Android Wear 5,1,1 Rollout začal pre LG G Watch a G Watch R

Teraz máme potvrdenie, že Android Wear 5,1,1 začal dosahovať LG G Watch a G Watch R od LG dnes. Aj keď sa väčšine používateľov stále hovorí, že sú aktuálni, niekoľko vybraných zájazdov malo šťastie, že boli vybraní počas prvých niekoľkých hodín od uvedenia na trh.

Vďaka tipérovi Kevinovi za snímku G Watch R a Frankovi Bartenovi za snímku G Watch.

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení, aktualizácie operačného systému zvyčajne smerujú k veľmi malému podielu používateľov v okolí 1% na obdobie od niekoľkých hodín do niekoľkých dní. Ak nedôjde k záplave hlásení o chybách, vydá sa väčšej časti používateľov. Pokiaľ väčšia časť aktualizácií nespôsobí žiadne problémy, uvoľní ju väčšej skupine alebo len ostatným zariadeniam.

5,1,1 poskytuje niekoľko dôležitých vylepšení, ale nezabudnite, že G Watch a G Watch R nebudú mať v tejto aktualizácii podporu Wi-Fi, aj keď ju operačný systém podporuje. Pôvodnému G Watchu chýba hardvér a R ho možno bude môcť získať v budúcich verziách, ale z dôvodov, ktoré sú dosť nejasné, ešte nie je pripravený na primitívnosť. K ďalším novým veciam patrí viac gest pre prístup k aplikáciám a kontaktom, upozornenie heads-up a možnosť kresliť emodži na obrazovku.

Ak vlastníte jedno z týchto dvoch hodiniek, pokračujte a manuálne vyhľadajte aktualizáciu, aby ste zistili, či ste vybrali. Ak nie, nezabudnite ich skontrolovať raz alebo dvakrát denne.

Vďaka:
Kevin, Frank Bartem1.png ”alt =” Try Scroll ”>