Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Animal Crossing New Horizons: informácie, dátum vydania, zberatelia, podrobnosti a ďalšie!

Prekračovanie zvierat v novom horizonte

Udalosť v marci je bezpochyby vydaním nového opusu Animal Crossing s New Horizons, ktorý príde 20. marca výlučne Nintendo Switch, To sa stalo 7 rokov, na ktoré fanúšikovia čakajú na skutočnú novú splátku, po obrovskom kritickom a komerčnom úspechu New Leaf na Nintendo 3DS. Takže tu je rýchla rekapitulácia o dva týždne mimo hry, aby sme vám pripomenuli všetky dôležité veci, ktoré o hre potrebujete.

PREDBEŽNÁ OBJEDNÁVKA PRERUŠUJÚCA NOVÝ HORIZONT

Logo zvieraťa prekrížiace nové obzory Bundy prekrížené zvieratami New HorizonsDÁTUM SPRÁVY: 20. marca 2020 PUBLISHER : Nintendo DVELOPPEUR: Nintendo CIEĽ PROJEKTU: N.C PODPORUJE : Switch MULTIPLAYER : Áno SEZÓNA PASS : N.C MIKRO TRANSAKCIE : N.C PEGI 3 ,

Zakázať zvieratám prekročiť nové horizonty citrónový stláčač

Vitajte na vysnívanom ostrove v New Horizons

Crossing New Horizons bol vyhlásený 14. septembra 2018 počas Nintendo Direct. Hra je pôvodne plánovaná na rok 2019 bez prílišných detailov, a nakoniec bola odložená do roku 2020. Akonáhle je ohlásená, hra vyvoláva veľa reakcií od fanúšikov, takže táto séria je ocenená a uznávaná. Je potrebné povedať, že čakanie bolo dlhé, keďže posledným hlavným opusom je New Leaf na Nintendo 3DS v roku 2012.

Prvá prezentácia bola krátka, veľmi malá sekvencia na zatvorenie Nintendo Direct, čo je vlastne vtipálek, ktorý varuje fanúšikov, že pokračovanie k filmu Animal Crossing sa blíži. Počas prvého prívesu Nintendo oznámila príchod Marie ako hrateľnej postavy v Smash Bros, aby vytvorila falošnú nádej pre fanúšikov. Počas druhého zasadnutia sme potom videli, ako Tom Nook oznamuje, že potrebuje pomoc, pretože stále mal veľa práce. Predtým, ako sa objaví logo Animal Crossing a zmienka o roku 2019. Žiadny názov, presný dátum vydania, ale tentoraz, viac pochybností, sa blížil zvyšok.

O niekoľko mesiacov neskôr bude mať spoločnosť Animal Crossing New Horizons nárok na svoju prvú prezentáciu s upútavkou na E3 2019, ktorá umožní objaviť nové online funkcie, nový motor hry a ďalšie. Stále bude potrebné čakať začiatkom roku 2020 a vo februári Animal Crossing Direct, aby sme objavili množstvo nových funkcií tohto opusu.

Zvieratá prechádzajú nové horizonty

nintendo

PREČO JE OČAKÁVANÉ?

Crossing zvierat je veľmi špeciálny fenomén do tej miery, že musíte hru otestovať, aby ste jej porozumeli. Pretože cieľom hry … Je to presne také, že neexistuje! A predsa táto licencia má milióny predajov po celom svete. Je to pozicová hra, ktorá dáva dobrú náladu, kde musíte celkovo viesť svoj dokonalý malý život a uistiť sa, že všetci sú šťastní. Jemná hudba, pokoj, milá atmosféra, je to hra bez násilia. Všetky mestá a obce Animal Crossing sú obývané zvieratami s veľmi odlišnými charaktermi.

Hra je v reálnom čase, to znamená, že 24 hodín v skutočnom živote zodpovedá 24 hodinám v hre, preto budete žiť v rytme ročných období, ale aj v rytme udalostí v roku. Vianoce, Halloween, Veľká noc atď. Niektoré udalosti budú k dispozícii iba v určitých obdobiach. Čo pridáva trochu viac do hry.

Logo zvieraťa prekrížiace nové obzory

PRESS WASH

Začiatkom marca mohla časť tlače zobraziť ukážku hry Animal Crossing New Horizons, aby sa mohla pripraviť na jej vydanie. A bez veľkých prekvapení je spätná väzba momentálne veľmi pozitívna. Nová, úctyhodná atmosféra sa zdá byť verná svojim predchodcom k radosti fanúšikov.

ČO VEDEMI O MOMENTE?

