AmazonEcho Spot s Alexou je práve teraz TRETÍ – ušetrí vám 40 libier

NAJLEPŠÍ Amazon Zariadenie Echo je teraz opäť k dispozícii a dokonca ešte lacnejšie ako predtým.

Echo Spot online obra má momentálne cenu 80 libier, čo je veľká 33% zľava.

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať.

Echo Spot je unikát Amazon zariadenie štýlovo a tam, kde sa hodí do domácnosti.

Údajne však malo byť ukončené v októbri 2019 Amazon prestal predávať populárny reproduktor.

Akýsi inteligentný budík, Spot je zabalený v malom, ale upratanom 2.5-palcová obrazovka spolu s najdôležitejším hlasovým asistentom Alexa a sprievodnými funkciami

Jeho veľkosť znamená, že sa dobre zmestí do väčšiny izieb, a za jeho novú cenu vlastnosti, ktoré ponúka, z neho robia veľmi lákavý nákup.

Amazon Echo Spot, 79,99 libier (ušetríte 40 libier) – kúpite tu

Rovnako ako u ostatných Amazon Spot, je možné pripojiť k Echo Show ako súčasť domácej siete inteligentných reproduktorov a displejov.

Podobne ho môžu majitelia používať na ovládanie ďalších inteligentných zariadení v domácnosti, ako sú inteligentné svetlá, termostaty alebo ventilátory.

Na rozdiel od iných inteligentných reproduktorov však displej Spot umožňuje zobrazovať kanály z zvončeka zvonenia videa, kompatibilné detské pestúnky a videoobsah, ako sú napríklad brífingové správy.

Rozkošné zariadenie je vybavené tlačidlom na stlmenie zvuku a ovládaním hlasitosti na hornej strane, čím sa zvyšuje pridanie manuálneho ovládania.

Jeho kompaktná obrazovka, výrazný reproduktor a malé rozmery, vďaka ktorým bol pri uvedení na trh neuveriteľne populárny, z neho zároveň robia fantastickú voľbu pre všetky typy domácností.

V našej recenzii sme ho nazvali „najlepší reproduktor Alexa všetkých čias“, takže bolo prekvapujúce, že bol niekedy stiahnutý z predaja.

Teraz je však späť, k dispozícii je čiernobielo, a hoci sa cena zmenila, náš pôvodný názor nie.

Pri vydaní sme povedali: „Amazon už ponúka obrazovku reproduktora – Echo Show. Echo Show však nie je ani zďaleka taká atraktívna ako roztomilý Spot. “

“Nie je pochýb o tom: Echo Spot ukazuje, ako sa Alexa má správať, a nebude vás stáť Zem, aby ste si jeden zabalili sami.”

To je teraz pravda viac ako kedykoľvek predtým.

Amazon Echo Spot, 79,99 libier (ušetríte 40 libier) – kúpite tu

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

Netflix spúšťa tlačidlo „shuffle“, ktoré prehráva náhodnú šou pre divákov, ktorí nevedia, čo majú sledovať.

Kým AppleAirpods Pro sú teraz najnižšie za každú cenu a ušetríte tak 57 GBP.

Ak chcete zhrnúť produkty a odporučiť ich, pozrite sa na Sun Selects Tech.