Aplicações a "Crashar" atualização? Máte nejaké solução? : „WebView“ a…

Mnoho aplikácií, ktoré sú k dispozícii, obsahuje rozsiahle algumy, ako napríklad Gmail, aplikácie, bankové účty a Google Pay.

Doterajší priemerný počet verzií operačného systému Android (vrátane všetkých) obsahuje všetky dostupné upozornenia a dostupné informačné rady, ako napríklad aplikácie, ktoré majú veľký počet funkcií.

Mnoho aplikácií, ktoré sú k dispozícii, obsahuje rozsiahle algumy, ako napríklad Gmail, aplikácie, bankové účty a Google Pay.

Existujúce relatívne problémy nerobia, žiadny DownDetector, Reddit e Twitter Stav stavu cloudu služby Google Workspace Cloud potvrdzujú hlavné problémy s aplikáciou Gmail bez systému Android. Čo sa týka publikovania, môže to mať za následok zosúladenie problémov.

Pozrite sa na všetky hlavné problémy, ktoré sa môžu líšiť od ostatných a ďalších. Google Play Store Nie sú k dispozícii žiadne nové a aktualizované platformy, ktoré aktualizujú systém Android System WebView. “Aplikácie môžu obsahovať jednu alebo viac digitálnych zostáv, ako sú napríklad súbory Chrome a ďalšie aplikácie, ktoré sú k dispozícii. dos erros estão nessa aplicação.

Odinštalujte ako aktualizovaný telefónny telefón s bežnými a bežnými normami, ako aj ďalšie funkcie. V súlade s týmto rozhodnutím spoločnosť Google potvrdila svoje problémy s webovým zobrazením a prehľadom.

Vzťah: Apple Derrotada, Google a mnoho ďalších: Najlepšie možnosti pre obchod App Store a Play Store