APEX 2020 odha─żuje futuristick├║ v├şziu ÔÇ×mimo predstavivostiÔÇť

Vynikaj├║ci dizajn Unibody a displej bez okrajov od spolo─Źnosti ┼Żijem APEX 2020 pon├║kaj├║ mimoriadny vizu├ílny z├í┼żitok s inovat├şvnymi fotografick├Żmi funkciami, ktor├ę pos├║vaj├║ hranice smartf├│nov bud├║cnosti.

APEX 2020 odha─żuje futuristick├║ v├şziu ÔÇ×mimo predstavivostiÔÇť 1

┼Żijem APEX 2020, bud├║cnos┼ą je u┼ż tu!

V s├║─Źasnosti predstavuje in vivo tretiu gener├íciu svojho konceptu smartf├│nov APEX, APEX 2020. APEX 2020, zn├ímy svojimi ikonick├Żmi inov├íciami, stavia na ├║spechu predch├ídzaj├║cich gener├íci├ş, aby mohol pon├║knu┼ą e┼íte viac ┼ípi─Źkov├Żch technol├│gi├ş. ─Źas┼ą in vivo ohromuj├║cej estetiky. Tento vlajkov├Ż produkt predstavuje d├┤le┼żit├Ż krok vpred v oblasti vizu├ílnych efektov v─Ćaka hlbok├Żm znalostiam in vivo v odvetv├ş smartf├│nov a spotrebite─żov. APEX 2020 konkr├ętne ukazuje, ako ┼żiv├Ż som odhodlan├Ż sk├║ma┼ą dizajn smartf├│nov bud├║cnosti.

APEX 2020 odha─żuje futuristick├║ v├şziu ÔÇ×mimo predstavivostiÔÇť 2

APEX 2020 je vybaven├Ż displejom FULLVIEWÔäó bez hr├ín pri 120 ┬░, ─Źo eliminuje bo─Źn├ę hrany a r├ím z ─Źeln├ęho poh─żadu. Vybaven├ę Kamera na displeji a b├Żvanie Bezdr├┤tov├ę Super FlashCharge60 W, APEX 2020 m├í dizajn Super Unibody ─Źo znamen├í bez otvorov; telef├│n m├í v hlavnej kamere zabudovan├║ ┼ítrukt├║ru typu kardan, ktor├í je vybaven├í nepretr┼żit├Żm 5x optick├Żm zoomom7, 5x. T├íto funkcia predstavuje najnov┼íie v├Żtvory a bud├║ce projekty spolo─Źnosti zameran├ę na pon├║kanie mimoriadnych vizu├ílnych efektov a zlep┼íenie v├Żroby fotografick├Żch obrazov v bud├║cnosti. Produktov├Ż mana┼ż├ęr spolo─Źnosti Vivo Harry Hong povedal: ÔÇ×APEX nie je nikdy iba oby─Źajn├ŻmÔÇ× koncep─Źn├Żm telef├│nom ÔÇť. Je to v├Żtvor, ktor├Ż presahuje v┼íetky predch├ídzaj├║ce sk├║senosti, ktor├ę prin├í┼ía mobiln├í technol├│gia. Prostredn├şctvom APEX 2020 sme hrd├ş na to, ako o┼ż├şva v├şzia in vivo, to znamen├í technologickej spolo─Źnosti, ktor├í na─Ćalej pos├║va hranice mobiln├Żch technol├│gi├ş ─Ćalej a sk├║ma, ─Źo je neobvykl├ę. Dokazuje to aj na┼íe amb├şcie postupne plni┼ą na┼íe amb├şcie. vivo bude pokra─Źova┼ą v implement├ícii inovat├şvnych technol├│gi├ş APEX, ─Źo umo┼żn├ş ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu spotrebite─żov vyu┼ż├şva┼ą tieto technol├│gie. ÔÇť

