Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Animal Crossing, Doom, GDC, objavte hlavné vydania videohier, udalosti a zvesti z marca 2020

Video program, marec 2020

Hlavnými vydaniami videohier, podujatiami, konvenciami, konferenciami a fámami, ktoré sa tu dajú sledovať, je program videohier a všetky dátumy, ktoré je potrebné sledovať na tento mesiac marec 2020. objavte pomocou videa alebo písomne ​​v expresnom, ale účinnom formáte!

Výstupy JV Presse-Citron

(DLC) Divízia 2 : Warlords of New York (3 marca)

Podporuje: PS4, Xbox One, PC

3 Marcom bude prepustenie Warlordov z New Yorku, veľkej DLC divízie 2 ktoré nás zavedie späť do známeho mesta, kde sa konali udalosti prvého opusu.

Záchranný tím Pokmon Mystre Dungeon DX (6 marca)

podporuje: Nintendo Switch

6 V marci 2020 to bude skvelý návrat Pokmona s remakeom tímu Dungeon Mystre zo SecoursDX na Switch, V minulosti s týmto remake prvého opusu Mystery Dungeon, ktorého cieľom bude ponoriť nás do kože Pokmona, aby sme pomohli množstvu malých monštier v náhodne generovaných kobkách!

Ori a Vôla Wispsov (11. marca)

Médiá: Xbox One, PC

11. marca to bude prepustenie Ori a Will of the Wisps, druhá splátka v Ori saga vyvinutá spoločnosťou Moon Studios. Exkluzivita pre Microsoft Xbox One a PC, ktorá nás ponorí do sveta a neuveriteľnú atmosféru Ori.

Nioh 2 (13. marca)

Podporuje: PS4

13. marca si milovníci Japonska v čase Samurasu budú môcť dať radosť zo srdca v Niohu 2poraziť svojich nepriateľov, či už sú to démoni alebo ľudia!

Výstava MLB 2020 (13. marca)

Podporuje: PS4

Stále 13. marca sa môžu americkí fanúšikovia športu dostať do rúk MLB Show 2020. S cieľom stať sa najlepším hráčom baseballu na tejto planéte!

TT Ostrov Man 2 (19. marca)

Podporuje: PS4, Xbox One, PC

Usilujúci sa piloti môžu vyskúšať slávny závod Isle of Man na ostrove TT Isle of Man 2 19. marca 2020. Extrémne rýchly a mimoriadne nebezpečný závod pre najlepších jazdcov motocyklov!

Prekračovanie zvierat v nových obzore (20. marca)

podporuje: Nintendo Switch

Veľkou udalosťou v marci bude prepustenie zvieraťa Crossing New Horizon 20. marca 2020, nový opus Nintendo Switch ktorý vám ponúkne vytvoriť dokonalý svet na vysnívanom ostrove.

Doom Eternal (20. marca)

Podporuje: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

V ten istý deň ako prepustenie roztomilého sveta prehliadok zvierat, budete môcť loviť cudzincov v Doom Eternal, reštarte hry Bethesda vydanej v roku 2016 v chaotickom svete!

Polčas rozpadu Alyx (23. marca)

Médiá: PC

Veľký mesiac marca s vydaním vysoko očakávaného Half Life Alyx na PC a vo virtuálnej realite 23. marca. Príležitosť prežiť všetky udalosti z prvých dvoch epizód hraním Alyx Vance, dcéry Eli Vance.

Krvácacia hrana (24. marca)

Médiá: Xbox One, PC

24. marca bude vydanie prvej exkluzívnej hry Ninja Theory na médiách spoločnosti Microsoft s žánrom Overwatch Bleeding Edge, ktorý poteší všetkých fanúšikov online hier, či už v spolupráci alebo v konkurenčnom režime.

(DLC) Borderlands 3 – Svadba Wainwrighta a Hammerlocka (26. marca)

Podporuje: PS4, Xbox One, PC

Nakoniec, 26. marca, dorazí ďalšia veľká DLC, ale tentoraz pre Borderlands3 so zbraňami, láskou a chápadlami, aby sa zúčastnili svadby, aby sa zúčastnili svadby známeho poľovníka a pána Sira Alistaira Hammerlocka a Wainwright Jakobsa, dediča výrobca zbraní s rovnakým názvom. Strana bude samozrejme zničená a budete musieť vziať veci do vlastných rúk!

udalosti stlačovača citrónov JV

Konferencia pre vývojárov hier (zrušiť)

Konferencia Game Developers 2020

GDC 2020

Pokiaľ ide o stretnutia v marci, vyzerá to veľmi komplikovane po mnohých problémoch týkajúcich sa COVID-19. Táto epidémia koronavírusu sa naďalej rozširuje. V marci sa konala konferencia Game Developers Conference, najväčšie stretnutie odborníkov v oblasti videohier. Udalosť, ktorá bola zrušená a odložená tento rok v lete. Nepochybne to bude rovnaké pre väčšinu veľkých stretnutí budúci mesiac.

Povesti JV Lemon squeezer

Nintendo Direct?

