Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Amazon'Bowers & Wilkins PX a PX5 sl├║chadl├í obchod je fantastick├Ż

Spolo─Źnos┼ą Bowers & Wilkins uviedla na trh iba najnov┼íiu ┼ík├ílu svojich sl├║chadiel PX v septembri, ale neunikli obchodom v ─îierny piatok.

Sl├║chadl├í Bowers & Wilkins PX sa pred├ívaj├║ na obmedzen├Ż ─Źas Amazon za 215 GBP, z 330 GBP – ├║spora 114 alebo 35% – ┼íedo. Alebo m├┤┼żete z├şska┼ą model z m├Ąkk├ęho zlata za 219 libier. S├║ dod├ívan├ę s 40 mm vodi─Źmi cel├ęho rozsahu, v├Żdr┼żou bat├ęrie 22 hod├şn a adapt├şvnou technol├│giou potla─Źenia hluku, ktor├í sa prisp├┤sobuje okolit├Żm zvukom.

Ušetrite 114 GBP na slúchadlách Bowers & Wilkins PX


A ─Źo viac, Sl├║chadl├í Bowers & Wilkins PX5 do u┼í├ş s├║ tie┼ż v ponuke, pred├ívaj├║ sa na Amazon za 219 GBP – 50 GBP lacnej┼íie ako ich RRP – v ─Źiernom aj modrom preveden├ş.

PX5 s├║ nadviazan├şm na Bowers & Wilkins P5 a boli vyroben├ę tak, aby boli ─żah┼íie a pohodlnej┼íie v─Ćaka tkan├Żm ramen├ím z uhl├şkov├Żch vl├íkien. S├║ vybaven├ę 35 mm vodi─Źmi a rovnakou technol├│giou adapt├şvneho potla─Źenia hluku, ak├ę sa zobrazuj├║ na PX.

Ak nadvihnete ┼í├ílku na PX5 (a PX) od ucha, hudba sa automaticky zastav├ş pred op├Ątovn├Żm spusten├şm, ke─Ć je ┼í├ílka umiestnen├í sp├Ą┼ą na svoje miesto.

Medzi ─Ćal┼íie technick├ę parametre patr├ş ┼żivotnos┼ą bat├ęrie 25 hod├şn a technol├│gia 15-min├║tov├ęho r├Żchleho nab├şjania, ktor├í poskytuje tri hodiny prehr├ívania – viac ako dos┼ą na to, aby ste sa dostali do pr├íce domov alebo na cestu vlakom.

Ušetrite 50 GBP na slúchadlách Bowers & Wilkins PX5