AnyTransÔôç pre Android – komplexn├í recenzia

AnyTransÔôç je skvel├ę rie┼íenie pre spr├ívu obsahu vo va┼íom zariaden├ş Android. S├║bory m├┤┼żete pren├í┼ía┼ą z jedn├ęho zariadenia do druh├ęho – dokonca aj medzi r├┤znymi opera─Źn├Żmi syst├ęmami, z telef├│nu do prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa alebo po─Ź├şta─Źa. M├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą AnyTransÔôç na s┼ąahovanie medi├ílnych s├║borov z ob─ż├║ben├Żch str├ínok, ako s├║ Youtube, Soundcloud alebo Ted, do v├í┼ího zariadenia Android bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov. Alebo m├┤┼żete jednoducho spravova┼ą s├║bory zo zariadenia Android pohodlnej┼íie na osobnom po─Ź├şta─Źi. ─îist├Ż a preh─żadne usporiadan├Ż dizajn umo┼ż┼łuje skuto─Źne jednoduch├ę a oku lahodiace prezeranie s├║borov v tejto aplik├ícii. Ak to znie, ako potrebujete, aplik├íciu m├┤┼żete z├şska┼ą kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 2

Konektivita

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 3Hlavn├ę rozhranie

S AnyTransÔôç s├║ mo┼żnosti pripojenia nekone─Źn├ę. Zariadenie so syst├ęmom Android m├┤┼żete pripoji┼ą k in├ęmu zariadeniu s Androidom alebo k telef├│nu so syst├ęmom iOS – ve─żmi u┼żito─Źn├ę na prenos obsahu z jedn├ęho telef├│nu do druh├ęho. Navy┼íe m├┤┼żete svoje zariadenie pripoji┼ą k notebooku alebo osobn├ęmu po─Ź├şta─Źu ├║plne bezdr├┤tovo – sta─Ź├ş v├ím pripojenie na internet a naskenovanie QR k├│du. M├┤┼żete pren├í┼ía┼ą ak├Żko─żvek typ s├║boru, ─Źi u┼ż s├║ to s├║bory PDF, hudba, vide├í, hovory alebo spr├ívy – zdie─żanie s├║borov nebolo nikdy jednoduch┼íie a jednoduch┼íie.

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 4Konektivita

Mediálne zbierky

Je ─żahk├ę zaplni┼ą pam├Ą┼ą telef├│nu v┼íetk├Żmi druhmi medi├ílnych s├║borov. Ukladanie hudby, vide├ş a ton obr├ízkov do zariadenia nie je m├║drej┼íia mo┼żnos┼ą. S AnyTransÔôç m├┤┼żete vytv├íra┼ą zbierky m├ędi├ş a jednoducho ich spravova┼ą z ak├ęhoko─żvek zariadenia. Jedin├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo m├┤┼żete exportova┼ą v┼íetky svoje medi├ílne s├║bory do po─Ź├şta─Źa a uvo─żni┼ą tak zna─Źn├ę mno┼żstvo pam├Ąte. Nebudete musie┼ą dvakr├ít prem├Ż┼í─ża┼ą o tom, ako budete ma─Źku filmova┼ą, ako rob├ş hl├║posti, s ukladan├şm u┼ż nie je probl├ęm.

In┼ítal├íciou aplik├ície na dva telef├│ny m├┤┼żete tie┼ż pren├í┼ía┼ą fotografie alebo in├Ż typ medi├ílneho s├║boru medzi telef├│nmi. V─Ćaka tomu m├┤┼żete zdie─ża┼ą ─Źoko─żvek s rodinou alebo priate─żmi bezpe─Źne, r├Żchlo a v dobrej kvalite, iba pomocou Wi-Fi.

─Äal┼íou skvelou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ t├íto aplik├ícia dok├í┼że, je z├ílohovanie s├║borov – vyzv├í┼łac├şch t├│nov, elektronick├Żch kn├şh, vide├ş. Z├ílohujte v┼íetko a ke─Ć z├şskate nov├Ż telef├│n, preneste ich, aby ste mohli pokra─Źova┼ą tam, kde ste prestali.

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 5

Osobn├ę prepojenia

Osobne je migr├ícia kontaktov na nov├Ż telef├│n no─Źnou morou. V┼íetci m├íme ÔÇ×Nov├Ż telef├│n, kto je to?ÔÇť textov├í spr├íva v ur─Źitom okamihu. AnyTransÔôç v┼íak s─żubuje, ┼że to v┼íetko bude lep┼íie. Aplik├ícia pon├║ka spr├ívu va┼íich osobn├Żch ├║dajov, ako s├║ kontakty a spr├ívy, a ich z├ílohovanie, ktor├ę si m├┤┼żete prezera┼ą na ─żubovo─żnom zariaden├ş, ale tie┼ż m├íte z├íchrann├║ sie┼ą pre pr├şpad, ┼że by sa v├í┼ímu zariadeniu s Androidom nie─Źo stalo. Kontakty, spr├ívy, kalend├íre a protokoly hovorov je mo┼żn├ę z├ílohova┼ą alebo pren├í┼ía┼ą na in├ę zariadenie jedin├Żm kliknut├şm.