APEX 2020 odha─żuje futuristick├║ v├şziu ÔÇ×mimo predstavivostiÔÇť 3

120 ┬░ displej bez okrajov FullView Ôäó, ktor├Ż pos├║va hranice

Aplik├ícia APEX 2020 vivo pokra─Źovala v prieskume a h─żadan├ş skuto─Źn├ęho zobrazenia FULLVIEWÔäó a dizajn Super Unibody, Smartphone je v skuto─Źnosti zabalen├Ż do zakriven├ęho displeja 645 palcov, ktor├ę sa na oboch stran├ích skladaj├║ pod uhlom a┼ż 120 ┬░. Pom├íha to odstr├íni┼ą bo─Źn├ę okraje a r├ímy spredu, a t├Żm sa premietaj├║ do displeja bezr├ímov├ę, Z estetick├Żch aj praktick├Żch d├┤vodov s├║ fyzick├ę tla─Źidl├í nahraden├ę virtu├ílnym tlakom na detekciu tlaku. APEX 2020 je ─Ćal┼í├şm dokonal├Żm spojen├şm medzi vizu├ílnym efektom, prirodzen├Żm dotykom a interakciou ─Źloveka so zariaden├şm.

In-Display Camera, zobrazte nevidite─żn├ę

Sp├íl┼ła In-display APEX 2020 predstavuje nov├║ mo┼żnos┼ą nemechanick├ęho predn├ęho fotoapar├ítu. ÔÇ×Nevidite─żn├íÔÇť predn├í kamera m├í dizajn Super Unibody bez otvorov a roz┼íiruje vn├║torn├Ż priestor. V─Ćaka inov├ícii v usporiadan├ş pixelov obrazovky a dizajne obvodov APEX 2020 ├║spe┼íne zv├Ż┼íil priepustnos┼ą svetla obrazovky priamo nad prednou kamerou a┼ż na 6 ─Źasy v porovnan├ş s ostatn├Żmi ─Źas┼ąami obrazovky; okrem toho zariadenie ├║─Źinne redukuje optick├ę ru┼íenie, difrakciu a n├íhodn├ę z├íblesky pomocou s├ęrie optimaliz├íci├ş algoritmov zameran├Żch na zv├Ż┼íenie kvality fotografi├ş.

APEX 2020 odha─żuje futuristick├║ v├şziu ÔÇ×mimo predstavivostiÔÇť 4

Nepretr┼żit├Ż optick├Ż zoom 5×7, 5x – Vysok├ę rozl├ş┼íenie + vysok├í kvalita obrazu, zachytenie ─Źistej┼íieho sveta

V s├║─Źasnosti takmer v┼íetky rie┼íenia priemyseln├ęho zoomu s vysok├Żm zv├Ą─Ź┼íen├şm z├ívisia od hybridn├ęho zoomu. Preto┼że s digit├ílnymi algoritmami mus├ş by┼ą integrovan├Żch nieko─żko pevn├Żch zv├Ą─Ź┼íen├ş, aby sa zaru─Źil v├Żstup, existuje ur─Źit├í ├║rove┼ł kompromisu v rozl├ş┼íen├ş a kvalite obrazu. APEX 2020 je vybaven├Ż Nepretr┼żit├Ż optick├Ż zoom─Ź├şm sa umiestni prv├Ż smartphone na svete s nepretr┼żit├Żm pribl├ş┼żen├şm a ve─żk├Żm zv├Ą─Ź┼íen├şm. nepretr┼żit├Ż optick├Ż zoom m├┤┼że dosiahnu┼ą vysok├ę zv├Ą─Ź┼íenie medzi 5x-7, 5x a vytv├írajte obr├ízky vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a kvalite namiesto vyplnenia ohniskov├Żch vzdialenost├ş digit├ílnym zv├Ą─Ź┼íen├şm. Pribl├ş┼żenie umo┼ż┼łuje t├Żm, ktor├ş ho pou┼ż├şvaj├║, zachova┼ą jasnos┼ą v┼íetk├Żch okamihov a ├║─Źinne vylep┼íi┼ą ka┼żd├Ż detail.

