Android 11: Nová správa obrázkov

Android 11 Vydá sa v lete 2020, podľa tradície spoločnosti Google. Teraz zo zdieľanej zmeny vývojárov po prijatí verzií a verzie beta vieme, aké zmeny nová verzia ponúkne na mobilných zariadeniach. Aj keď to nie je aktivované pre všetkých, vývojár blikal ROM od Android 11 Developer Preview 2 "Zdieľaním rozhrania nového OS pomocou nahrávania videa so zameraním na." Nová správa snímok obrazovky.

Android 11: Tu sú zmeny snímok obrazovky

S Androidom 11 budeme mať posuvné obrazovky, dozvedeli sme sa od prvých klebiet, potom potvrdenie prišlo s ukážkou vývojárov. Bol však sledovaný Nové rozhranie pre rýchlu úpravu snímok obrazovky. Nová funkcia ukazuje, čo bolo predtým uniknuté, a toto je jedna z nich Páska Zahŕňa možnosti, ako je zdieľanie a úprava snímky obrazovky, s praktickými tlačidlami umiestnenými v dolnej časti obrazovky.

Zatiaľ nevieme, či bude fungovať možnosť „rozbaliť“ na posúvanie snímok obrazovky, ale zdá sa, že – prvá analýza vydania – nie je momentálne možná. Zdá sa, že editor upravuje snímky obrazovky a správa sa tak, ako to robí v systéme Android 10, bez zásadných rozdielov.

Zmena medzi starým a novým rozhraním je v súčasnosti obmedzená a nie je viditeľná pre všetkých, ale skutočnosť, že je povolená pre niektorých vývojárov, je synonymom funkčnosti, ktorá príde čoskoro, pravdepodobne s novým RP. V pláne aktualizácií Google Očakáva sa ukážka 3 V nasledujúcich týždňochPokiaľ sa niečo nezmení kvôli súčasnej pandémii CoVid-19.

Aplikácia Google