Ambient Mode prichádza na OnePlus

Ambient Mode prichádza na OnePlus
Overnight OnePlus oznámil, že má nasadiť Google Assistant- napájal Ambient Mode do zariadení OnePlus z OnePlus 3 ďalej. Ako možno viete, pri nabíjaní zariadenia sa zobrazuje režim Ambient a poskytuje vám prístup k širokému spektru Google Assistant- informácie o autorských právach.

Ak sa chcete prihlásiť do režimu Ambient, stačí pripojiť telefón OnePlus k nabíjačke, potom kliknutím na upozornenie a podľa pokynov dokončite proces nastavenia. Buď to alebo môžete ísť do aplikácie Google, stlačte „Viac“, potom „Nastavenia“ a potom „Google Assistant“A v časti„ Pomocné zariadenia “kliknite na„ Telefón “

V oznámení sa uvádza, že ..

Režim Ambient je aktívny Google Assistant zážitok, ktorý je k dispozícii vždy, keď sa zariadenie nabíja. Máte prístup k proaktívnym informáciám a návrhom týkajúcim sa počasia, programu, zábavy, pripomienok a ďalších informácií. Táto funkcia sa dá použiť aj na premenu telefónu na digitálny fotorámik alebo ako rozhranie na ovládanie inteligentných domácich zariadení, ako sú svetlá alebo hudobné prehrávače.

Video nižšie ukazuje to v akcii …