Aplikácia iDB 2,0 je teraz k dispozícii v obchode App Store

Aplikácia iDB 2,0

Som veľmi nadšený, že môžem oznámiť túto verziu 2,0 aplikácie iDB teraz k dispozícii v obchode App Store,

Hlavné zmeny

Prvá vec, ktorú si všimnete, je, že sme šli preč od horizontálneho posúvania a šli s typickejším vertikálnym posúvaním. To samo osebe predstavuje zásadnú zmenu a po spätnej väzbe na všetky spätné väzby, ktoré sme dostali v priebehu rokov, sme si istí, že väčšina používateľov bude z tejto zmeny veľmi spokojná.

Druhou vecou, ​​ktorú si všimnete, je, že aplikácia podporuje temný režim v systéme iOS 13. Aplikácia sa zhoduje s predvolenými nastaveniami systému, vždy to však môžete prepísať a aplikáciu nechať vždy zobraziť v tmavom režime alebo vždy v svetelnom režime.

Väčšina ľudí si pravdepodobne nevšimne, že Apple Watch aplikácia je preč. Úprimne povedané, nikdy nedostal žiadnu trakciu a použitie bolo také nízke, že malo zmysel naďalej podporovať niečo, čo nikto naozaj nepoužíva.

V spôsobe zobrazovania obsahu sa vykonali aj menšie zmeny. Z väčšej časti si pravdepodobne všimnete, ale jednoducho viete, že ak chcete skopírovať text z článku alebo priblížiť fotografiu, teraz to môžete.

Veci, ktoré zostali rovnaké

Zvyšok aplikácie a funkcie zostali prakticky rovnaké: stále môžete zanechávať komentáre pomocou služby Disqus, stále si môžete ukladať články do záložiek a stále môžete vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie.

Ešte dôležitejšie je, že stále môžete odomknúť ďalšie funkcie a podporu iDB prihlásením sa na iDB +, vylepšenú verziu aplikácie, ktorá vám umožní odstraňovať reklamy, neobmedzené položky záložiek, položky uložené v pamäti cache pre čítanie v režime offline a samozrejme, majú uspokojenie z toho, že vás poznajú priamo podporujú stránku a jej editory.

Vyskúšajte to a dajte nám vedieť, čo si myslíte

Aktualizácia aplikácie je teraz k dispozícii v obchode App Store, Ak to ihneď uvidíte, skúste to znova o hodinu, aby sa aktualizácia mohla šíriť v obchode.

Potom nám dajte vedieť, čo si myslíte. Dobré a zlé sú vítané!

Ak vidíte chybu alebo niečo nefunguje tak, ako má, použite v aplikácii možnosť Nahlásiť problém a pošlite nám podrobný e-mail o tom, čo presne nefunguje.

Ak sa vám páči to, čo vidíte, veľmi by sme ocenili, keby ste si našli minútu svojho času na ohodnotenie aplikácie v obchode App Store.

Ako vždy ďakujem za vašu nepretržitú podporu!