APEX 2020 je vybaven├Ż ÔÇ×kombin├íciou ┼ío┼íoviek a 4 skupiny ÔÇť, s dvoma pevn├Żmi ┼ío┼íovkami a dvoma pohybliv├Żmi ┼ío┼íovkami, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ dosiahnu┼ą nepretr┼żit├ę pribl├ş┼żenie pri vysokom zv├Ą─Ź┼íen├ş a zaostrenie v re├ílnom ─Źase na jednom mieste. V─Ćaka podpore ┼ítrukt├║ry periskopu m├í cel├Ż modul iba hr├║bku 6,2 mm, ─Ź├şm je mo┼żn├ę integrova┼ą t├║to profesion├ílnu ├║rove┼ł ┼ío┼íovky do ultratenk├ęho tela APEX. Aby sa ─Ćalej zlep┼íila kvalita obrazu, in vivo obsahuje algoritmus viacer├Żch sn├şmok, aby bolo mo┼żn├ę ─żahko zachyti┼ą aj vzdialen├ę obr├ízky.

Hlavn├Ż fotoapar├ít stabilizovan├Ż na kardane – stabiln├í mechanick├í ┼ítrukt├║ra a vylep┼íen├í no─Źn├í fotografia

S pr├şchodom ├ęry 5G sa tvorba videoobsahu pre smartf├│ny st├íva e┼íte d├┤le┼żitej┼íou prioritou. Aby sa uspokojila po┼żiadavka pou┼ż├şvate─żov na zaznamen├ívanie ka┼żdodenn├ęho ┼żivota kdeko─żvek a kedyko─żvek, in vivo ├║spe┼íne integruje ┼ítrukt├║ru k─║bov├ęho typu do hlavnej kamery APEX 2020, ─Źo je v├Żsledok dlhodob├ęho technick├ęho rozvoja a viacer├Żch experimentov. Pr├şstroj dosahuje optick├║ stabiliz├íciu v smere dopredu a dozadu a do─żava a doprava so zlep┼íen├Żm v├Żkonom. Laborat├│rne testy ukazuj├║, ┼że v porovnan├ş s sistema Tradi─Źn├Ż OIS, jeho stabiliza─Źn├Ż uhol je roz┼í├şren├Ż o 200%. Okrem toho je integrita obrazu vo v├Ą─Ź┼íej miere zachovan├í. T├íto vlastnos┼ą v├Żznamne zni┼żuje rozmazanie sp├┤soben├ę tras├║cou sa rukou. U┼ż├şvatelia si m├┤┼żu tie┼ż vychutna┼ą nielen fotografie, ale aj plynul├ę vide├í. Nie je potrebn├ę vzia┼ą so sebou ─Ćal┼íie vybavenie, preto┼że tento n├ístroj je okam┼żite k dispoz├şcii na zachytenie n├ídhern├Żch okamihov. Stabilita prenosn├ęho fotoapar├ítu m├┤┼że tie┼ż ├║─Źinne pred─║┼żi┼ą expozi─Źn├Ż ─Źas, tak┼że APEX 2020 m├í tie┼ż v├Ą─Ź┼íie mo┼żnosti pre no─Źn├ę fotografovanie.

Bezdr├┤tov├ę superbaterie Super vivo 60 W, n├íro─Źn├ę na limity

APEX 2020 je vybaven├Ż revolu─Źnou ┼żivou n├ípl┼łou Bezdr├┤tov├ę nab├şjanie Super Flash 60 W, ktor├Ż nab├şja laptop s bat├ęriou 2 000 mAh za 20 min├║t, pon├║ka r├Żchlej┼íie nab├şjanie ako tradi─Źn├ę k├íblov├ę blesky. APEX 2020 je navy┼íe vybaven├Ż najmodernej┼í├şmi technol├│giami, ako s├║ napr Obrazovka SoundCasting tretia gener├ícia, okam┼żit├ę odstr├ínenie fotobombov a automatick├ę zaostrenie pomocou sledovania hlasu. APEX 2020 pon├║ka v┼íestrann├ę u┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti a nekone─Źn├ę prekvapenia pre odvetvie smartphonov a pou┼ż├şvate─żov na celom svete.