Anker Liberty 3 Slúchadlá Pro TWS obsahujú automaticky prispôsobené ANC a ACAA 2.0

Anker uviedol na trh nový pár skutočných bezdrôtových slúchadiel pod svojou značkou Soundcore, Liberty 3 Pro. Toto je najnovší model v produktovom rade Liberty spoločnosti Soundcore, ktorý podľa spoločnosti ponúka aktívne potlačenie hluku spolu s vylepšenou konfiguráciou ovládača. Anker hovorí Liberty 3 Pro sú jeho „najlepšie znejúce“ skutočné bezdrôtové slúchadlá, ktoré boli doteraz vydané.

The Liberty 3 Skutočné bezdrôtové slúchadlá do uší predstavujú významný upgrade radu Liberty od Soundcore, vrátane použitia Anker’s Astria Coaxial Acoustic Architecture. 2.0 (ACAA). Anker hovorí, že jeho nová ponuka Soundcore má 10,6 mm dynamický menič spárovaný s koaxiálne zarovnanou akustickou architektúrou, ako aj vyvážený menič armatúry Knowles.

Za zmienku stojí najmä aktívne potlačenie hluku HearID modelu, ktoré ponúka úpravy v reálnom čase podľa zmien okolitého hluku okolo používateľa. The Liberty 3 Pro obsahuje automatickú prispôsobenú redukciu hluku pomocou analýzy tlaku v uchu a monitorovania okolitého hluku. Výsledkom je „jedinečný, na mieru šitý zvukový profil“ podľa Ankera.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí redukcia hluku na pozadí počas hovorov prostredníctvom uplinku AI so šiestimi mikrofónmi, režimy dvojitej priehľadnosti pre počúvanie okolitého prostredia bez sňatia slúchadiel, vodotesnosť IPX4, prispôsobiteľné dotykové ovládanie, podpora rýchleho nabíjania (tri hodiny prehrávania na 15 -minútové nabíjanie) a až šesť hodín prehrávania so zapnutým ANC.

Anker’s Soundcore Liberty 3 Pro je teraz k dispozícii vo farebných variantoch Fog Grey, Midnight Black, Frost White a Dusk Purple za 169,99 USD.