Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Android 11 bude podporovať plánovanie temnej témy pre západ a východ slnka

Android 11 bude podporovať plánovanie temnej témy pre západ a východ slnka 1

Spoločnosť Google zvyčajne začala zobrazovať ukážky svojich ďalších významných aktualizácií operačného systému v polovici marca, ale tu sme o mesiac skôr a dnes vyšla prvá ukážka pre vývojárov systému Android 11. Podľa očakávania je k dispozícii pre Pixel 2, 3, 3a a 4 séria telefónov, ako aj niektoré zariadenia Project Treble.

Jednou z prvých nových pozorovaných funkcií je možnosť naplánovať tmavý režim na západ slnka, čo znamená, že keď slnko klesne, tmavý režim sa automaticky nakopne. Keď vyjde slnko, vrátite sa do svetelného režimu. Je zrejmé, že to môže byť užitočné v noci, keď môže byť na vašich očiach jasná obrazovka.

Ďalšie vylepšenia, ktoré spoločnosť Google zaznamenala vo svojom príspevku na blogu, je to, že má lepšiu podporu pre 5G s rozhraním API na dynamické meranie šírky pásma a odhad šírky pásma a podporu pre nové typy obrazoviek, ako sú vodopádové displeje alebo výrezy. K dispozícii sú aj nové funkcie, ako sú bubliny na udržanie konverzácií v zobrazení a sekcia konverzácií v tienidle upozornení.

Momentálne je jediným spôsobom, ako získať ukážku systému Android 11, jej flashovanie. Ak chcete verziu OTA beta, musíte počkať na I / O v máji.