Amazon zničiť jeho Echo Show 5 od príchodu nového modelu

Polovica reproduktora s polovicou tablety, Echo Show 5 ponúka iný spôsob interakcie s asistentomAmazon vďaka jeho zárezu 5,5 palcov. Dnes ich nájdeme 59 EUR namiesto 89.

Amazon ponúka veľa produktov, aby ste mohli využívať výhody Alexa. Samozrejme sú tu spojené reproduktory, ale tiež spojené zárezy na odlišnú komunikáciu s asistentom. Americká rukavica nedávno odhalila svoje Echo Show 8, nový model s väčšou obrazovkou. Zlatá príležitosť získať starý model za zníženú cenu.

Stručne povedané

 • Výkon reproduktora visí na zadnej strane
 • Nový spôsob interakcie s Alexou vďaka obrazovke
 • Sintgre dokonale v ekosystéme Amazon
 • Namiesto 89 EUR sa zvyčajne jedná o Echo Show 5 je k dispozícii dnes 59 eur Amazon, alebo úspora 30 EUR za pôvodnú cenu.

  Nájdite Echo Show 5 59 z Amazon

  Ak sa chcete dozvedieť viac

  Amazon Echo Show5 vyzerá ako tablet, ale so štepeným reproduktorom na zadnej strane. Zahŕňa všetky funkcie spojené s asistentom Alexa, ale tento nový produkt radu Echo ponúka užívateľovi oveľa viac možností vďaka svojej obrazovke 5,5 palcov.

  Potom je možné voľne prehľadávať internet, zobrazovať video alebo dokonca prechádzať fotografiami z vašej dovolenky, napríklad digitálny fotorámik. Záujem o obrazovku je preto schopný komunikovať s asistentom inak ako hlasom, aj keď stále môžete pomocou hlasiviek hovoriť s Alexom. Ak vás mikrofón obťažuje, jednoduché tlačidlo ho môžete deaktivovať.

  Navyše, ak už máte zariadenie Echo doma, Amazon Echo Show sa dokonale hodí. Bohužiaľ, použitie je obmedzené, najmä s nemožnosťou prístupu k aplikáciám YouTube a Netflix.

  Nájdite Echo Show 5 59 z Amazon

  Tento model sme netestovali, stále si však môžete prečítať našu úplnú recenziu relácie Amazon Echo Show 2 dozvedieť sa niečo viac o rôznych použitiach.

  Nie je ponuka už k dispozícii?

  Ak sa neskôr ponuka uvedená v tomto článku stane obeťou jej úspechu, pozrite si nasledujúcu tabuľku a identifikujte ďalšie ponuky na výstave Amazon Echo Show. 5,

  Objavte nášho sprievodcu nákupom

  Uprednostňujete pripojené reproduktory? Tu je náš špecializovaný sprievodca!

  Aké sú najlepšie pripojené reproduktory v roku 2020?

  Pripojené reproduktory, ktoré boli v posledných rokoch obmedzené na dve alebo tri referencie, sa v posledných rokoch znásobili. Google a Amazon teraz ponúka veľa produktov určených na špecifickejšie použitie. obidve z nich už pridávajú takmer tucet variácií. Prečítajte si viac

  logo