Android TV vám umožní uzavrieť zmluvu o predplatených službách zo služby Play…

Google Play pre Android TV bude mať odbery jedným kliknutím

Na Google I/O 2019 spoločnosť Google predstavila nový dizajn pre Obchod Play na Android TV. To však nebola jediná reklama Android TV, keďže Google tiež uistil, že a jednoduchý systém predplatného pre mnoho služieb.

Postupom času sme sa zoznámili s novým rozhraním Obchodu Play pre Android TV, no o druhom sme až doteraz nevedeli viac. Vďaka stránke podpory Google vieme, že tento systém predplatné jedným kliknutím je stále vo vývoji a čoskoro bude k dispozícii. Chcete vedieť, ako to bude fungovať?

Android TV Play Store vám umožní predplatiť si Netflix a ďalšie služby jediným kliknutím

jednoduché predplatné Android TV

Podľa dokumentácie vám nová funkcia umožní vybrať si medzi dvoma možnosťami inštalácie, ak máte čo do činenia s predplatenou aplikáciou. Prvý bude „Vyskúšať a nainštalovať zadarmo“ a druhý „Prihlásiť sa na odber a nainštalovať“. Funkcionalita by bola orientovaná na predplatné služby, ako je Netflix, Amazon Prime a tak ďalej spotrebiteľské platformy, hry, produktivita, bezpečnosť a ďalšie.

Jeho obsluha by bola jednoduchá, keďže obe možnosti budú robiť len a automatická registrácia na predplatiteľskej platforme pomocou vášho účtu Google. Tento proces by bol automatizovaný a bolo by to niečo ako pár kliknutí a užite si to.

Možnosť „Vyskúšať a nainštalovať zadarmo“ by bola zameraná na freemium hry, antivírus, VPN a aplikácie, ktoré majú pred zaplatením skúšobné obdobia. Medzitým by možnosť „Prihlásiť sa na odber a nainštalovať“ bola venovaná prémiovým službám, ktoré si vyžadujú okamžité predplatné, ako je Netflix a spoločnosť. V druhom prípade budete požiadaní o automatickú platbu pomocou účtu Google Pay.

Ak ste mali obavy, táto nová funkcia vôbec to neovplyvní správu a zrušenie odberov. Preto sa môžete kedykoľvek odhlásiť z akejkoľvek služby alebo ju obnoviť, ale budete to musieť urobiť priamo z platformy.

Predplatné na jedno kliknutie v Obchode Play je blízko, no nie je známe, ktoré aplikácie ich budú využívať

nový jednoduchý systém predplatného android tv play store

Vyhlásenia, o ktorých sme hovorili vyššie, sa týkajú toho, ako táto nová funkcia funguje. Ale napriek tomu, Stále nepoznáme prvú appku, ktorá bude kompatibilná s týmto systémom rýchle predplatné. Žiadna kompatibilná aplikácia zatiaľ nie je k dispozícii v Obchode Play a ani Google nezverejnil žiadny zoznam.

Napriek tomu vás na stránke podpory Google vyzývame, aby sme venovali pozornosť tejto novej funkcii. prečo? Pretože Google už svoje predplatné na jedno kliknutie testuje na vybranú skupinu používateľov. Okrem toho tí z veľkého G uisťujú, že do konca roka bude k dispozícii skvelá aktualizácia Android TV, ktorá túto funkciu nasadí.

Je to druhé pravda? Nevieme, ale neznie to prinesene, keďže Google ešte nespustil svoj nový Chromecast, ktorý tento rok bude obsahovať aj Android TV.

Čo si o tom myslíš? Robí Google správnu vec alebo by ste radšej všetko robili sami?

Zdroj | Google