Android 7,1,1 za─Źne sa zav├ídza┼ą do spolo─Źnosti Nokia 6

Android 7,1,1 za─Źne sa zav├ídza┼ą do spolo─Źnosti Nokia 6 1

Naj nostalgickej┼í├ş nov├Ż hr├í─Ź v priestore Android aktualizoval svoje nevidite─żn├ę vlajkov├ę zariadenie – Nokia 6 za─Źnite vidie┼ą aj rozvinutie 7,1,1, Jednotka bola spusten├í s 7,0 na v├Ą─Ź┼íine trhov, tak┼że je pekn├ę vidie┼ą, ┼że je aktualizovan├Ż, len ─Źo bud├║ ─Ćal┼íie zariadenia na─Ćalej chugova┼ą v star┼í├şch verzi├ích.

T├íto aktualiz├ícia obsahuje apr├şlov├ę mesa─Źn├ę opravy zabezpe─Źenia, mno┼żstvo opr├ív ┼ípecifick├Żch pre zariadenie, vylep┼íenia spr├ívy nap├íjania a nov├Ż ovl├ída─Ź USB. A samozrejme v┼íetky ostatn├ę dobroty z 7,1, Podrobnej┼í├ş zoznam t├Żchto funkci├ş n├íjdete tu.

Protokol zmien, z ktor├ęho sa zobrazuje na sn├şmke obrazovky Twitter je pod:

Android 7,1,1 za─Źne sa zav├ídza┼ą do spolo─Źnosti Nokia 6 2

F├şnsky v├Żrobca telef├│nov Nokia ned├ívno licencovala svoje meno na v├Żrobcu telef├│nov HMD, tak┼że to tak nie je celkom rovnak├í Nokia, s ktorou sme vyrastali. Zd├í sa, ┼że telef├│n st├íle sp─║┼ła o─Źak├ívania mena. Op├Ą┼ą by sa to dalo o─Źak├íva┼ą s dizajn├ęrskym mana┼ż├ęrom Raunom Forsythom po prechode na HMD od spolo─Źnosti Nokia. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o hist├│riu spolo─Źnosti Nokia, je tu ve─żmi dobre nap├şsan├ę zhrnutie pr├şbehu, ktor├Ż nap├şsal n├í┼í vlastn├Ż Corbin Davenport.

Ak m├íte Nokia 6 a videli ste t├║to aktualiz├íciu, alebo ak chcete zdie─ża┼ą svoje sk├║senosti so zariaden├şm, nev├íhajte sa s nimi rozpr├íva┼ą v koment├íroch. M├ím z├íujem o to po─Źu┼ą nejak├ę spr├ívy z prvej ruky, preto┼że nem├íme ┼íancu to pokry┼ą.

Sk├║ste postupova┼ą