Aplik├ícia Google v7.15 beta prid├íva mo┼żnosti obnovenia do prisp├┤sobite─żn├Żch vyh─żad├ívac├şch pol├ş, navrhuje viac funkci├ş pre rutiny a kreme┼ł [APK Teardown]

Nov├í verzia aplik├ície Google rob├ş kol├í pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş si vybrali kan├íl beta. T├íto aktualiz├ícia je trochu skotavenej┼íia ako niektor├ę in├ę ned├ívne verzie. Jedinou zmenou, ktor├í sa teraz objav├ş v ┼żivom rozhran├ş, je pr├şkaz na obnovenie p├┤vodn├ęho ┼ít├Żlu miniaplik├ície Google. Pri degrad├ícii v┼íak existuje ve─ża men┼í├şch probl├ęmov vr├ítane pridania sc├ęn k pripravovanej podpore rut├şn (skratky pre viac akci├ş) a nieko─żko ─Ćal┼í├şch podrobnost├ş o kremene a zariadeniach, ktor├ę s t├Żm m├┤┼żu s├║visie┼ą.

─îo je nov├ę

Neofici├ílny zoznam zmien: (veci, ktor├ę sme na┼íli)

R├Żchle obnovenie miniaplik├ície pre vyh─żad├ívanie Google

Obnovte ┼ít├Żly vyh─żad├ívacieho po─ża Google

Aplik├ícia Google v7.15 beta prid├íva mo┼żnosti obnovenia do prisp├┤sobite─żn├Żch vyh─żad├ívac├şch pol├ş, navrhuje viac funkci├ş pre rutiny a kreme┼ł [APK Teardown] 1

S verziou aplik├ície Google verzie 7.7.14.15 sa widget Vyh─żad├ívanie stal ove─ża ┼ít├Żlovej┼í├şm. U┼ż├şvatelia si m├┤┼żu svoj vzh─żad prisp├┤sobi┼ą r├┤znymi tvarmi rohov, farbami pozadia a ─Ćal┼í├şmi. Ak sa niekedy rozhodnete, ┼że va┼íe umeleck├ę dielo nem├í zmysel, m├íte teraz mo┼żnos┼ą obnovi┼ą p├┤vodn├║ konfigur├íciu po─ża pomocou novej akcie v nadpr├║dovej ponuke. Jednoducho stla─Źte pr├şkaz ÔÇ×reset na predvolen├Ż ┼ít├ŻlÔÇť a dostanete potvrdzovacie dial├│gov├ę okno.

Strhn├║┼ą

Zrieknutie sa zodpovednosti: Rozpisy s├║ zalo┼żen├ę na d├┤kazoch obsiahnut├Żch v APK (Bal├şk aplik├íci├ş pre Android) a s├║ nevyhnutne ┼ípekulat├şvne a zvy─Źajne s├║ zalo┼żen├ę na ne├║pln├Żch inform├íci├ích. Je mo┼żn├ę, ┼że tu vykonan├ę odhady s├║ ├║plne nespr├ívne. Aj ke─Ć s├║ predpovede presn├ę, v┼żdy existuje ┼íanca, ┼że pl├íny sa daj├║ ├║plne zmeni┼ą alebo zru┼íi┼ą. Rovnako ako povesti, ni─Ź nie je ist├ę, k├Żm nebude ofici├ílne vyhl├ísen├ę a vydan├ę.

Funkcie, o ktor├Żch sa hovor├ş ─Ćalej, pravdepodobne e┼íte nie s├║ akt├şvne, alebo m├┤┼żu by┼ą dostupn├ę iba pre mal├ę percento pou┼ż├şvate─żov. Pokia─ż nie je uveden├ę inak, neo─Źak├ívajte, ┼że sa tieto funkcie zobrazia po nain┼ítalovan├ş apk.

Sc├ęny (s├║─Źas┼ą rut├şn)

U┼ż chv├ş─żu demon┼ítrujeme, ┼że Google pracoval na viacstup┼łovej pomoci. N├ízov sa v septembri uk├ízal ako ÔÇ×be┼żn├ŻÔÇť a spolo─Źnos┼ą Google ho ofici├ílne potvrdila za─Źiatkom tohto mesiaca. Teraz to vyzer├í, ┼że budeme ma┼ą aj ─Ćal┼í├ş aspekt: ÔÇőÔÇősc├ęny

sc├ęny
Vyberte, ktor├ę z va┼íich sc├ęn chcete zahrn├║┼ą do tejto rutiny.

Term├şn ÔÇ×sc├ęnaÔÇť v dom├ícej automatiz├ícii sa zvy─Źajne vz┼ąahuje na s├║bor okolnost├ş, ktor├ę chcete vytvori┼ą, bu─Ć ako potrebn├Ż v├Żchodiskov├Ż bod pre va┼íe akcie alebo ako cie─ż. Jedin├Ż text, ktor├Ż n├ím spolo─Źnos┼ą Google poskytla, je pr├şli┼í neur─Źit├Ż na pos├║denie, ale ukazuje, ┼że budete m├┤c┼ą definova┼ą sc├ęnu a ÔÇ×zahrn├║┼ąÔÇť ju do svojich rut├şn.

Skvel├í vec pri definovan├ş sc├ęn je, ┼że u─żah─Źuj├║ nastavenie jednotiek vo va┼íej dom├ícnosti do zn├ímeho stavu. Zodpovednos┼ą spo─Ź├şva na syst├ęme, aby ste sa uistili, ┼że je v┼íetko zapnut├ę alebo vypnut├ę a ┼że v┼íetky vlastn├ę nastavenia s├║ spr├ívne nastaven├ę.

