Análise Fita LED Smart Wifi Nedis. RGB a vida

─îo je najd├┤le┼żitej┼íie pre LED di├│dy: spotreba elektrickej energie a maxim├ílna vidite─żnos┼ą. Obsahuje v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície o tom, ako pracova┼ą s inteligentn├Żmi LED di├│dami a LED svetlami.

Po─Źet LED ┼żiaroviek, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą obmedzen├ę, je nasleduj├║ci: Fita LED Smart Wifi Nedis de que vamos falar hoje, s├úo uma das melhores maneiras de melhorar tudo, desde o PC para jogos at├ę aos arm├írios da cozinha, e j├í podem ser Compadas por valores muito apelativos.

M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi budete pou┼ż├şva┼ą LED di├│dy, alebo ako budete m├┤c┼ą ovl├ída┼ą v┼íetky svoje kon┼ítanty, aby ste mohli ovl├ída┼ą v┼íetky re├ílne nuansy r├┤znych vari├íci├ş okolit├ęho prostredia, okolit├ęho prostredia a LED podsvietenia. presn├Ż z├íklad precuramu. Viac ako 5 metrov LED, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ ovl├ídanie a prisp├┤sobenie intuit├şvnosti a pohodlia.

Atrav├ęs da Smart Applications to controlar v├írios par├ómetros, teremos a 16 milh├Áes de cores para escolher e podemos ir do branco frio durante o dia para um branco mais quente ├á noite. Na─Źo precisam usar brilho m├íximo o tempo todo.

Ao contr├írio de algumas que que dependentem de um controlo remoto b├ísico para o control, and Nedis LED Strip funciona com application of smartphone, integra├žes de casa inteligente e assistentes de car parasir que o utilizador controle, agende ou at├ę mesmo automatiza as luzes LED

Máte radi LED pásik?

V├Ą─Ź┼íina LED di├│d a ─Ćal┼í├şch obvodov m├í dlh├ę di├│dy emituj├║ce obrovsk├ę mno┼żstvo LED di├│d (SMD), ktor├ę obsahuj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo ┼żiariv├Żch akonkr├ętnych a kvalitn├Żch prostred├ş. K dispoz├şcii s├║ v┼íetky druhy LED di├│d alebo LED p├ísikov, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą jednu alebo druh├║ ─żahk├║ mont├í┼ż a in┼ítal├íciu.

A Fita LED Smart Wifi Nedis mnoh├ę z na┼íich r├┤znych n├ívrhov interi├ęrov, vr├ítane v┼íetk├Żch ilumina├ž├úo embutida, ilumina├ž├úo de fundo de uma televis├úo ou ilumina├ž├úo de bancadas de cozinha.

Chcete za─Źa┼ą s Wi-Fi p├ísmom Nedis?

V├Ą─Ź┼íina kvalitn├Żch LED svetiel a d├┤le┼żit├Żch z├íruk, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok ─Ćal┼íie o─Źak├ívania.

A Fita LED Smart Wifi Nedis v┼íetky druhy hudby, ako je USB, v├Żstup z USB a v├Żstup z po─Ź├şta─Źa, napr├şklad TV alebo z in├Żch pr├şkladov.

Ohybn├í flexibilita prech├ídza a prisp├┤sobuje sa quase qualquer superf├ęri├ím. Ovl├ídacie prvky s├║ vhodn├ę pre LED svetl├í, ako aj dia─żkov├ę ovl├ídanie. V┼íetky programy s├║ vybaven├ę jednoduch├Żmi programami a cenami, ako s├║ acordo a utiliza├ž├úo que ser├í dada ├á sala.

Totalmente Comppat├şvel com o Amazon Alexa a Domovsk├í str├ínka Google.

Charakteristick├ę znaky Wi-Fi LED p├ís Nedis

  • 220 V AC 60 LED/m RGB
  • IP65

Os 60 LED/m SMD5050 integrovan├ę do be┼żnej LED di├│dy 10W od metra.

Fabricada com materiais de primeira qualidade, a Wi-Fi LED p├ís Nedis maxim├ílna mo┼żn├í ochrana proti slne─Źn├ęmu ┼żiareniu vonkaj┼íia a vonkaj┼íia ochrann├í vrstva proti prachu, krytie IP65, h─║bka a primeranos┼ą pre vn├║torn├Ż aj vn├║torn├Ż interi├ęr.

