Android R: Android TV nebude integrovaný do Google Stadia do konca roku 2020

Spoločnosť Google môže mať s Stadiou pred sebou sľubnú cestu. Na to môžete staviť vďaka skvelým partnerstvám, ktoré spoločnosť už vybudovala. Vyhľadávací gigant však nedávno odhalil na verejnej udalosti informácie, ktoré sa niektorým nemusia páčiť.

Integrácia so systémom Android TV sa uskutoční až do roku 2020 a na konci roka. Je to preto, že spoločnosť integruje herné služby iba so zavedením systému Android R (!) Do svojho operačného systému s konfiguračnou skrinkou. Zákazníci, ktorí sa zaujímajú o túto integráciu, budú čakať takmer rok, kým príde Stadia na trh v novembri. ,

Naznačuje táto zmena integrácie, že služba cloudových hier bude spustená skôr? Možno. Faktom je, že to nie je také cool, že začnete s inovatívnou službou, ktorá sľubuje, že sa zmestí na všetky obrazovky, a ktorá nemôže zaručiť 100% integráciu medzi vašimi vlastnými zariadeniami pri spustení.

Stadia sa však už dostane na trh kompatibilný s smartphones, Chromebooky a počítače, najmä pre tých, ktorí nemajú hracie automaty tak silné, že všetko sa spracováva na diaľku.

Brazília nie je na zozname krajín, na ktoré sa vzťahuje táto prvá fáza publikácie. To sa už deje vo dôležitých hrách ako Just Dance 2020, Dragon Ball Xenoverse 2DEndal Destiny, Destiny 2, Metro Exodus, futbalový manažér, Samurai Shodown, Final Fantastic XV. Mortal Kombat 11 a pohraničie 3,

Majte na pamäti, že verejné testovanie Microsoft xCloud v Južnej Kórei sa začne v októbri v spolupráci s operátorom SK Telecom.

Tešíte sa na revolúciu v oblasti cloudových hier? Povedzte nám v komentároch!