Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Amazon prináša dodávky potravín do garáže viac ako 5, 000 amerických regiónov

Amazon prináša dodávky potravín do garáže viac ako 5, 000 amerických regiónov 1

Ak si Amazon Hlavný zákazník, ktorý si objedná vaše potraviny od spoločnosti Whole Foods alebo Amazon Čerstvé na doručenie, je veľká šanca, že ich teraz môžete nechať vyhodiť priamo vo vašej garáži. Spoločnosť oznámila veľké rozšírenie služby, ktorá je teraz k dispozícii vo viac ako 5, 000 miest a obcí po celých Spojených štátoch.

Kľúč od Amazon je služba, ktorá umožňuje zákazníkom nechať si doručiť položky do svojej garáže, čím sa eliminuje riziko krádeže súvisiace s ponechaním škatule na verande. V novembri, Amazon oznámila svoju službu Key In-Garage Grocery Delivery, ale bola k dispozícii iba zákazníkom Prime v piatich amerických mestách. To sa zmenilo s týmto rozšírením do 5Viac ako 000 miest.

Napriek tomu, že dodávky potravín boli pred pandémiou „vecou“, kríza COVID-19 mala za následok obrovský nárast dopytu, ktorý prinútil spoločnosti rýchlo zaviesť svoje doručovacie služby. Amazon poukazuje na to, že je pravdepodobné, že mnoho ľudí bude aj naďalej využívať možnosti doručovania potravín po skončení pandémie. Možnosť nechať si tie potraviny vyhodiť v garáži ďaleko od oportunistických veveričiek a nosatých susedov je bonus.

Kľúč od Amazon je k dispozícii zákazníkom na podporovaných trhoch, ktorí majú myQ Smart Garage Hub alebo kompatibilný otvárač garážových brán. Potravinové objednávky je možné zadávať na Whole Foods a Amazon Čerstvé sekcie na Amazon.com; zákazník má počas procesu platby možnosť zvoliť „Doručenie kľúčom“.

Doručenie v garáži nestojí navyše, ale na to, aby ste získali oprávnenie, potrebujete členstvo v Prime. Amazon ponúka zákazníkom kredit 20 dolárov, keď prvýkrát použijú možnosť doručenia v garáži. Budete musieť zamieriť do Amazon Kľúčový web, kde si môžete prezrieť všetky podrobnosti, a zadajte svoje PSČ, aby ste zistili, či spĺňate podmienky.