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 6Osobn├Ż kalend├ír

Aplikácie a súbory

Nevieme, ako vy, ale my v├Ą─Ź┼íinou sklad├íme aplik├ície. M├íme aplik├ície, ktor├ę sme pred nieko─żk├Żmi mesiacmi pova┼żovali za skvel├ę, ale zabudli sme na ne a u┼ż ich nepou┼ż├şvame (alebo sme ich dokonca ani neotvorili!). To v┼íetko si vyber├í svoju da┼ł v ├║lo┼żisku telef├│nu – preplnenie a spomalenie zariadenia. AnyTransÔôç s─żubuje pomoc aj s t├Żmto. V─Ćaka tejto aplik├ícii si m├┤┼żete zobrazi┼ą v┼íetky svoje aplik├ície preh─żadne uveden├ę ni┼ż┼íie – a m├┤┼żete ich hromadne odin┼ítalova┼ą! Pozor, nepou┼ż├şvan├ę medita─Źn├ę aplik├ície, v├í┼í ─Źas vypr┼íal. Okrem toho, ak chcete nain┼ítalova┼ą niektor├ę aplik├ície, ale m├íte iba s├║bory APK, m├┤┼żete ich nain┼ítalova┼ą jednoducho tak, ┼że v aplik├ícii AnyTransÔôç presuniete s├║bor APK (alebo s├║bory v d├ívkach!) A po┼żadovan├║ aplik├íciu n├íjdete nain┼ítalovan├║ vo svojom Zariadenie Android. Docela ├║h─żadn├ę, nie?

Pom├íha v├ím tie┼ż z├ílohova┼ą aplik├ície, tak┼że nikdy nepr├şdete o postup v hre ani o zauj├şmav├ę konverz├ície – bez toho, aby ste si museli aplik├íciu ponecha┼ą. A rovnako ako pri be┼żn├Żch s├║boroch m├┤┼żete svoje aplik├ície migrova┼ą na in├ę zariadenie, ak potrebujete, a to prostredn├şctvom syst├ęmu AnyTransÔôç.

─Äal┼íou malou katastrofou, ktor├í sa zvy─Źajne vyskytuje v telef├│noch s Androidom, je spr├íva s├║borov-je tu s├║bor zip, ktor├Ż sa nikdy neotvoril, tucet s├║borov PDF, ktor├ę u┼ż nepotrebujeme, ─Ćal┼íie s├║bory s podivnou pr├şponou a niektor├ę kalend├íre od 2 pred rokmi? Pre─Źo? Preto┼że nikdy nevid├şme, ak├ę s├║bory sa nach├ídzaj├║ v na┼íom zariaden├ş, a ├║plne na ne zab├║dame. S touto aplik├íciou v┼íak m├┤┼żete vidie┼ą v┼íetky svoje s├║bory kr├ísne usporiadan├ę, v kateg├│ri├ích a v r├┤znych prie─Źinkoch. Ke─Ć sme to videli, trochu sme si poplakali. Slzy radosti. Tak┼że m├┤┼żete ─żahko vy─Źisti┼ą nepotrebn├ę s├║bory, jednoducho reorganizova┼ą alebo prenies┼ą ─Źoko─żvek, ─Źo chcete, v srdci.

AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 7Prie─Źinky

Mana┼ż├ęr typu v┼íetko v jednom

T├íto aplik├ícia sa pribli┼żuje k skuto─Źn├ęmu osobn├ęmu asistentovi obsahu vo va┼íom telef├│ne s Androidom. Aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na organizovanie, ─Źistenie alebo prenos ak├Żchko─żvek s├║borov do po─Ź├şta─Źa. M├┤┼żete ich z├ílohova┼ą len tak pre istotu – alebo vy─Źisti┼ą vz├ícny ├║lo┼żn├Ż priestor. M├┤┼żete pripoji┼ą ─Ćal┼íie zariadenia a bezstarostne zdie─ża┼ą s├║bory. V┼íetko mo┼żn├ę z jednej aplik├ície a pripojenia Wi-Fi. A najlep┼íia vec? M├┤┼żeme sa rozl├║─Źi┼ą s t├Żmi otravn├Żmi k├íblami! Okrem toho, ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo probl├ęmy, existuje skvel├Ż podporn├Ż syst├ęm, ktor├Ż si m├┤┼żete pozrie┼ą tu – person├íl v├ím pom├┤┼że s va┼íimi po┼żiadavkami!

Kde ho z├şska┼ą

Pre AnyTransÔôç neexistuje ┼żiadny komplikovan├Ż proces in┼ítal├ície. Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą do prenosn├ęho / osobn├ęho po─Ź├şta─Źa aj do zariadenia s Androidom priamo z ofici├ílnych str├ínok tu. Na to, aby ste ich mohli prepoji┼ą, mus├şte si tie┼ż nain┼ítalova┼ą mobiln├║ aplik├íciu do svojho zariadenia s Androidom a potom naskenova┼ą QR k├│d zobrazen├Ż na prenosnom po─Ź├şta─Źi. Ni─Ź jednoduch┼íie!

Google Play
AnyTransÔôç pre Android - komplexn├í recenzia 2