vr├íti do pokojov├ęho re┼żimu.

Pod─ża v┼íetk├ęho nejak├í PlayStation 5 majitelia napriek in┼ítal├ícii aktualiz├ície nevideli v nastaveniach aplik├ície spr├ívu ├║lo┼żiska. Niektor├Żm sa tento probl├ęm podarilo vyrie┼íi┼ą op├Ątovn├Żm prepojen├şm syst├ęmu PlayStation 5 do aplik├ície. ├Üpln├Ż zoznam nov├Żch funkci├ş v aktualizovanej aplik├ícii obsahuje:

  • Triedenie a filtrovanie v obchode PS Store v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą to, ─Źo h─żad├íte.
  • Porovnajte trofeje s priate─żmi.
  • Spravujte svoje ├║lo┼żisko PS5 kedyko─żvek z nastaven├ş.
  • Pripojte sa k stretnutiam pre viacer├Żch hr├í─Źov na PS5 z pozv├ínok na hry.
  • Zdie─żajte obr├ízky, text a adresy URL z in├Żch aplik├íci├ş s priate─żmi v aplik├ícii PS.
  • Zapnite/vypnite upozornenia na p├írty.
  • T├íto aktualiz├ícia tie┼ż obsahuje opravy a vylep┼íenia v├Żkonu.

Aktualiz├ícia tie┼ż umo┼żn├ş hr├í─Źom pripoji┼ą sa k stretnutiam pre viacer├Żch hr├í─Źov prostredn├şctvom pozv├ínok do hry a porovn├íva┼ą trofeje s priate─żmi. Aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vypn├║┼ą upozornenia na p├írty, ak chc├║.