(Analýza) SoundBlaster G3: Ako preniesť zvuk na ďalšiu úroveň?

Poznáte stvoriteľa? Pravdepodobne! Ale stále si pamätáte svoje produkty Sound Blaster? Ak ste sa narodili v osemdesiatych alebo deväťdesiatych rokoch, je tiež pravdepodobné, že ste, pretože v tom čase bolo potrebné mať na počítači zvukovú kartu a samozrejme … Kreatívne bolo na tomto trhu obrovské vďaka zvukovým kartám Sound Blaster.

Preto keď som prevzal výzvu od spoločnosti Creative, aby som otestoval jeden z najnovších produktov Sound Blaster, zostal som na tom trochu … Prečo? Je stále logické používať takýto produkt? Zdá sa, že tomu tak je najmä v prípade externej zvukovej karty SoundBlaster G3, ktorej hlavnou funkciou je zvýšiť zvuk počítačov PC, Mac, PS4, Xbox One alebo Switch Na úplne novú úroveň.

(Analýza) SoundBlaster G3: Ako preniesť zvuk na ďalšiu úroveň?

Ako ste si už všimli, Creative Labs (tím zodpovedný za produkty Sound Blaster) nikdy neodišiel. Celé roky strávil vytváraním nových zvukových produktov, aby poskytoval zvukový zážitok používateľovi v rôznych typoch použitia oblohy. Je však nepopierateľné, že sa obchod zmenil, čo tiež znamená, že tieto výrobky sa musia prispôsobiť úplne novej realite.

Poďme teda hovoriť o SoundBlaster G3, čo je v podstate externá zvuková karta, ktorá pracuje so širokou škálou produktov, takže je veľmi univerzálna, ale zároveň je to zvedavý a výkonný produkt. Koniec koncov, tento malý DAC dokáže transformovať zvuk vašich celých zariadení za relatívne nízku cenu!

Stručne povedané, ak chcete dosiahnuť najlepší zvukový zážitok so slúchadlami bez poškodenia bankového účtu, tu je vynikajúca alternatíva.

Skúsenosti s používaním

Teraz, keď som v karanténe, sa tu ľudia doma starajú o veľkú televíziu v obývacej izbe každý deň až do neskorých ranných hodín. V podstate som musel vziať môj PS4 Pro a vziať ho do môjho najvyššieho poschodia, aby som ho pripojil k 32 palcovej obrazovke Phillips s rozlíšením 4 kB.

Zatiaľ je problém taký, že v obývacej izbe mám dobrý zvukový systém a na hornom poschodí mám … dobre … nič. Ale nie všetko je zlé, to umožnilo dôkladne otestovať zvukovú kartu Creative SoundBlaster.

Ak hráte hry vážne, viete, že dobrý zvukový zážitok je bezpochyby uprostred zvyšovania vášho výkonu, najmä ak hráte FPS konkurencieschopne. Paralelne, teraz, keď ste sa stali závislými na silných a škaredých Final Fantasy VII vydanie„Je pre mňa veľmi dôležité, aby som čo najlepšie využil„ remaster “klasických piesní z môjho detstva, čo je niečo, čo Creative dokázal bez väčších problémov s G3.Stručne povedané, získanie zariadenia SoundBlaster G3 v každodenných hrách v karanténe bolo vynikajúcim bonusom! Prineste nový svet zvuku na akúkoľvek adresu. Obzvlášť, keď nepotrebujete ani pár drahých slúchadiel, aby ste si všimli rozdiel.

Je zaujímavé, že táto zvuková karta prináša veľmi zaujímavú funkciu, ak sa vám páči FPS, pretože jednoduchým stlačením tlačidla DAC prikladá väčší význam zvuku krokov okolo vás, keď sú basy drasticky znížené.

Mnoho výrobcov má samozrejme takúto prácu a inzeruje, ale tu to naozaj funguje a to by sme mali zdôrazniť. Uvedomte si však, že zvyšok zvuku bude hrozný! Budete počuť zvuky šľapania, ktoré vám v niektorých prípadoch môžu poskytnúť reťazovú výhodu, ak ste náhodou táborili v ostreľovačoch alebo podobne. Je však nepravdepodobné, že vaše uši budú žartovať. Našťastie môžete znova stlačiť tlačidlo a všetko sa vráti do normálu.

záver

Celkovo sa mi tento produkt páčil, najmä keď si myslím, že moja prvá reakcia bola … prečo! Kvalita zvuku sa dramaticky zvýšila vo všetkých prípadoch použitia, či už ide o počúvanie hudby na mojom Macbooku pri práci, zabíjanie niekoľkých zvukov na stolnom počítači s hrami alebo len o zábavu s hudbou FF 7 Remake na PS4.

Stručne povedané, za 60 až 70 eur je to vynikajúci doplnok k herným zážitkom každého používateľa. Hlavne ak máte lacné slúchadlá alebo ak hráte z televízora bez veľkého audio systému.

Pros:

  • Zahrnutý mixér hier / chatov
  • Optický vstup
  • Umiestnenie „krokov“ vám zabráni dostať sa do problémov veľa
  • Monitorujte mikrofón v aplikácii (aby ste nepoškodili uši svojich priateľov)
  • stanovenie ceny

Negatívy:

  • Vstup je USB-C, súčasťou balenia je adaptér USB-A, ale keď ho stratíte … bude problém s pripojením na PS4.

Čo si o tom navyše myslíte? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie. Medzitým urobte Leak obľúbeným v službe Google News a nenechajte si ujsť žiadne správy od nás.

Únik, odporúčané, kontrola Prečítajte si tiežAlebo sledujte ďalšie správy od spoločnosti Al-Momayaz, zariadenia, hry, komentáre

Sledujte najnovšie technologické novinky. Nasledujte nás Facebook, Twitter, Instagram! Chceš sa s nami porozprávať? Poslať e-mail na (chránený e-mailom)

(Analýza) SoundBlaster G3: Ako preniesť zvuk na ďalšiu úroveň? 1

Keďže som bol veľmi mladý, začal som sa zaujímať o počítače a technológiu všeobecne a svoj prvý počítač som mal vo veku 10 rokov a v 15 rokoch som si zostavil svoj prvý horoskop, pretože som sa nikdy nezastavil. Bez ohľadu na túto technológiu som v prednej rade, aby som sa dozvedel viac.