Amazon Recenzie Echo Glow – zábava, inteligentné osvetlenie pre deti, ktoré…

Alexa je chytré detské osvetlenie? Počuli sme bláznivé nápady (obrázky Amazon Echo spúšťa Alexa a Alexov prsten príde na myseľ), hoci Echo Glow nie je zariadenie Amazon Najužitočnejšie ekologické, toto zariadenie je dobre navrhnuté pre svoju cieľovú skupinu.

Oči citlivé na dotyk sú dostatočne odolné, aby odolali pádu na podlahu, a ponúkajú viac ako tucet farieb a režimov osvetlenia, ako aj budík a hodinky typu „dúha“. Po spárovaní s rečníkmi bude Echo Glow reagovať na Alexove hlasové povely a zúčastní sa Alexovho postupu. Iste, toto je viac ako len chytré šperky pre Tykes, ale rozumná cena 30 USD Echo Glow (ktorá bude určite odpočítaná po nasledujúcej dovolenke) ju umiestni priamo do oblasti naplnenia pančúch.

projekt

Zmerajte priemer 3,9 Palec, Echo Glow je asi veľkosť softballu, s výnimkou plochej postele, ktorá vám umožňuje umiestniť Glow na stôl alebo stôl. Masívna biela báza spoločnosti Glow sa tiahne asi tretinou cesty, zatiaľ čo iné časti sveta môžu byť osvetlené plnými farbami alebo sekvenčnými farebnými vzormi.

Echo Glow 8,6 unca sa zdá byť ľahká, ale dostatočne pevná na to, aby prežila krátky pád; Pokúsil som sa spadnúť pár metrov na dlaždicu a horiaca guľa sa rozžiarila a vybuchla, bez toho aby som opustil alebo utrpel vážne zranenia. Nie som si však istý, či to môže byť hodené o stenu alebo zasiahnuté baseballovou pálkou (napríklad Scenár, o ktorej uvažujete, keď sú v triede študenti).

V zadnej časti základne Echo Glow je integrovaný päťmetrový napájací kábel zakončený zástrčkou USB typu A. V zariadení je zahrnutý adaptér USB. Aj keď to nie je také viditeľné ako bradavice s okrúhlou stenou Echo Dot, svetelný zdroj je stále dosť silný na to, aby zoškrabal zemný stĺp z objímky nad ním.

ozvena za svetlom

V zadnej časti zariadenia Echo Glow sa nachádza akčné tlačidlo a vstavaný napájací kábel USB; Sieťový adaptér je súčasťou balenia.

Jediným fyzickým ovládaním zariadenia Glow je tlačidlo „Action“ umiestnené tesne nad napájacím káblom. Aj keď tlačidlo Akcie na reproduktore Echo môže vykonávať rôzne funkcie (napríklad ignorovanie alarmov alebo pomoc s nastavením Wi-Fi), toto tlačidlo funguje iba ako tlačidlo zapnutia / vypnutia svetla.

pripraviť

Spustite a spustite Echo Glow (rovnako ako väčšina ostatných) Amazon Echo zariadenie). Jednoducho pripojte napájací kábel, zapnite ho stlačením akčného tlačidla a pomocou mobilnej aplikácie Alexa ho nájdite a pridajte ho do zoznamu zariadení Echo.

Po inštalácii Echo Glow na aplikáciu Alexa ju môžete pomenovať, pridať ju do miestnosti (pokračujem a pridávam ju do izby mojej dcéry, v ktorej má aj inteligentnú Echo Dot a Zigbee z edície pre deti). Potom ho môžete použiť v Alexovom postupe, ktorý čoskoro vysvetlím.

Funkcie a funkčnosť

Na ovládanie Echo Glow máte niekoľko možností. Najprv sa môžete dotknúť oka, aby ste zmenili jeho farbu, alebo opakovane, aby ste videli celú škálu 16 farieb. Ďalšou možnosťou je použitie hlasových povelov, ale pretože Echo Glow nemá mikrofón (a reproduktory), musíte tak urobiť s najbližším zariadením Echo, mobilnou aplikáciou Alexa alebo iným zariadením so vstavanou Alexou.

Čo teda môžete požiadať Alexa, aby urobila s Luzom? Môžete ju samozrejme zapnúť alebo vypnúť, ale môžete tiež zmeniť farbu („Alexa, nastaviť Claire svetla na zelenú“), upraviť jas („Alexa, nastaviť Claire svetla na 50%“) a zmeniť režim osvetlenia. Okrem slávnostných tém, ako sú Vianoce, Chanuka a Kwanzaa, existuje niekoľko svetelných režimov, od „ohňa“ a „farebného toku“ po „svetelnú atmosféru“ a „pod vodou“.

eco žiara životného štýlu

Klepnutím na Echo Glow môžete zmeniť farbu, nastaviť čas snímania alebo pripomienku „dúhy“ alebo ho pridať do postupu Alexa.

Ďalšou dobrou vlastnosťou funkcie Echo Glow je dúhový časovač, ktorý pomaly sleduje farby dúhy predtým, ako na konci časovača vyžaruje jasne bielu farbu, pričom Alexa hrá (na spárovanom zariadení Echo, nie žiara bez reproduktorov) s svoj vlastný hlasový alarm. , Môžete tiež nastaviť časovač aktivácie, ktorý postupne zvyšuje svetlo na 100%.

Najlepším spôsobom, ako tvoriť s Echo Glow, je pridať ho k Alexovej rutine. Môžete ho nakonfigurovať tak, aby zmenil režimy v rôznych denných dobách, zapol alebo vypol snímačom pohybu, reagoval na tlačidlo echo alebo vykonal postup aktivovaný hlasovými povelmi. Spolu s mojou dcérou sme vytvorili postup, ktorý vypne svetlá Zigbee, zmení režim Echo Glow na režim „disco“ a začne hrať Hviezdne vojny predmet jeho Echo Dot zakaždým, keď povedal: „Alexa, je to disco čas“. To nie je zlé, najmä ak máte osem rokov.

Echo Glow má však obmedzenia. Ako som už spomenul, Glow nemá reproduktory ani mikrofóny, takže Glow nemôže (napríklad) počúvať hudbu a zapínať svetlá na celú dobu trvania hudby, ktorú by ste od inteligentného svetla pre deti očakávali. Na druhej strane nedostatok mikrofónu Glow znamená, že malé deti sa nemôžu s Alexom pokaziť, aspoň nehovoriac po celom svete.

Malo by sa tiež poznamenať, že Echo Glow nie je kompatibilná s inými inteligentnými platformami okrem Alexa Google Assistant alebo Apple Siri alebo HomeKit. A pretože produkuje iba 100 lúmenov, žiara nie je vhodná na osvetlenie celej miestnosti alebo pracovného priestoru, však? Amazon Globálna faktúra ako stolová lampa.

skóre

Trvalá žiara ozveny je dosť dobrá na to, aby robila obmedzené veci. Deti milujú dotyk, aby sa zmenila farba, zatiaľ čo staršie deti ju môžu kopnúť, aby ju použili s Alexovou komplikovanou rutinou. Je tiež ťažké hádať o cene 30 USD (ktorá zaznamenala pokles ceny najmenej 5 USD, samozrejme).

Poznámka: Keď niečo kúpite po kliknutí na odkaz na našu položku, môžeme dostať malú províziu. Viac informácií nájdete v našich pravidlách pre pridružené odkazy.