AnonyTun Pro APK v9.8 [MOD, Unlocked]

Mnoho krajín sveta má obmedzenia a kontrolu nad prístupom na internet, ako je Čína, Kórea … Používatelia nebudú mať prístup k medzinárodným webovým stránkam, pretože ich blokuje vláda tejto krajiny. Spravidla máme bezpečný a efektívny spôsob, ako používať aplikáciu VPN. V ktorom je AnonyTun riešením od vývojára Art Of Tunnel. Poskytuje vysokorýchlostné pripojenie VPN s veľkými servermi v mnohých krajinách sveta, čo pomáha používateľom prekonať internetové obmedzenia. Pripojte sa k nám a prezrite si to hneď teraz!

Čo je AnonyTun?

Mnoho ľudí nemusí vedieť, čo je to VPN a ako to funguje. Rýchlo vám predstavíme aplikáciu VPN a AnonyTun pre telefóny s Androidom. VPN (Virtual Private Network) umožňuje používateľom vytvárať virtuálne súkromné ​​siete s inou sieťou na internete. Môže sa použiť na prístup na geograficky obmedzené webové stránky a na ochranu vašej aktivity prehliadania pred sledovaním treťou stranou. AnonyTun bude aplikácia, ktorá integruje najnovšie technológie na VPN. Bude to ako bežná aplikácia s jednoduchým používaním, ale môže vám pomôcť dosiahnuť najlepšie funkcie týkajúce sa prístupu na internet.

Stiahnite si AnonyTun Pro APK MOD pre Android

Rýchle a bezpečné pripojenie

Sieť VPN je vynikajúca a efektívna, má však aj nevýhody, ako je pomalé pripojenie alebo bezpečnosť. AnonyTun vám však pomôže odstrániť väčšinu nevýhod VPN pomocou najnovších technológií. Budete mať rýchle a vysokorýchlostné pripojenie k viacerým serverom vo veľkých oblastiach. Pre používateľov, ktorí hrajú hry alebo live stream, môžu tiež používať servery určené na hranie hier a streamovanie. AnonyTun okrem toho zaistí bezpečnosť používateľov prostredníctvom kontroly portov a aktiváciou certifikátov SSL.

Pokročilejšie a intenzívnejšie

Pre používateľov, ktorí môžu používať VPN, má AnonyTun pokročilejšie funkcie. Používatelia budú používať skryté nastavenia, ktoré im umožnia meniť protokoly pripojenia, brány, servery proxy, upravovať protokoly TCP / HTTP alebo povoliť nastavenia SSL pre väčšiu bezpečnosť. Uistite sa, že ste v nastavení informovaná osoba, pretože to ovplyvní efektívnosť pripojenia VPN AnonyTun k sieti VPN.

Čo je v AnonyTun Pro?

V súčasnosti ponúka AnonyTun používateľom dve verzie vrátane bezplatnej verzie a platenej verzie (AnonyTun Pro). Používatelia budú mať samozrejme k dispozícii pokročilejšie funkcie vo verzii Pro. Podrobnosti nájdete nižšie:

 • Najlepšia cena
 • Oddelené prémiové Severs
 • Viac rýchlosti
 • Bez časového obmedzenia
 • Lepšie súkromie
 • Stiahnite si AnonyTun Pro APK MOD pre Android

  Stiahnite si APK AnonyTun Pro pre Android

  Okrem toho si používatelia môžu bezplatne stiahnuť bezplatnú verziu AnonyTun zadarmo na Google Play. Potom môžete upgradovať na verziu Pro. Mnoho ľudí však bude mať problémy s aktualizáciou balíka Pro. Preto vám poskytneme bezplatný odkaz na stiahnutie aplikácie AnonyTun Pro APK. Ak chcete získať všetky rozšírené funkcie zadarmo, budete ho musieť nainštalovať.

  záver

  Celkovo je AnonyTun kvalitnou VPN aplikáciou, ktorá efektívne odblokuje web a zaistí jeho bezpečnosť pri používaní. Tím technikov spoločnosti AnonyTun bude vždy pracovať na tom, aby server pracoval čo najlepšie. Dostanete sa k serverom s najvyšším pripojením, čo urýchli vaše prehliadanie. Čitatelia môžu zanechať recenziu a zdieľať ju, ak bude táto aplikácia pre vás užitočná. Vďaka a bavte sa!

  Stiahni teraz