Logo Nintendo-Direct-Logo "width =" 1400 "height =" 932 "srcset =" https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/02/Nintendo-Direct-Logo.jpg 1400w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/02/Nintendo-Direct-Logo-505x336.jpg 505w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod /wp-content/uploads/2019/02/Nintendo-Direct-Logo-1024x682.jpg 1024w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/02/Nintendo-Direct- Logo-50x33.jpg 50w "data-lazy-Velikosti =" (maximálna šírka: 1400px) 100vw, 1400px "src =" https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/ 02 / Nintendo-Direct-logo.jpg "></p><p>Pokiaľ ide o fámy za mesiac marec, rovnako ako vo februári, čakáme na veľké Nintendo Direct, ktoré oznámia plány spoločnosti Big N na tento rok 2020. Po Pokmon Direct v januári, Smash Bros Direct a Animal Crossing Direct, fanúšikovia firmy dúfajú, že konečne budú mať Nintendo Direct, ktorý v posledných dňoch záhadne zmizol z oficiálnej webovej stránky Nintendo. Môžeme mať novú verziu tohto stretnutia?</p><h2><span class=Oznámenie spoločnosti Kojima Productions?

Hororová hra Kojima Hideo

Konami

Prvý marcový týždeň je tiež sledovaný pre fanúšikov Hideo Kojima. Na konci týždňa oficiálny účet spoločnosti Kojima Productions zverejnil fotografiu manažéra komunikácie Aki Saita, z ktorej vyplýva, že je mu ľúto dlhé ticho a že je dosť zaneprázdnený slovom Silent. Na fotografii vidíme poznámkový blok s poznámkou budúci týždeň a na ceruzke, ktorú drží Aki, vidíme slovo pyramída. Kto by preto mohol byť odkazom na Silent Hill a na pyramídu vedúceho impozantného nepriateľa licencie. Ako pripomenutie bol Hideo Kojima jedným z mužov za slávnym remake Silent Hills P.T., ktorý zrušil Konami. Početné zvesti naznačujú, že Kojima mohol pracovať na hororovej hre a našli v Konami jamku, ktorá oživila Silent Hill. Budeme musieť počkať, kým to zistíme, ale so zrušením ich príchodu na GDC a zrušením udalosti sú šance, že budúci týždeň bude môcť štúdio ohlásiť svoju ďalšiu hru.

Prepáčte, že nemlčím všetkých! Nedávno som bol veľmi zaneprázdnený … Myslím, že môžem čoskoro povedať o tom, čo sa chystáme … ..#KojimaProductions https://t.co/Vr0qPj3DwV pic.twitter.com/BiweDgGC4v

Kojima Productions (@ KojiPro2015_SK) 28. februára 2020

aktualizovať : 2 Marca oznámila spoločnosť Kojima Productions dátum uvedenia filmu Death Stranding na PC (pre internetový obchod) 2 Jún 2020). Existuje veľká šanca, že toto škádlenie bude nakoniec také.

Stav služby PlayStation?

State-of-Play "width =" 1400 "height =" 932 "srcset =" https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/03/State-of-Play.jpg 1400w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/03/State-of-Play-505x336.jpg 505w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod /wp-content/uploads/2019/03/State-of-Play-1024x682.jpg 1024w, https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/03/State-of- Play-50x33.jpg 50w "data-lazy-Velikosti =" (maximálna šírka: 1400px) 100vw, 1400px "src =" https://www.presse-citron.net/wordpress_prod/wp-content/uploads/2019/ 03 / State-of-play.jpg "></p><div class='code-block code-block-17' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'><style>.ai-rotate {position: relative;}
.ai-rotate-hidden {visibility: hidden;}
.ai-rotate-hidden-2 {position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%;}
.ai-list-data, .ai-ip-data, .ai-filter-check, .ai-fallback, .ai-list-block, .ai-list-block-ip, .ai-list-block-filter {visibility: hidden; position: absolute; width: 50%; height: 1px; top: -1000px; z-index: -9999; margin: 0px!important;}
.ai-list-data, .ai-ip-data, .ai-filter-check, .ai-fallback {min-width: 1px;}</style><div class='ai-rotate ai-unprocessed ai-timed-rotation ai-17-2' data-info='WyIxNy0yIiwyXQ==' style='position: relative;'><div class='ai-rotate-option' style='visibility: hidden;' data-index=

Čo keď je marec tiež mesiacom najbližšieho stavu služby PlayStation? S vlnou zrušenia najväčších udalostí na planéte existuje veľká šanca, že plány služby PlayStation sú trochu rozrušené. V marci 2019 organizovala PlayStation prvýkrát svoj prvý stav. Potom sa v máji, septembri a decembri 2019 konali ďalšie tri stretnutia. Mohla si PlayStation zorganizovať svoju vlastnú udalosť na internete na odhalenie PS5? Prípad, ktorý sa má nasledovať, ale táto možnosť sa zdá byť stále pravdepodobnejšia vzhľadom na šírenie koronavírusu.

Nedodržiavajte Herné správy o Lemon Squeezerreťaz YouTube Liberty jenenechajte si ujsť nič z hlavných správ týkajúcich sa videohier s týmto rokom 2020, ktorý sľubuje, že bude veľmi zaneprázdnený vďaka uvedeniu novej PlayStation 5 a nové Xbox Series X, ktoré sú už naplánované na oslavy konca roka!

Table of Contents