Ak sa chcete zozn├ími┼ą so svojou cortadou, dajte n├ím vedie┼ą a Wi-Fi LED p├ís Nedis s├│ pode ser cortada em sec├ž├Áes Completeas de Contadores e apenas na ├írea permitida. Na┼íe flexibiln├ę mo┼żnosti maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam pre z├íkladn├ę prvky a sveteln├ę efekty.

Chcete pou┼ż├şva┼ą p├ís LED Nedis Wi-Fi?

Obsahuje v┼íetky d├┤le┼żit├ę farebn├ę LED di├│dy, ktor├ę rozhoduj├║ o kvalite a kvalite.

Vz┼ąah: Apple Derrotada, Google a mnoho ─Ćal┼í├şch: Najlep┼íie mo┼żnosti pre obchod App Store a Play Store

Ako LED di├│dy s dlhou ┼żivotnos┼ąou 5 metrov, ako aj s jednoduchou in┼ítal├íciou a in┼ítal├íciou.

Mnohostranne pou┼żite─żn├ę LED di├│dy maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam z h─żadiska mno┼żstva pou┼żit├Żch prvkov, prvkov, tektosov, vitr├şn a armatur, prateleiras, quadros a espelhos a atm mesmo para marca├ž├úo de escadas e corredores. Ako nekone─Źn├ę mo┼żnosti.

Pruh Nedis LED a jeho flexibiln├í adapt├ícia s├║ prisp├┤soben├ę kv├ízi kvalitn├ęmu umiestneniu. Tem ainda um adesivo que podem usar para aplicar numa superf├şcie que proporcione boa ader├¬ncia.

Aplica├ž├úo para controlo remoto

Aplik├ícia ovl├ídania Fita LED Smart Wifi Nedis pode qualquer uma de duas op├ž├Áes.

Pripojte sa k na┼íej inteligentnej aplik├ícii, vysk├║┼íajte si ju a odporu─Źte jej inteligentn├Ż ┼żivot alebo si k├║pte nieko─żko pom├┤cok spojen├Żch s inteligentn├Żm ┼żivotom.

Funcionamento

V┼íetky vhodn├ę LED di├│dy obsahuj├║ jeden zo ┼ítyroch syst├ęmov, ktor├ę s├║ vybaven├ę mnoh├Żmi funkciami preru┼íenia prev├ídzky a m├┤┼żu tie┼ż obsahova┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch ovl├ída─Źov. ┼Żiadny zvuk, inteligentn├í LED di├│da Fita a mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş, ktor├ę je k dispoz├şcii.

Ovl├ídanie a inteligentn├í LED di├│da Fita LED Nedostato─Źn├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre smartf├│ny. Podiel ajustar o brilho ea cor, programar as luzes para ligaroou desligar em determinados hor├írios para quando acordam, chegam a casa do trabalho ou v├úo dormir.

A Fita LED Smart Wifi Nedis inteligentn├ę dom├íce ekonomiky Amazon Alexa a Domovsk├í str├ínka Google pon├║ka ovl├ídanie a ovl├ídanie automobilov.

Destaques

ÔÇó Konfigur├ícia-v├Ą─Ź┼íina pripojen├Żch Wi-Fi konfigur├íci├ş, ovl├ídanie a programovanie LED di├│d

ÔÇó A tira pode ser encurtada ou estendida – para possibilidades infinitas

ÔÇó Dvojit├í tv├ír (3M) j├í colocado – jednoduch├í in┼ítal├ícia

ÔÇó Funciona como luz inteligente independente – ou emparelhada com outros produtos SmartLife para criar uma casa inteligente

Vyberte si z ponuky Fita LED Smart Wifi Nedis

A Fita LED Smart Wifi Nedis ├ę a distribuated port Portugal pelos rapases da Projecto Visual e pode ser serada na loja online da A Minha Casa Digital por 29,9ÔéČ que ├ę um pre├žo apelativo, dado que as solu├ž├Áes que encontramos na Amazon e Ebay s├úo mais b├ísicas e t├¬m pre├žos semelhantes.

Conte├║do do pacote

  • Fita LED RGBW (5 m)
  • Wi-Fi ovl├ídanie
  • Fonte de alimenta├ž├úo
  • Guia de in├şcio r├ípido

Odpor├║─Źan├ę pre AndroidGeek

Escolha AndroidGeek

O produkte / servisch analisado nest artigo mostra-se excelente on rela├ž├úo qualidade pre├žo. Analise com a Designa├ž├úo “Escolha AndroidGeek ÔÇť ├ę a garantia que o produto/servi├žo em quest├úo tem and melhor rela├ž├úo Valor VS Benef├şcio.