Android 10, jedno používateľské rozhranie 2,0 začne sa rozbiehať Galaxy 50. roky v Indii

Spoločnosť Samsung konečne začala zavádzať jedno používateľské rozhranie Android 10 2,0 aktualizovať na jeho Galaxy 50. roky v Indii. Začiatkom druhého týždňa vo februári 2020 Galaxy Aktualizácia 50. rokov bola zavedená vo Vietname. Aktualizácia je tiež plná bezpečnostnej opravy z februára 2020. Samsung Galaxy Aktualizácia A50 je dodávaná s verziou firmvéru A507FNXXU3BTB2 a aktualizácia váži asi 1.6 GB.

Aktualizácia galaxie A50

Balíčky aktualizácií obsahujú všetky výhody systému Android 10, ktoré zahŕňajú celosystémový tmavý režim, vylepšené animácie, nové navigačné gestá a ďalšie. Spolu s Androidom 10 obsahuje aktualizácia aj používateľské rozhranie Samsung One 2,0 ktoré mení celé používateľské rozhranie telefónu. Aktualizácia je tiež zabalená s bezpečnostnou opravou systému Android pre mesiac február 2020.

Odporúčame vám však, aby ste sa pred začatím sťahovania a inštalácie aktualizácie nachádzali v stabilnej sieti Wi-Fi. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj prejdením Nastavenia> Aktualizácie softvéru. Používatelia, ktorí nainštalovali aktualizáciu, môžu zdieľať svoje skúsenosti prostredníctvom komentárov uvedených nižšie.

Prečítajte si tiež: Ako vynútiť temný režim pre jednotlivé aplikácie v systéme Android 10 bez root

Samsung Galaxy Špecifikácie 50. rokov

Galaxy A50 je dodávaný s čipovou sadou Exynos 9611 a je hostiteľom a 6,4″ Displej Super AMOLED. K dispozícii je trojitá kamera s primárnym snímačom 48 megapixelov, a 5-megapixelová hĺbka a 8-megapixelový hĺbkový ultraširoký senzor. Na prednej strane je 32-megapixlový fotoaparát.