Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Android 11 bude podporova┼ą pl├ínovanie temnej t├ęmy pre z├ípad a v├Żchod slnka

Android 11 bude podporova┼ą pl├ínovanie temnej t├ęmy pre z├ípad a v├Żchod slnka 1

Spolo─Źnos┼ą Google zvy─Źajne za─Źala zobrazova┼ą uk├í┼żky svojich ─Ćal┼í├şch v├Żznamn├Żch aktualiz├íci├ş opera─Źn├ęho syst├ęmu v polovici marca, ale tu sme o mesiac sk├┤r a dnes vy┼íla prv├í uk├í┼żka pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 11. Pod─ża o─Źak├ívania je k dispoz├şcii pre Pixel 2, 3, 3a a 4 s├ęria telef├│nov, ako aj niektor├ę zariadenia Project Treble.

Jednou z prv├Żch nov├Żch pozorovan├Żch funkci├ş je mo┼żnos┼ą napl├ínova┼ą tmav├Ż re┼żim na z├ípad slnka, ─Źo znamen├í, ┼że ke─Ć slnko klesne, tmav├Ż re┼żim sa automaticky nakopne. Ke─Ć vyjde slnko, vr├ítite sa do sveteln├ęho re┼żimu. Je zrejm├ę, ┼że to m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę v noci, ke─Ć m├┤┼że by┼ą na va┼íich o─Źiach jasn├í obrazovka.

─Äal┼íie vylep┼íenia, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Google zaznamenala vo svojom pr├şspevku na blogu, je to, ┼że m├í lep┼íiu podporu pre 5G s rozhran├şm API na dynamick├ę meranie ┼í├şrky p├ísma a odhad ┼í├şrky p├ísma a podporu pre nov├ę typy obrazoviek, ako s├║ vodop├ídov├ę displeje alebo v├Żrezy. K dispoz├şcii s├║ aj nov├ę funkcie, ako s├║ bubliny na udr┼żanie konverz├íci├ş v zobrazen├ş a sekcia konverz├íci├ş v tienidle upozornen├ş.

Moment├ílne je jedin├Żm sp├┤sobom, ako z├şska┼ą uk├í┼żku syst├ęmu Android 11, jej flashovanie. Ak chcete verziu OTA beta, mus├şte po─Źka┼ą na I / O v m├íji.