Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AMD vyd├íva nov├║ Radeon 20.2,2 Ovl├ída─Źe na opravu chyby ÔÇ×─Źierna obrazovkaÔÇť

T├íto str├ínka m├┤┼że z├şskava┼ą prov├şzie za prov├şzie z odkazov na tejto str├ínke. Podmienky pou┼ż├şvania. AMD vyd├íva nov├║ Radeon 20.2,2 Ovl├ída─Źe na opravu chyby ÔÇ×─Źierna obrazovkaÔÇť 1

Pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami sme diskutovali o prebiehaj├║cich spr├ívach o novej chybe ─Źiernej obrazovky, ktor├í zasiahla majite─żov GPD AMD. Aj ke─Ć sa u┼ż nejak├Ż ─Źas rozpt├Żlen├ę spr├ívy vracali, zd├í sa, ┼że s prepusten├şm ovl├ída─Źov AMD 2020 do roku 2020 sa situ├ícia zhor┼íila. O tomto probl├ęme sme sa rozpr├ívali s AMD a spolo─Źnos┼ą n├ís ubezpe─Źila, ┼że probl├ęmy sa ┼ąa┼żko vyrie┼íili. AMD teraz vydala adrenal├şn 20.2,2 vodi─Ź a ver├ş, ┼że vyrie┼íil probl├ęmy s ─Źiernou obrazovkou, ktor├ę tr├ípili z├íkazn├şkov.

Pozn├ímky k oprav├ím tohto ovl├ída─Źa s├║ rozsiahle, preto sme sa zamerali na konkr├ętne probl├ęmy, ktor├ę sa t├Żkaj├║ chyby ─Źiernej obrazovky. V┼íetky probl├ęmy uveden├ę ni┼ż┼íie s├║ probl├ęmami, ktor├ę pod─ża AMD m├í fixn├ę v 20.2,2 vodi─Ź. ├Üpln├Ż zoznam opr├ív a zn├ímych probl├ęmov n├íjdete v tomto pr├şspevku Reddit.

Opravy ─Źiernej obrazovky

    Vykonanie prep├şnania ├║loh s niektor├Żmi povolen├Żmi funkciami spolo─Źnosti Radeon alebo s niektor├Żmi aplik├íciami tret├şch str├ín s hardv├ęrovou akceler├íciou be┼żiacou na pozad├ş m├┤┼że sp├┤sobi┼ą zablokovanie syst├ęmu alebo ─Źiernu obrazovku. Ak je aktivovan├ę okam┼żit├ę prehr├ívanie, pri sp├║┼í┼ąan├ş hier alebo aplik├íci├ş sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą TDR alebo ─Źierna obrazovka. . Pri prep├şnan├ş HDR v nastaven├ş hry na Battlefield V.The Witcher sa m├┤┼że objavi┼ą ─Źierna obrazovka 3: Wild Hunt m├┤┼że v ur─Źit├Żch ─Źastiach hry alebo preru┼íovane po─Źas hrania hry d├┤js┼ą k zablokovaniu aplik├ície alebo ob─Źas po─Źas hry. Niektor├ę videoobsahy v prehliada─Źi Chrome sa m├┤┼żu objavi┼ą ako ─Źierna obrazovka alebo nereaguj├║ na grafick├ę produkty radu Radeon RX 5000, ke─Ć je povolen├í hardv├ęrov├í akceler├ícia.

zn├íme probl├ęmy

Op├Ą┼ą sa zaober├ím iba probl├ęmami, ktor├ę sa ┼ípecificky t├Żkaj├║ probl├ęmu ─Źiernej obrazovky.

    Vylep┼íen├í synchroniz├ícia m├┤┼że zapn├║┼ą ─Źiernu obrazovku, ke─Ć je povolen├í v niektor├Żch hr├ích a syst├ęmov├Żch konfigur├íci├ích. Vylep┼íen├í synchroniz├ícia bola do─Źasne zak├ízan├í z hern├ęho profilu a v┼íetci pou┼ż├şvatelia, ktor├ş m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy s povolenou vylep┼íenou synchroniz├íciou, by ju mali do─Źasne zak├íza┼ą.

AMD vyd├íva nov├║ Radeon 20.2,2 Ovl├ída─Źe na opravu chyby ÔÇ×─Źierna obrazovkaÔÇť 2

Hoci Radeon Software Adrenalin 2020, vydanie 20.2,2 rie┼íi mnoho probl├ęmov s ─Źiernou obrazovkou, AMD si je vedom├í, ┼że niektor├ş pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy s ─Źiernou obrazovkou alebo zablokovan├şm syst├ęmu po─Źas dlh┼íej doby hrania. AMD bude pokra─Źova┼ą v podrobnom monitorovan├ş a vy┼íetrovan├ş spr├ív o t├Żchto z├íle┼żitostiach.

Pri ─Ź├ştan├ş spr├ív pou┼ż├şvate─żov o vl├íkne f├│ra mnoho ─żud├ş znie a hovor├ş, ┼że mnoh├ę probl├ęmy, ktor├ę videli v predch├ídzaj├║cich hr├ích, sa teraz vyrie┼íia. Je pr├şli┼í skoro na to, aby sme povedali, ┼że tento ovl├ída─Ź rie┼íi doslova ka┼żd├Ż probl├ęm s ─Źiernou obrazovkou, ale viacer├ş ─żudia hl├ísia, ┼że konkr├ętne miesta, ktor├ę predt├Żm testovali, aby sp├┤sobili chybu ─Źiernej obrazovky, u┼ż s nov├Żmi ovl├ída─Źmi nerobia.

Ak ste ─Źakali na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu spolo─Źnos┼ąou AMD, zamierte a chytte ovl├ída─Źe zo str├ínky AMD.com. Dajte n├ím vedie┼ą, ─Źi probl├ęmy vyrie┼íi alebo nevyrie┼íi.

Teraz si pre─Ź├ştajte: