Animované nálepky WhatsApp sú teraz k dispozícii! Naučte sa ich používať

Animované nálepky konečne dorazili na WhatsApp. Pred niekoľkými dňami boli podrobení testu, ktorý dáva možnosť používateľom, ktorí používajú beta verziu aplikácie, aby ich videli. Títo používatelia však nemohli odosielať alebo sťahovať nové animované nálepky, pokiaľ im ich neposlal iný používateľ a oni ich neuložili. Teraz však s najnovšou beta verziou WhatsApp (220,195.1 v systéme Android a 2.20.70.26 v systéme iOS), odteraz je možné sťahovať animované balíčky nálepiek zo samotnej aplikácie.

V čase písania tohto článku ponúka WhatsApp iba balíček animovaných nálepiek s názvom Hravý Piyomaru. Tiež zatiaľ nie je k dispozícii možnosť importovať animované nálepky od tretích strán. Ešte vzácnejšie však je, že keď použijete animované nálepky WhatsApp, pohnú sa iba raz a potom zostanú v chate statické. To znamená, že nie sú ako animované nálepky Telegramu alebo GIF. Predpokladáme, že všetky Tieto nedostatky animovaných nálepiek WhatsApp sa časom vyriešia. V každom prípade vám tu ukážeme, ako ich používať, aby ste videli, aké sú.

Na WhatsApp teda môžete odosielať a sťahovať animované nálepky

animované nálepky whatsapp sú teraz k dispozícii

V skutočnosti sťahujte a posielajte animované nálepky na WhatsApp je to jednoduché ako používanie bežných nálepiek. Stačí postupovať podľa týchto krokov:

  • Otvorte a chatovať na WhatsApp.
  • Hrať na emoji ktorá sa zobrazí na ľavej strane panela na napísanie správy.
  • V spodnej časti otvorenej ponuky stlačte tlačidlo ikona samolepiek (tretí zľava doprava).
  • Stlačte gombík “+”Čo je v pravej hornej časti ponuky.
  • Tam uvidíte všetky balíčky nálepiek, ktoré si môžete stiahnuť. Animované nálepky majú symbol Play alebo reprodukciu. Napríklad balíček s názvom Hravý Piyomaru obsahuje animované nálepky a má tento symbol. Stlačte ten, ktorý chcete stiahnuť.
  • Dotykom môžete vidieť, ako sa konkrétna nálepka bude pohybovať. Ak vás to presvedčí, stlačte tlačidlo Stiahnuť ▼ ktorý je v spodnej časti na uloženie celého balenia.
  • Nakoniec, Teraz môžete používať stiahnuté animované nálepky, ich výberom z ponuky nálepiek v chate.

Ak sa animované nálepky stále nezobrazujú, nezabudnite, že sú k dispozícii od verzie 220,195.1 WhatsApp pre Android. V predchádzajúcich verziách tieto nálepky nie sú aktivované, preto sa zaregistrujte do beta verzie WhatsApp a získajte najnovšiu dostupnú verziu alebo si ju stiahnite z APKMirror. Aj keď môžete tiež čakať, kým sa dostanú do celého sveta, aby ich dokázali správne používať.