Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Amazonje nov√Ĺ r√ĹchlejŇ°√≠ Fire HD 8 z√≠skava USB-C a detsk√ļ ed√≠ciu

Amazonje nov√Ĺ r√ĹchlejŇ°√≠ Fire HD 8 z√≠skava USB-C a detsk√ļ ed√≠ciu 1

Amazon ozn√°mila trojicu nov√Ĺch tabletov s n√°zvom Fire HD 8, Fire HD 8 NavyŇ°e a Fire HD 8 Detsk√° ed√≠cia vych√°dza uŇĺ od 90 dol√°rov. Aktualiz√°cia Amazonje predch√°dzaj√ļci 8-palcov√Ĺ rad tabletov, nov√© modely Fire HD maj√ļ v√§ńćŇ°iu r√ĹchlosŇ• a r√ĹchlejŇ°ie nab√≠janie a nakoniec upgraduj√ļ napr√≠klad na konektivitu USB-C.

2020 Amazon Fire HD 8 a Fire HD 8 Plus

Nov√Ĺ Fire HD 8 a Fire HD 8 NavyŇ°e obaja maj√ļ an 8-palcov√Ĺ displej 1 280 x 800 a nov√Ĺ procesor. Ten je a 2.0 ҆tvorjadrov√Ĺ GHz s 2 GB pam√§te; Amazon m√īŇĺeme od neho ońćak√°vaŇ• o 30 percent vyŇ°Ň°√≠ v√Ĺkon.

K dispoz√≠cii je 32 GB a 64 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru a oba tablety maj√ļ slot na microSD karty, ktor√Ĺ zvl√°dne aŇĺ 1 TB karty. Neobmedzen√© cloudov√© √ļloŇĺisko pre Amazon Zahrnut√Ĺ je aj obsah a fotografie nasn√≠man√© tabletmi Fire.

V√ĹdrŇĺ bat√©rie je aŇĺ 12 hod√≠n, Amazon tvrd√≠. V√≠tanou zmenou je sk√īr port USB-C na nab√≠janie neŇĺ microUSB. Pln√© nabitie by malo byŇ• dokonńćen√© v spodnej ńćasti 5 hodiny, v pr√≠pade Fire HD 8. Je tu Alexa, AmazonObchod s aplik√°ciami na stiahnutie Androidu a nov√Ĺ hern√Ĺ reŇĺim, ktor√Ĺ vypne napr√≠klad upozornenia, aby ste sa mohli s√ļstrediŇ•.

Fire HD 8 NavyŇ°e si medzit√Ĺm ponech√° rovnak√ļ obrazovku, ale namiesto toho z√≠ska 3 GB pam√§te. V balen√≠ je aj 9W zdroj, ktor√Ĺ skr√°ti nab√≠janie USB-C na menej ako Ň°tyri hodiny, a tieŇĺ podpora bezdr√ītov√©ho nab√≠jania. Amazon obsahuje nab√≠jaciu dokovaciu stanicu k tabletu a po vloŇĺen√≠ do doku sa automaticky zmen√≠ na hands-free inteligentn√Ĺ displej s Alexa’s Show Mode.

Fire HD 8 Plus tieŇĺ zahŇēŇąa Ň°esŇ• mesiacov Kindle Neobmedzen√Ĺ pr√≠stup; potom to bude $90,99 za mesiac.

Fire HD 8 je k dispoz√≠cii na predobjedn√°vku za cenu od 89,99 dol√°rov. Amazon bude maŇ• aj Ň°tartovac√≠ bal√≠ńćek dvoch balen√≠ za 159,99 dol√°rov. Tablet bude k dispoz√≠cii v bielej, ńćiernej, s√ļmrakovej modrej a slivkovej farbe a zańćne sa dod√°vaŇ• v j√ļni 3.

Pokiańĺ ide o Fire HD 8 NavyŇ°e to je v Slate a je tieŇĺ moŇĺn√© si ho predobjednaŇ• dnes. Jeho cena je od 109,99 dol√°rov a bude odoslan√Ĺ od j√ļna 3. Bal√≠ńćek s v√Ĺrobkom pre Amazon Dok pre bezdr√ītov√© nab√≠janie od spolońćnosti ANGREAT bude st√°Ň• 139,99 dol√°rov.

K ńŹalŇ°iemu pr√≠sluŇ°enstvu patria puzdr√° na oba tablety. Bud√ļ st√°Ň• 29,99 dol√°rov a bud√ļ pon√ļkan√© v odtieŇąoch Twilight Blue, Charcoal Black, Sandstone White a Plum.

2020 Amazon Fire HD 8 Detská edícia

AmazonTret√≠ tablet m√° 8-palcov√Ĺ displej a 32 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru, podpora 1 TB karty microSD a v√ĹdrŇĺ bat√©rie 12 hod√≠n. Amazon hod√≠ do detsk√©ho kufr√≠ka aj nov√Ĺ nastaviteńĺn√Ĺ stojan v modrej, ruŇĺovej alebo fialovej farbe.

Najd√īleŇĺitejŇ°ia je vŇ°ak dvojrońćn√° z√°ruka bez starost√≠, ńćo znamen√° Amazon v z√°sade nahrad√≠ tablet bez ohńĺadu na to, ak√Ĺ chaos v Ňąom vaŇ°e deti sp√īsobia. K dispoz√≠cii je tieŇĺ rońćn√Ĺ pr√≠stup Amazon FreeTime Unlimited a rodińćovsk√° kontrola FreeTime.

Fire HD 8 Detsk√ļ ed√≠ciu je moŇĺn√© predobjednaŇ• uŇĺ od 139,99 dol√°ra. K dispoz√≠cii bude aj Ň°tartovac√≠ bal√≠ńćek dvoch tabletov s 25-percentnou zńĺavou. Bude odoslan√Ĺ v j√ļni 3.

Zverejnenie: SlashGear pouŇĺ√≠va partnersk√© odkazy. Ak kliknete na odkaz v tomto ńćl√°nku a k√ļpite si nieńćo, urob√≠me v√°m mal√Ĺ v√Ĺpredaj.