Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri

Som jedn├Żm z ─żud├ş, ktor├ş potrebuj├║ ┼ípeci├ílnu aplik├íciu na vytv├íranie pozn├ímok, aby udr┼żali svoj ┼żivot spolu. By┼ą ┼ítudentom medic├şny mi teda pripad├í ako no─Źn├í mora. Na┼í┼ąastie pre v┼íetk├Żch aspiruj├║cich lek├írov, lek├írnikov a fyzioterapeutov je k dispoz├şcii nieko─żko skvel├Żch aplik├íci├ş pre anat├│miu pre Android.

Ke─Ć sa stanete lek├írom, je toho ve─ża na zapam├Ątanie. Pred z├ívere─Źn├Żmi sk├║┼íkami sa daj├║ zhltn├║┼ą obrovsk├ę knihy a mus├şte si zapam├Ąta┼ą, ktor├í kos┼ą je ktor├í. Je tu aj tlak, aby ste v┼żdy mali pravdu. Elektrotechnik m├┤┼że niektor├ę v├Żpo─Źty pokazi┼ą a daj├║ sa ─żahko vr├íti┼ą sp├Ą┼ą, ale lek├ír si nem├┤┼że dovoli┼ą urobi┼ą t├║to chybu.

├Üprimne povedan├ę, nechcel by som, aby ma operoval zle vybaven├Ż lek├ír. Tak┼że deti, pou┼ż├şvajte jednu z t├Żchto aplik├íci├ş pre anat├│miu syst├ęmu Android a urobte zo seba toho najlep┼íieho lek├íra.

Pozn├ímka: Anatomick├ę aplik├ície pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Niektor├ę z aplik├íci├ş vy┼żaduj├║ akt├şvne internetov├ę pripojenie

1. U─Źenie anat├│mie – 3D atlas

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 2

Toto je jedna z najkomplexnej┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę som testoval pre tento ─Źl├ínok. Aj ke─Ć existuj├║ ur─Źit├ę nezrovnalosti s angli─Źtinou, samotn├í aplik├ícia poskytuje hviezdne inform├ície r├Żchlo. Ak h─żad├íte dobre vyzeraj├║ci a funguj├║ci atlas anat├│mie pre Android, je to skvel├í vo─żba.

Existuj├║ podrobn├ę diagramy, ktor├ę v├ís preved├║ cel├Żm telom. Existuje nieko─żko hlbok├Żch 3D obrazov, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą zisti┼ą umiestnenie dielov. Existuje aj nieko─żko nev├Żhod; aplik├ícia z nejak├ęho d├┤vodu nem├┤┼że fungova┼ą offline. R├íd by som videl na ┼ít├ştkoch niektor├ę detaily, ktor├ę mi pom├┤┼żu porozumie┼ą tomu, ─Źo vec rob├ş, ale h├ídam bud├║ ma┼ą vzdelan├ş pou┼ż├şvatelia lep┼í├ş z├í┼żitok.

Bezplatná verzia

2. Vizuálna anatómia

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 3

S dobre ozna─Źen├Żmi diagrammi sa m├┤┼żete nau─Źi┼ą ove─ża r├Żchlej┼íie. ┼átudoval som takmer cel├Ż svoj ┼żivot, a to je skuto─Źnos┼ą. Farebn├ę obr├ízky v├ím zostan├║ v pam├Ąti dlh┼íie a pom├┤┼żu v├ím identifikova┼ą veci r├Żchlej┼íie a zrete─żnej┼íie. To je d├┤vod, pre─Źo mi vizu├ílna anat├│mia dobre rezonovala.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s ozna─Źen├Żmi diagramami anat├│mie ─Źloveka. Aplik├ícia je ve─żmi presn├í a d├í sa dokonca pou┼żi┼ą ako doplnok k va┼íej u─Źebnici. Aplik├ícia sa r├Żchlo na─Ź├şta a m├í inform├ície pripraven├ę na okam┼żit├ę spustenie.

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş je vyskakovac├ş syst├ęm ┼ít├ştkov. Dotknite sa org├ínu a aplik├ícia v├ím povie, ─Źo to je. T├Żmto sp├┤sobom si tie┼ż m├┤┼żete otestova┼ą svoju pam├Ą┼ą a ko─żko ste sa v aplik├ícii nau─Źili.

Bezplatná verzia

3. Sprievodca anat├│miou

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 4

Ak h─żad├íte tradi─Źn├ęho sprievodcu anat├│miou, neexistuje ┼żiadna lep┼íia aplik├ícia ako t├íto. Aplik├ícia poskytuje roz┼í├şren├ę inform├ície o takmer v┼íetkom v jednom ├║h─żadne zabalenom bal├şku. Aj ke─Ć je rozhranie trochu hrdzav├ę a nekonzistentn├ę, aplik├ícia pon├║ka mno┼żstvo faktov a defin├şci├ş, ktor├ę je potrebn├ę poskytn├║┼ą.

