AmazonAplikácia na čítanie kníh, počuteľná, sa aktualizuje

Aj keď to nie je úplne najlepšie, Audible je celkom dobrá aplikácia pre Android, ktorá používateľom umožňuje počúvať knihy, ktoré si chcú užiť. Túto aplikáciu vyvinula spoločnosť Audible, Inc., an Amazon Pridružená spoločnosť.

Nedávno Amazon si musel konečne uvedomiť, že aj keď používatelia radšej počúvajú svoje knihy, ako ich čítajú, je stále veľmi dôležité mať intuitívne používateľské rozhranie, ktoré bude riadiť operácie tejto aplikácie. Preto bola aplikácia Audible pre Android teraz aktualizovaná o nové klasické používateľské rozhranie, ktoré uľahčuje navigáciu v rôznych funkciách. Nový dizajn ešte viac zvyšuje zážitok z navigácie a tiež zjednodušuje spôsob, akým používatelia spravujú svoje knižnice. Zlepšenia dizajnu implementované v najnovšej aktualizácii sme zostavili do tohto zoznamu: Krásny nový dizajn Vylepšená stabilita Vyšší výkon Zjednodušená navigácia a jednoduchšia správa knižnice

Používateľom sa v prehrávači zobrazí aj nová lišta postupu „na úrovni kapitoly“. Napriek týmto vylepšeniam je celý dizajn stále tmavý.

Aplikácia je momentálne k dispozícii v Google Play Store vo verzii 1.5 zadarmo. Na to, aby ste si knihy prečítali, si však musíte predplatiť stanovený počet titulov mesačne alebo si ich dokonca rovno kúpiť. Očakáva sa, že nové vylepšenia v tejto aplikácii zvýšia počet používateľov, ktorí si ju stiahnu a budú sa jej držať.

• Prostredníctvom EnGadget a AndroidPolice