Android 10 ticho končí funkciami

Android 10 prišiel as tým prišlo veľa dobrých vecí. Úzkosť sa začala pre používateľov, ktorí očakávajú, že dostanú novú verziu svojho zariadenia, ale najmä veľkú túžbu využiť temný režim a všetky pohyby. Niekedy sa však dostanete, niekedy stratíte. Je pravda, že v novom operačnom systéme máme väčšie zisky ako straty. Pre mnohých používateľov systému Android 10 sa to však robí pomocou funkcií, ktoré sa konečne široko používajú. Alebo sme nehovorili o tom, že by obrazovka zostala zapnutá klepnutím na snímač odtlačkov prstov.

Android 10 tajne končí funkciami!

Áno, ak ste ho nikdy nepoužili, môžete obrazovku stále používať umiestnením prsta na tento snímač. Teraz a podľa služby Android Police táto funkcia chýba. Existuje však možnosť vrátiť sa. V aplikácii Google Issue Tracker sa vyskytli len sťažnosti a na chvíľu to vyzerá, že sa táto funkcia môže vrátiť. Spoločnosť Google však uviedla, že tento problém bol zatiaľ vytlačený do pozadia a bude sa o ňom uvažovať v budúcom vydaní. Teraz nie je známe, či to znamená Android 10.1 alebo Android 11.

Spoločnosť Google s najväčšou pravdepodobnosťou neponáhľa túto funkciu. Vieš prečo Toto bolo vyvinuté špeciálne pre Pixel, ktorý má tiež tento senzor na zadnej strane. Spoločnosť Google vsadí na blokovanie tvárí v pixeloch 4, Fotografie, ktoré sa dostali na internet, okrem toho odhaľujú, že na nových modeloch nebude prinajmenšom na zadnej strane žiadna fyzická cenzúra. Pretože Google vždy uprednostňuje pixely, je pravdepodobné, že táto funkcia bude navždy stratená. Ak na obrazovku stále tlačíme, má to rovnaký účinok.

V mojom prípade mám na zadnej strane niektoré počítače so snímačom odtlačkov prstov, a preto túto funkciu príliš nepoužívam. Chcem však vedieť, či ho niektorý z našich čitateľov používa. Ak áno, povedzte mi všetko v komentároch.