Aplik├ícia inteligentne kategorizuje intern├ę ─żudsk├ę syst├ęmy. Je to tradi─Źn├ę v tom zmysle, ┼że v├Ą─Ź┼íina inform├íci├ş je zalo┼żen├í na texte. Za─Źiato─Źn├şci sa nemusia b├í┼ą; s├║ uveden├ę iba z├íkladn├ę inform├ície, tak┼że neexistuje sp├┤sob, ak├Żm by ste aplik├íciu pova┼żovali za zdrvuj├║cu. V s├║─Źasnosti je st├íle jedn├Żm z najlep┼í├şch sprievodcov na cest├ích pre Android.

Bezplatná verzia

4. 3D kosti a orgány

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 5

Osobne si mysl├şm, ┼że 3D je najlep┼íia vec, ktor├í sa n├ím kedy stala. Milujem najlep┼íie vyzeraj├║ce hry pre Android a najlep┼íie 3D hry na platforme. Je to najp├┤sobivej┼íie m├ędium na zachytenie kvalitnej z├íbavy. Max Fury Road vyzer├í ve─żkolepo aj v 3D.

Prirodzene, aplik├ícia 3D Bones and Organs v├ís skuto─Źne m├┤┼że tie┼ż vtiahnu┼ą do akcie. Ak si nem├┤┼żete po┼żi─Źa┼ą kostru v plnej ve─żkosti z vysokej ┼íkoly na ┼ít├║dium, existuje menej stra┼íideln├í alternat├şva.

Aplik├ícia prich├ídza so ┼íialenou ├║rov┼łou detailov, dokonca s├║ spomenut├ę aj tie najmen┼íie veci. Aplik├ícia je ve─żmi d├┤kladn├í a pokr├Żva v┼íetko. Dokonca aj 360 ┬░ obr├ízky s├║ v ├║┼żasnej kvalite. Toto je ruka v ruke s vizu├ílne najpozoruhodnej┼íou aplik├íciou anat├│mie pre Android, ktor├║ som testoval.

5. 3D svalov├Ż syst├ęm

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 6

Niekedy mus├şte namiesto kost├ş skontrolova┼ą svalov├Ż syst├ęm, preto┼że vtedy t├íto aplik├ícia bude fungova┼ą skvele. Aplik├ícia poskytuje presn├ę a mimoriadne podrobn├ę obr├ízky ka┼żd├ęho svalu, ktor├Ż sa nach├ídza na ─żudskom tele.

Ak milujete starostlivos┼ą o svoje telo pomocou jednej z najlep┼í├şch cvi─Źebn├Żch aplik├íci├ş alebo aplik├íci├ş pre kulturistiku pre Android, t├íto aplik├ícia dopln├ş va┼íu v├í┼íe┼ł. Aplik├ícia m├í ─żahko pou┼żite─żn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, ktor├ę umiest┼łuje svaly priamo do centra pozornosti. Dokonca aj detaily s├║ zobrazen├ę v spodnej ─Źasti obrazovky, ktor├ę je v pr├şpade potreby mo┼żn├ę vyvola┼ą.

Bezplatná verzia

6. Orgány 3D

Anatomick├ę aplik├ície pre Android: najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą viac o svojom vn├║tri 7

Toto je ─Ćal┼íia aplik├ícia od t├Żch ist├Żch ─żud├ş, ktor├ş vytvorili Muscular System 3D. Aplik├ícia m├í rovnak├ę rozhranie a ovl├ídanie, ale namiesto svalov obsahuje org├íny. Aplik├ícia funguje skvele a m├í ka┼żd├Ż vn├║torn├Ż org├ín ─Źloveka, ktor├Ż by ste potrebovali ┼ítudova┼ą.

T├íto 3D aplik├ícia je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako sa zozn├ími┼ą bez toho, aby ste v ruke dr┼żali skuto─Źn├ę veci. Iste to neporaz├ş pocit skuto─Źn├Żch org├ínov vo va┼íich ruk├ích, ale d├í sa pou┼żi┼ą, ke─Ć le┼ż├şte v posteli alebo pri ve─Źeri.

T├íto aplik├ícia podporuje angli─Źtinu, ┼ípaniel─Źinu, franc├║z┼ítinu a portugal─Źinu, ─Źo je plus. Aplik├ícia v├ím tie┼ż m├┤┼że pom├┤c┼ą rozl├ş┼íi┼ą mu┼żsk├ę a ┼żensk├ę org├íny.

Bezplatná verzia

Záver

T├Żm sa zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre anat├│miu pre Android kon─Ź├ş. Tieto aplik├ície boli najlep┼íie, ktor├ę pomohli nevzdelan├ęmu mu┼żovi pochopi┼ą rozdiel medzi niektor├Żmi d├┤le┼żit├Żmi vecami. Nevedel som, ┼że p─ż├║ca s├║ tak├ę ve─żk├ę, a tak som si zo v┼íetk├ęho toho testovania nie─Źo odniesol.

─îo h─żad├íte v aplik├ícii pre anat├│miu?

Pode─żte sa o svoje potreby v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a pok├║sim sa n├íjs┼ą vhodn├║ aplik├íciu a prida┼ą ju do zoznamu.