Tapeta na plochu Prekračovanie zvierat Nové obzory

nintendo

Rovnako ako všetky hry na zvieratách Crossing, hráč si musí vytvoriť svoju postavu a potom odletieť za svojim vysneným snom medzi niekoľko navrhovaných. Hráč si tiež môže zvoliť hemisféru rastliny, na ktorej si želá, aby to bolo (to bude mať vplyv iba na rytmus ročných období). Potom môže hráč prísť a ísť a hrať tento nový opus ako staré, aby objavil všetky nové veci!

Stručne povedané:

 • Štyri navrhli začať svoje dobrodružstvo.
 • Váš avatar bude možné úplne prispôsobiť: účes, oči, nos, ústa, farba pleti
 • Hráč začína svoje dobrodružstvo tým, že žije v stane.
 • Hráč sprevádzajú dve zvieratá (vybrané náhodne z adresára dedinčanov z predchádzajúcich hier)
 • Hráč bude mať k dispozícii Nookphone, druh prenosného telefónu s niekoľkými funkciami, ktoré mu umožnia vyvinúť vlastný a postaviť všetko od nuly.
 • Tvorivý systém umožňuje jeho príchod do tohto nového opusu.
 • Schopnosť plne prispôsobiť váš domov
 • Veľká novinka s možnosťou kontroly vonkajšieho prostredia (ničenie útesov, usporiadanie riek, výsadba stromov …)
 • Táto možnosť bude prístupná prostredníctvom aplikácie Noophone a Island Designer.
 • Svoje vlastné nástroje bude možné vytvoriť pomocou zdrojov (drevo, kamene, buriny atď.)
 • Rovnako ako všetky zvieratá Crossing, hráč môže robiť niekoľko aktivít, ako je záhradníctvo, rybárčenie alebo lov hmyzu …
 • Hráč sa bude môcť spriateliť s obyvateľmi ostrova a získať od nich pomoc.
 • Do New Horizontu prichádzajú nové objekty, ako napríklad stĺpy na prechod cez rieky, keď neexistujú žiadne mosty.
 • Príchod mincí Nook Miles, ktorý vám umožní získať splnením rôznych a rozmanitých cieľov, je možné odomknúť pomocou postupu Nookphone.

Logo zvieraťa prekrížiace nové obzory

POSTUPY ZBERATEĽOV

Animal Crossing má iba jednu špeciálnu edíciu s kolektorovou konzolou. Okrem štandardného vydania sa budete môcť uchádzať o kontrolórov systému Windows Nintendo Switch vo farbách postáv zo zvierat Crossing. Neváhajte a pozrite sa na nášho sprievodcu predobjednávkou priamo tu.

PREDBEŽNÁ OBJEDNÁVKA PRERUŠUJÚCA NOVÝ HORIZONT

Nintendo Switch Aloha Animal Crossing Edition

nintendo

OBJAVTE NÁŠ PRÍRUČKU PRE OBJEDNÁVKU

NOVÉ HORIZONTY PRERUŠUJÚCE VIACÚROVATEĽA ZVIERAT

V tomto novom opuse bude možné navštíviť ďalších hráčov vďaka pripojeniu na internet a predplatnému Nintendo Switch Online. Bude tiež navštevovať miestne pripojenie. Tento režim umožní až 8 hráči súčasne navštívia ostrov iného hráča. Prvok, ktorý nie je uvedený v sérii Animal Crossing, pretože tento prvok existuje už od roku Wild World.

Na New Horizons však bude niečo nové, čo umožní až štyrom hráčom hrať spolu na tej istej konzole a na tej istej obrazovke. Je to kooperatívny multiplayerový režim. Kamera sa bude riadiť hostiteľským hráčom, zatiaľ čo ostatní sa premietnu hneď, ako sa vzdialia príliš ďaleko. Použitím tohto režimu online vytvoríte hierarchiu v zozname kontaktov s vašimi jednoduchými a najlepšími priateľmi.

ČO PAMÄTAJTE Z ŽIVOČÍŠNEHO PRERUŠENIA NOVÝCH HORIZONTOV

Zvieratá prechádzajú nové horizonty

nintendo

Stručne povedané, je potrebné pamätať na dôležité veci o prechode zvierat cez nové horizonty:

 • Hra bude k dispozícii 20. marca 2020
 • Hra nemá špeciálne vydania, ale špeciálnu konzolu
 • Hra bude exkluzívna Nintendo Switch
 • Príbeh sa teraz odohráva na vysnívanom ostrove (na výber sú štyri)
 • Svoje dobrodružstvo začnete v stane
 • Svoje prostredie si budete môcť rozvíjať, až kým nedosiahnete krásny dom
 • Budete si môcť prispôsobiť všetko ako v starom opuse (avatary, domy atď.)
 • Budete mať gadget s názvom Noophone, ktorý vám umožní prístup k mnohým možnostiam vrátane funkcií, ktoré vám umožnia upraviť ostrov.
 • Hra bude mať online možnosti
 • Hra umožní hrať niekoľko v spolupráci online alebo na rovnakej konzole