Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aplik├ícia Google Phone tie┼ż podporuje smartphones od in├Żch zna─Źiek

T├şm je mimo XDA-v├Żvoj├íri Zistil, ┼że aplik├ícia Google Phone u┼ż nie je iba pre zariadenia Pixel, ale m├┤┼że by┼ą nain┼ítalovan├í aj na in├Żch zariadeniach z Obchodu Play.

P├┤vodn├í aplik├ícia smartphones Od spolo─Źnosti Google je teraz mo┼żn├ę aplik├íciu Google Phone nain┼ítalova┼ą na zariadenia in├Żch zna─Źiek, ─Źo potvrdil t├şm v├Żvoj├írov XDA, ktor├Żm sa podarilo nain┼ítalova┼ą aplik├íciu na spr├ívu hovorov do termin├ílov, ako je Oppo Find X2, stiahnut├şm z Google Play Store,

─îlen XDA springer.music n├ís informoval o tejto mo┼żnosti a uviedol, ┼że najnov┼íiu aplik├íciu Google Phone je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą na ASUS ZenFone. 6 s najnov┼íou aktualiz├íciou ZenUI, verzia WW_17.1810.2003.144. T├║to mo┼żnos┼ą potvrdilo aj nieko─żko pou┼ż├şvate─żov na ofici├ílnych f├│rach ASUS ZenTalk.,

Aj ke─Ć sa tam dostanete Google Play Store poukazuj├║c na to, ┼że telef├│n Google Phone nie je kompatibiln├Ż s t├Żmto zariaden├şm, je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że ho bude mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą aj na in├Ż smartphone ako Pixel z telef├│nov Mountain View alebo Android One.

Aplik├ícia Google Phone tie┼ż podporuje smartphones od in├Żch zna─Źiek 1

XDA overila, ┼że in┼ítal├ícia aplik├ície Google Phone Call Management sa vykonala na zariadeniach ako OPPO Find X2 Pro s ColorOS 7,1 z Obchodu Play.

ÔÇ×Dostal som upozornenie, ┼że telef├│nne hovory nemusia fungova┼ą, preto┼że zariadenie boloÔÇ× nekompatibiln├ę ÔÇť, ale po tom, ─Źo som mu poskytol viac povolen├ş a urobil z neho predvolen├║ aplik├íciu na vyt├í─Źanie, bol som schopn├Ż telefonova┼ą a prij├şma┼ą hovory,ÔÇť pouk├ízal na ─Źlena t├şmu XDA.

Google Terminal podporuj├║ aj in├ę termin├íly, ako je LG V60 ThinQ, ale zariadenia ako Samsung Galaxy S20 Ultra s pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm 2,1 a OnePlus 7 Pro nepodporuje in┼ítal├íciu.

Je to zrejme sp├┤soben├ę t├Żm, ┼że tieto zariadenia nemaj├║ adres├ír ÔÇ×com.google.android.dialer.supportÔÇť. Ak si chcete overi┼ą, ─Źi je v├í┼í telef├│n kompatibiln├Ż, jednoducho kliknite na odkaz na Google Play Store,

Telef├│n Google m├í okrem in├ęho funk─Źn├ę funkcie ako blokovanie spamov├Żch hovorov, videohovory Google Duo, vizu├ílnu hlasov├║ schr├ínku, ktor├í umo┼ż┼łuje prehr├ívanie hlasovej schr├ínky.