Android R (Android 11) uľahčuje tlač obrázkov a súborov PDF pomocou …

Ďalšia iterácia systému Android sa nazýva Android R a predbežne sa nazýva Android 11, čo by malo byť prvé zobrazenie vývojára v nasledujúcich týždňoch. Mali sme však niekoľko stretnutí so softvérom, ktorý nebol ohlásený.

Na konci minulého roka sme našli správu, ktorá naznačovala, že spoločnosť Google zahrnie programovanie temného režimu do celého systému v systéme Android 11. Aj keď to nebolo potvrdené, bude to zaujímavý doplnok a vylepšenie temného režimu systému zavedeného v Android 10.

Odporúča sa tiež, aby režim v lietadle Android R nevypínal zvuk Bluetooth počas používania, čo navyše mnohí ľudia ocenia na svojich zariadeniach.

Android R hromadí úniky

Ešte zaujímavejšie je, že Android R už funguje. Minulý mesiac je Google Pixel 4 vidieť na Geekbench s novým operačným systémom. Iba tento týždeň bude pixel 2 XL s predbežnými verziami systému Android R zobrazenými online.

V obidvoch prípadoch je zrejmé, že vývojárom systému Android dôrazne odporúčame vytvoriť vizualizáciu. 11 bude čoskoro k dispozícii. V tomto prípade má operačný systém okrem svojho predchodcu aj ďalšiu funkciu: schopnosť tlačiť dokumenty priamo bez manuálneho výberu tlačovej služby z ponuky „Zdieľať“. Android.

To bude možné vďaka funkcii známej ako „tlačové vydanie“. Spoločnosť Google nedávno spojila nový záväzok so spoločnosťou AOSP, aby umožnila „zdieľanie pre tlač“. Táto funkcia by mala obmedziť alebo zjednodušiť tlač dokumentov zo zariadenia s Androidom.

Android R (Android 11) pomocou tejto funkcie uľahčuje tlač obrázkov a súborov PDF

(Zdroj)

V súčasnosti vyžaduje tlač dokumentov zo zariadenia Android, aby niekto vybral tlačovú službu z ponuky zdieľania. Keď je k dispozícii Android 11, už to však neexistuje.

Zdá sa, že táto funkcia nemá v ponuke zdieľania žiadne špeciálne tlačidlo, ale iba skresľuje celkový proces tlače preskočením ponuky zdieľania, takže aplikácia môže odosielať dokumenty priamo do štandardnej tlačovej služby na tlač. ,

PiunikaWeb začal ako čisto investigatívny web žurnalistiky so zameraním na správy „Breaking“ alebo „Exclusive“. Netrvalo dlho, kým naše príbehy rozprávali ľudia ako Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors a mnoho ďalších. Chceli by ste sa o nás dozvedieť viac? Choďte sem.

Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na odborníkov spoločnosti JustAnswer:

disclaimer: PiunikaWeb a JustAnswer spolupracujú pri platenej spolupráci. To znamená, že úspešná účasť čitateľov v službách JustAnswer vedie k niekoľkým províziám, ktoré sa prevádzajú na PiunikaWeb.

Chceli by ste pracovať pre PiunikaWeb? Budete radi, keď viete, že prijímame pracovníkov.