Angelina Jolie sa chce stať súčasťou série Star Wars

Angelina Jolie sa stala menom, ktoré sa často objavuje v produkciách Disneyho. Táto herečka bude hrať popri svojej úlohe Malevolentnej aj Thenu Večný V MCU. Myslím, že Jolie sa objavila vo významnom franšízovom štúdiu: Vojna galaxie

V rozhovore pre MTV News, herečka odhalila, že chce cestovať do galaxie „veľmi ďaleko“. Dokonca „nakrútil“ režiséra Vzostup neba chodecJJ Abrams počas D23 povedal: „Nevieš, prečo sa nemôže dostať dovnútra Vojna galaxieNapriek jej túžbe byť súčasťou franšízy, Jolie pripustila, že nezohľadnila, akú rolu chce hrať.

Upútavka na vystúpenie scény Skywalker (Zdroj: Lucasfilm / Reprodukcia)

Počas rozhovoru hviezda tiež trochu hovorila o svojej účasti na MCU, ocenila vesmír vytvorený ateliérom a Kevin Feige, ktorého nazval génius. Angelina povedala, že bola veľmi šťastná, že bola súčasťou rodiny. Marvel a zúčastňovať sa filmov s rôznorodosťou obsadenia.

Réžia: Chloé Zhao, príbeh Večný úspechy v kine 6 November 2020. Každý, kto chce vidieť večného hráča Lara Croft koncom tohto roka, ho nemôže prehliadnuť. Evil: Evil Owner, otvorené 17. októbra. mám Vzostup neba chodec (stále bez Jolie) bude uvedený v Brazílii 19. decembra tohto roku.