AmazonEero mesh routery s├║ prv├ę s podporou HomeKit

Podpora pre HomeKit pre Amazon Eero routery

Zak├║pen├şm spolo─Źnosti Eero spolo─Źnos┼ąou Amazon bolo ot├ízne, ─Źi s─ż├║ben├í podpora HomeKit bude pokra─Źova┼ą. Napriek tomu sa to teraz podarilo. Eero je obzvl├í┼í┼ą popul├írne v Spojen├Żch ┼ít├ítoch, ale pred├íva sa aj v niektor├Żch eur├│pskych krajin├ích. V─Ćaka tomu je spolo─Źnos┼ą Eero prv├Żm v├Żrobcom, ktor├Ż skuto─Źne vyrobil smerova─Źe HomeKit. Routery Linksys Velop dostan├║ aktualiz├íciu podpory HomeKit ÔÇ×v priebehu nieko─żk├Żch dn├şÔÇť, ale e┼íte sa neobjavili. O Eero dobre.Podpora sa t├Żka zariaden├ş Eero, Pro a Beacon. Po in┼ítal├ícii aktualiz├ície firmv├ęru z├şskate mno┼żstvo bezpe─Źnostn├Żch funkci├ş. HomeKit pre smerova─Źe znamen├í, ┼że m├┤┼żete obmedzi┼ą komunik├íciu pre inteligentn├ę zariadenia vo va┼íej dom├ícnosti. Ak je jedno zariadenie napadnut├ę, druh├ę nie je ohrozen├ę. M├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą pre ┼żiadne obmedzenia alebo iba pre ┼ítandardn├ę pripojenia odpor├║─Źan├ę v├Żrobcom.

Aktualizácia aplikácie Eero HomeKit

V aplik├ícii Eero n├íjdete kartu Discover, kde m├┤┼żete n├íjs┼ą a nain┼ítalova┼ą aktualiz├íciu firmv├ęru. Routery HomeKit v┼íak maj├║ jednu hlavn├║ nev├Żhodu: mus├şte najprv odstr├íni┼ą pr├şslu┼íenstvo HomeKit pomocou Wi-Fi a potom ich prida┼ą sp├Ą┼ą do svojho inteligentn├ęho domu. Na┼í┼ąastie je to jednorazov├ę. Po nastaven├ş smerova─Źa u┼ż to nemus├şte robi┼ą.

Eero HomeKit

V s├║─Źasnosti nie je na v├Żber smerova─Źov HomeKit mal├Ż v├Żber, hoci t├íto funkcia bola ohl├ísen├í po─Źas WWDC 2019 a prv├ę smerova─Źe by boli k dispoz├şcii v tom istom roku. Teraz, ke─Ć je spolo─Źnos┼ą Eero ako prv├í pripraven├í, o─Źak├ívame, ┼że aktualiz├ícia servera Linksys nebude ma┼ą dlho pred sebou. Trojp├ísmov├ę smerova─Źe v rade Velop v ka┼żdom pr├şpade dostan├║ aktualiz├íciu firmv├ęru v bl├şzkej bud├║cnosti. Americk├Ż poskytovate─ż k├íblov├Żch siet├ş (Charter Spectrum) s─ż├║bil podporu.

Smerova─Źe Eero s├║ k dispoz├şcii na str├ínke Amazon, Sada 3 n├íklady na kusy 499 ale dod├ívaj├║ sa iba v r├ímci Nemecka. N├íkup tam a jeho doru─Źenie a n├ísledn├ę pou┼żitie v Holandsku alebo Belgicku by nemal by┼ą probl├ęm.

Nahl├ísi┼ą opravu polo┼żky, pravopisn├║ chybu alebo pridanie?