Aplikácia Gradient: zistite, na akú celebritu vyzeráte, a vlastnú úpravu Kim Kardashian

Popul├írna aplik├ícia sa ujala Instagram ├║tokom t├Żm, ┼że umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zisti┼ą, kto je ich celebrita.

Kardashianky s├║ u┼ż ve─żk├Żmi fan├║┼íikmi ÔÇ×GradientuÔÇť a delia sa o svoje objavy. Tu je v┼íetko, ─Źo potrebujete o aplik├ícii vedie┼ą.

─îo je to aplik├ícia Gradient a ako si ju m├┤┼żem stiahnu┼ą?

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu, mus├şte si nahra┼ą vlastn├║ selfie.

Gradient potom vle─Źie arch├şv tv├ír├ş celebr├şt, aby zistil, na koho sa podob├íte.

Ke─Ć sa n├íjde dostato─Źne bl├şzka zhoda, vytvor├ş sa prechodov├í mrie┼żka so ┼ítyrmi obr├ízkami.

Existuj├║ aj ─Ćal┼íie sp├┤soby pou┼żitia aplik├ície ako v┼íeobecn├ęho editora fotografi├ş na vylep┼íenie fotografi├ş alebo na zv├Ż┼íenie ostrosti.

Ofici├ílne Gradient Photo Editor, aplik├ícia je k dispoz├şcii v obchodoch s aplik├íciami pre iOS aj Android.

Aplik├ícia sa za─Źala hovori┼ą o meste potom, ─Źo Kardashianky za─Źali zverej┼łova┼ą svoje poh─żadn├ę selfie, pri─Źom Kim bola porovn├ívan├í s Cher.

Napriek tomu s├║ v┼íetky pr├şspevky ozna─Źen├ę #Ad, ─Źo znamen├í, ┼że by boli zaplaten├ę za pr├şspevok o novej aplik├ícii.

Je aplikácia Gradient bezplatná?

Pou┼ż├şvatelia aplik├ície Gradient z├şskaj├║ bezplatn├║ trojd┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu a potom sa ceny pohybuj├║, ale automaticky v├ím bude poskytnut├í sch├ęma platby 19,49 GBP mesa─Źne.

Existuj├║ mo┼żnosti, ako zaplati┼ą ┬ú30,99 mesa─Źn├ę alebo t├Ż┼żdenn├ę pr├ęmie vo v├Ż┼íke ┬ú40,99 – ale iba ak manu├ílne zmen├şte ceny, inak dostanete najvy┼í┼íiu cenu.

K dispoz├şcii je ro─Źn├Ż n├íkup v aplik├ícii 19,49 GBP a pr├ęmia 113,99 GBP.

Vyskytli sa obavy z nastaven├ş ochrany osobn├Żch ├║dajov v aplik├ícii a len m├ílo inform├íci├ş o tom, kde by mohli skon─Źi┼ą.

Gradient rob├ş nezn├ímy v├Żvoj├ír s n├ízvom Ticket To The Moon, ktor├Ż pod─ża v┼íetk├ęho nevydal ┼żiadne ─Ćal┼íie aplik├ície.

V├şrusov├í selfie aplik├ícia FaceApp vyvolala obavy z ochrany osobn├Żch ├║dajov za─Źiatkom tohto roka po prepojen├ş s ruskou ┼ípion├í┼żou.