Podobn├ę vyh─żad├ívania

V├Ą─Ź┼íina z n├ís m├í pravdepodobne vedomie, ┼że Google vedie z├íznamy o na┼íich vyh─żad├ívaniach, ale pravdepodobne o tom ve─ża nerozm├Ż┼í─żame, k├Żm nebudeme h─żada┼ą svoju minul├║ aktivitu. Zd├í sa v┼íak, ┼że spolo─Źnos┼ą Google bude trochu informat├şvnej┼íia, ak sa pok├║sime h─żada┼ą nie─Źo, ─Źo ├║zko s├║vis├ş s nie─Ź├şm, ─Źo sme predt├Żm h─żadali.

Podobn├ę h─żadanie ste vykonali u┼ż sk├┤r. Toto je s├║visiace vyh─żad├ívanie.

Riadok jednoducho hovor├ş, ┼że h─żad├íme nie─Źo, ─Źo s├║vis├ş s predch├ídzaj├║cim vyh─żad├ívan├şm. Potom nie je celkom jasn├ę, ─Źo sa deje. Je mo┼żn├ę, ┼że n├ím to len d├í vedie┼ą, ┼że na┼ía vyh─żad├ívacia aktivita je nadbyto─Źn├í, alebo Google pravdepodobne pl├ínuje poskytn├║┼ą n├ívrhy, ktor├ę by pre n├ís mohli by┼ą hodnotnej┼íie.

─Äal┼í├ş kan├íl upozornen├ş pre sl├║chadl├í

Zhrnutie pred p├ír t├Ż┼żd┼łami sa objavilo nieko─żko kan├ílov na oznamovanie sl├║chadiel. Vyzer├í to, ┼że spolo─Źnos┼ą Google sa naozaj nestala. S touto aktualiz├íciou boli pridan├ę nov├ę podrobnosti upozornenia vr├ítane textu spr├ívy pre asistenta va┼íich sl├║chadiel be┼żiacich na pozad├ş a nov├ęho kan├íla s n├ízvom ÔÇ×Pozadie varovania pre sl├║chadl├í.ÔÇť

Google Assistant pre va┼íe sl├║chadl├í be┼żiace na pozad├ş
Google Assistant slúchadlá
Varovania na pozad├ş pre sl├║chadl├í

Kontrola kreme┼ła

Aktualiz├ícia v7.14.15 pred p├ír t├Ż┼żd┼łami uk├ízala dos┼ą v├Żznamn├ę odhalenie pripravovan├ęho produktu Google s kryc├şm menom Quartz, ktor├Ż m├í nie─Źo spolo─Źn├ę so zariaden├şm podobn├Żm domovskej str├ínke Google, ale takmer ur─Źite so vstavanou obrazovkou. Pri poslednej aktualiz├ícii zostane v├Ą─Ź┼íina star├ęho textu nedotknut├í, boli v┼íak uroben├ę niektor├ę dodatky a ├║pravy.

Nepovedal by som, ┼że ┼żiadna zo zmien predstavuje z├ísadn├ę nov├ę inform├ície, ale podrobnosti t├Żkaj├║ce sa receptov s├║ trochu rozsiahlej┼íie, vr├ítane aspo┼ł nov├Żch n├ízvov pre pole teploty varenia a funkcie konverzie jednotiek. Pre ka┼żd├Ż krok v procese existuj├║ aj priate─żsk├ę tituly a v┼íimnite si, ┼że s├║ ÔÇ×X krokov k odchoduÔÇť a kon─Ź├ş ÔÇ×Toto je posledn├Ż krok.ÔÇť

Porcie:%1$ s nTime:%2$ s
trvanie
Informácie o recepte
mno┼żstvo
pokrok
teplota
prevod jednotiek

%1$ d krok ├şs┼ąToto je posledn├Ż krok1 p├ír krokov

Skontrolujte, ─Źi je tento k├│d na va┼íom zariaden├ş. To znamen├í, ┼że in┼ítalujete spr├ívne zariadenie.Vid├şte k├│d?

─Äal┼í├şm men┼í├şm zjaven├şm je, ┼że niektor├ę vety nazna─Źuj├║, ┼że bude podporovan├Żch viac pou┼ż├şvate─żov. Preto┼że st├íle existuje mal├Ż priestor na to, aby sa kreme┼ł mohol sp├íja┼ą s in├Żm typom produktu, detail, ako je tento, posil┼łuje to, ┼że hovor├şme o nie─Źom podobnom ako domov Google, preto┼że konkr├ętne podporuje viacer├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Vyskytla sa chyba párenia. Skontrolujte svoje pripojenie k internetu.
Tento pou┼ż├şvate─ż nie je prepojen├Ż s vybran├Żm zariaden├şm.
Tento pou┼ż├şvate─ż nie je prim├írnym pou┼ż├şvate─żom vybran├ęho zariadenia.

Stiahnu┼ą Ôľ╝

S├║bor APK je podp├şsan├Ż spolo─Źnos┼ąou Google a inovuje va┼íu existuj├║cu aplik├íciu. Kryptografick├Ż podpis zaru─Źuje, ┼że s├║bor je mo┼żn├ę bezpe─Źne nain┼ítalova┼ą a ┼że s n├şm nebolo nijako manipulovan├ę. Namiesto ─Źakania na to, aby spolo─Źnos┼ą Google prevzala toto prevzatie do svojich zariaden├ş, ─Źo m├┤┼że trva┼ą nieko─żko dn├ş, prevezmite a nain┼ítalujte ho rovnako ako ak├ęko─żvek in├ę s├║bory APK.

verzia: 7.15,14 beta

Google

Google