Aplikácia Netflix pre Android získava funkcie Fast Laughs a Play Something

Netflix prináša používateľom Androidu dve veľké funkcie, ktoré im poskytujú prístup k rovnakej funkcii, ktorá je už nejaký čas dostupná na inteligentných televízoroch a telefónoch iPhone. Tieto dve funkcie sa nazývajú Play Something a Fast Laughs; posledná funkcia bola zatiaľ dostupná iba v systéme iOS, zatiaľ čo Play Something bolo obmedzené na televízory.

Funkcia Play Something je presne taká, ako to znie — nástroj na hranie niečo keď nemôžete prestať bezmyšlienkovite listovať zdanlivo neobmedzenými možnosťami. Niektorí používatelia túto funkciu nazvali tlačidlom náhodného prehrávania, pretože presne tak funguje: vyberte Play Something a Netflix vyberie náhodný obsah, ktorý si budete môcť vychutnať.

Predplatitelia Netflixu budú mať od dnešného dňa prístup k službe Play Something na svojich telefónoch a tabletoch s Androidom; táto funkcia je spustená pre každého na celom svete, aj keď môže chvíľu trvať, kým sa dostane do vašich zariadení.

Akonáhle príde, Play Something využije to, čo o vás Netflix vie, na výber relácie alebo filmu, o ktorom si myslí, že sa vám bude páčiť. Predplatitelia Netflixu v systéme Android medzitým tiež získavajú prístup k funkcii Fast Laughs, ktorá ponúka zdroj krátkych videoklipov stiahnutých z komediálnej knižnice spoločnosti.

Funkcia Fast Laughs je už nejaký čas dostupná pre používateľov iOS, no teraz sa spúšťa aj pre Android pre používateľov v USA, Spojenom kráľovstve, Kanade, Austrálii a na vybraných ďalších trhoch. Toto je v konečnom dôsledku veľká aktualizácia pre používateľov Androidu, ktorí primárne sledujú obsah na svojom tablete alebo telefóne, no na iných platformách sa nič nemení.