Aplik├ícia Pedometer Accupedo pre Android – vykro─Źte k lep┼íiemu zdraviu

┼Żivot recenzenta aplik├íci├ş je ─żahk├Ż; Sta─Ź├ş vzia┼ą aplik├íciu a nap├şsa┼ą o nej. Rovnako ako sa policajtom v utajen├ş hovor├ş, aby sa osobne nez├║─Źast┼łovali na zlo─Źineckom ┼żivotnom ┼ít├Żle, aj kontrola aplik├ície mus├ş by┼ą chladn├í. V ka┼żdej testovanej aplik├ícii sa sna┼ż├şm n├íjs┼ą to dobr├ę, a ke─Ć vid├şm straten├Ż potenci├íl, je mi z toho smutno.

Accupedo Pedometer je jednou z aplik├íci├ş, ktor├ę mohli by┼ą nie─Ź├şm ├║┼żasn├Żm. ┼Żel├ím si, aby som jedn├ęho d┼ła mohol by┼ą kr├í─żom recenzi├ş aplik├íci├ş a pom├íha┼ą v├Żvoj├írom zlep┼íova┼ą ich aplik├ície.

Accupedo Pedometer je dobre spusten├í aplik├ícia pre Android, ale nefunguje tak dobre po cel├║ dobu. Niektor├ę aspekty aplik├ície s├║ ve─żmi dobre navrhnut├ę a aplik├ícia sa tie┼ż ─żahko pou┼ż├şva. Existuj├║ v┼íak niektor├ę probl├ęmy, kv├┤li ktor├Żm je krokomer Accupedo nam├íhav├Ż a ├║primne povedan├ę, ┼ąa┼żko sa odpor├║─Źa.

Cover art

Aplik├ícia Pedometer Accupedo pre Android - vykro─Źte k lep┼íiemu zdraviu 2

Dobro

Robustn├Ż formul├ír s inform├íciami o spusten├ş rob├ş v┼íetko prisp├┤soben├Żm. Aplik├ícia m├í ─Źist├ę a ─żahko zrozumite─żn├ę rozhranie. V porovnan├ş s najlep┼í├şmi aplik├íciami pre krokomer pre Android je rozhranie trochu stiesnen├ę.

─îitate─żnos┼ą a ─żahk├Ż pr├şstup k funkci├ím z neho v┼íak robia ve─żmi ├║┼żitkov├ę rozhranie. K aplik├ícii je dod├ívan├Ż aj graf hist├│rie, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje denne mera┼ą va┼íu v├Żkonnos┼ą.

Zl├Ż

Krokomer Accupedo rob├ş svoju pr├ícu dobre, ale po─Źet krokov je ─Ćaleko. Ke─Ć som spustil aplik├íciu, aplik├ícia bola vypnut├í asi 20 a 30 krokov 3 dvakr├ít ob├şde basketbalov├ę ihrisko. Sk├║sil som sa pohra┼ą v nastaveniach, ale nebolo ni─Ź, ─Źo by robilo aplik├íciu presnej┼íou.

─Äal┼íie kroky s├║ v mojej knihe v poriadku, ale aplik├ícia ner├ítala s 20 najvz├ícnej┼í├şmi krokmi, ktor├ę som urobil, a to je neprijate─żn├ę. Aplik├ícia z nejak├ęho d├┤vodu tie┼ż po─Ź├ştala kroky, ke─Ć som sa vracal domov na bicykli. To sa nemalo sta┼ą; v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş krokomerov v syst├ęme Android prestane po─Ź├şta┼ą, ke─Ć sa pohybujete neprirodzene r├Żchlo.

Spodn├Ż riadok

Ak rozhranie skuto─Źne prehrabete, Accupedo Pedometer v├ím posl├║┼żi rovnako dobre, ako priemern├í aplik├ícia. Aplik├íciu v┼íak nem├┤┼żem odporu─Źi┼ą z dvoch d├┤vodov. Jednou je nepresnos┼ą aplik├ície a druhou je n├íhodn├ę vypnutie.

Aplik├ícia je tie┼ż n├íchyln├í na zr├║tenie bez ak├ęhoko─żvek d├┤vodu. Dozvedel som sa o tom, ke─Ć som omylom nechal aplik├íciu zapnut├║ cez noc a r├íno som uvidel v├Żzvu, ktor├í mi hovor├ş, ┼że Accupedo Pedometer prestal reagova┼ą. Preto by som v├ís uk├ízal na aplik├íciu Runtastic Pedometer alebo in├║, ktor├║ n├íjdete v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş krokomerov v zozname Android. Krokomer Accupedo nie je v s├║─Źasnom stave ├║┼żasn├Ż.

In┼ítal├ícia a prv├ę spustenie

Z├şskanie aplik├ície do smartf├│nu alebo tabletu je ┼ítandardn├Ż postup. M├┤┼żete zamieri┼ą do Google Play Store str├ínku a jednoducho kliknite na tla─Źidlo nain┼ítalova┼ą. Aplik├ícia je malej ve─żkosti a bude sa da┼ą r├Żchlo stiahnu┼ą. Akon├íhle m├íte nain┼ítalovan├║ hlavn├║ aplik├íciu, nie je potrebn├ę s┼ąahova┼ą ┼żiadny ─Ćal┼í├ş s├║bor.

Ke─Ć je aplik├ícia ├║plne nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju spusti┼ą be┼żn├Żm sp├┤sobom.

Prv├í obrazovka bude ma┼ą formu. Odpor├║─Źam v├ím, aby ste do┼ł zadali presn├ę inform├ície. Napriek tomu, ┼że mnoh├ę aplik├ície na po─Ź├ştanie kal├│ri├ş a aplik├ície na fitness pou┼ż├şvaj├║ prepracovan├ę formul├íre na zaistenie prisp├┤soben├ęho z├í┼żitku, krokomer Accupedo sa nepribli┼żuje. Chcel by som vidie┼ą mo┼żnos┼ą presko─Źenia, ale ┼żiadna sa nena┼íla.

Rozhranie

Na hlavnej obrazovke je v┼íetko, ─Źo budete potrebova┼ą. V─Ćaka tomu, ┼że je v┼íetko na jednom mieste, bude obrazovka p├┤sobi┼ą trochu preplnene a stiesnene, najm├Ą ak sa reklamy zobrazuj├║ v spodnej ─Źasti. Ak v┼íak m├íte radi v┼íetko, ─Źo je v┼żdy vidite─żn├ę, toto rozhranie v├ím dobre posl├║┼żi.

V hornej ─Źasti je tla─Źidlo hist├│rie, tla─Źidlo grafov a povinn├ę tla─Źidlo ponuky. Potom je tu d├ítum a denn├Ż cie─ż.

Hne─Ć pod nimi m├┤┼żete jasne vidie┼ą po─Źet krokov. K dispoz├şcii je tie┼ż indik├ítor ch├┤dze, ktor├Ż v├ím povie, ─Źi kr├í─Źate alebo nie, mysl├şm, ┼że to nie je na ni─Ź. K dispoz├şcii je tie┼ż praktick├ę tla─Źidlo reset, o ktorom silne pochybujem, ┼że ho budete pravidelne pou┼ż├şva┼ą.

V spodnej ─Źasti obrazovky je tla─Źidlo pozastavenia a ─Źasova─Ź. Na obrazovke je tie┼ż zobrazen├Ż po─Ź├ştadlo sp├ílenej vzdialenosti, r├Żchlosti a kal├│ri├ş.

Nakoniec je tu graf, na ktor├Ż sa m├┤┼żete r├Żchlo pozrie┼ą a zmera┼ą pokrok.

Vlastnosti

Aplik├ícia m├┤┼że evidentne mera┼ą po─Źet krokov, ktor├ę ste urobili. Poskytne v├ím tie┼ż predstavu o sp├ílen├Żch kal├│ri├ích, ─Źo je skvel├í vec. Pre t├Żch, ktor├ş v├ís zauj├şmaj├║, m├┤┼żete vidie┼ą, ako ─Ćaleko ste ┼íli a ako r├Żchlo ste kr├í─Źali alebo behali.

Aplik├ícia m├í dobr├║ funkciu hist├│rie, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na mapovanie v├í┼ího ka┼żdodenn├ęho pokroku.

Ak ste pravideln├Ż be┼żec, t├íto funkcia v├ím skuto─Źne ve─żmi pom├┤┼że. Okrem z├íkladn├Żch funkci├ş m├┤┼żete z├íznamy z├ílohova┼ą aj na bezpe─Źn├ę miesto. M├┤┼żete tie┼ż zdie─ża┼ą svoj pokrok na soci├ílnych m├ędi├ích, ale neodpor├║─Źal by som to robi┼ą ka┼żd├Ż de┼ł.

Pou┼żitie

Accupedo Pedometer je dobr├í aplik├ícia, ale vzh─żadom na jej sklon k nespr├ívnemu v├Żpo─Źtu krokov je ┼ąa┼żk├ę ju odporu─Źi┼ą. Aplik├ícia m├í pri celkov├Żch v├Żpo─Źtoch niekedy 20 krokov. Dokonca som zmenil citlivos┼ą na ni┼ż┼íiu ├║rove┼ł a v├Żsledky boli st├íle vypnut├ę.

Na niektor├Żch ├║dajne aplik├ícia tie┼ż pad├í smartphones ─Źo je op├Ą┼ą trapas. Aplik├ícia mi zlyhala iba raz, a to aj vtedy, ke─Ć nebola akt├şvna. Pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície m├ím ak├Żko─żvek probl├ęm s jej p├ídom.

Aplik├ícia nie je schopn├í rozl├ş┼íi┼ą medzi motocyklom, ktor├Ż ide r├Żchlos┼ąou 80 m├ş─ż za hodinu, a tu─Źn├Żm ─Źlovekom, ktor├Ż m├í probl├ęmy s behom. Po─Ź├ştalo to 4000 krokov od dvora k m├┤jmu domu, ─Źo je ├║┼żasn├ę. Mo┼żno je aplik├ícia navrhnut├í aj pre Flash.

Povolenia

Aplik├ícia po┼żaduje iba va┼íu e -mailov├║ adresu a m├┤┼że po┼żiada┼ą o ─Ćal┼íie prihl├ísenie sa do ├║─Źtu soci├ílnych m├ędi├ş. D├┤vodom je funkcia zdie─żania. Zvy┼íok aplik├ície sa zd├í by┼ą stabiln├Ż a bezpe─Źn├Ż. T├íto aplik├ícia nem├í ┼żiadne podozriv├ę povolenia.

Záver

Accupedo Pedometer by bola ├║┼żasn├í aplik├ícia, keby bola trochu presn├í a nebola n├íchyln├í na p├ídy. V aplik├ícii je ve─żk├Ż potenci├íl, o ktorom sa domnievam, ┼że sa d├í odomkn├║┼ą trochou vyladen├şm nastaven├ş citlivosti. Zatia─ż by som odporu─Źil in├ę aplik├ície, ne┼ż zv├í┼żim t├║to.

─îo si teda mysl├şte o krokomere Accupedo? Funguje v├ím to dobre alebo nie?

Nechajte svoje sk├║senosti s Accupedo v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.