Amazon prerušil tento FOSSIL Gen 5 Inteligentné hodinky – budete však musieť byť rýchly

Hľadáte výhodnú ponuku inteligentných hodiniek? Amazon znížil o 50 libier na nové hodinky Fossil Watch Gen 5.

Budete musieť byť rýchly, ale ak hľadáte, ako ušetriť pár libier na novom fitness trackeri, mohla by to byť výhoda pre vás.

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať

Fossil Gen, ktorý je perfektný, ak ste práve začali behať, behať, bicyklovať alebo prechádzať namiesto posilňovne 5 je sladký kúsok súpravy za sladšiu cenu.

    (AD) Fosília Gen 5, 228 libier, Amazon – kúpiť tu

Pôvodná cena Gen 279 libier, Gen 5 má šikovných 51 libier z ceny, takže ak si ich chcete vyzdvihnúť teraz, je načase.

Je tiež nabitý funkciami, takže si nekúpite žiadne staré hodinky.

Je poháňaný systémom Wear OS od spoločnosti Google, ktorý pracuje s telefónmi iPhone a Android, a vďaka rozšírenému režimu batérie budete môcť pracovať niekoľko dní na jedno nabitie.

Na sledovanie vašej kondície má monitorovanie srdcového tepu a aktivity, vstavaný systém GPS na sledovanie vzdialenosti a dizajn Swimproof.

Ak by to nestačilo, môžete cez neho dokonca spravovať hovory.

K dispozícii je reproduktor na zvukové výstrahy a telefonovanie, Google Assistant reakcie, ako aj upozornenia a upozornenia na smartfóny, Google Pay a dokonca ovládanie hudby, správa vášho kalendára – to je veľa na jedno zápästie.

Samotné hodinky sú dodávané s čiernym silikónovým remienkom, remienkom z nehrdzavejúcej ocele alebo hnedým koženým remienkom, to všetko je v ponuke.

Budete však musieť byť rýchly, pretože zatiaľ nie je známe, ako dlho bude zľava trvať.

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

V ďalších novinkách tieto tajné heslá pre iPhone spustia pre vašich priateľov skryté efekty, ak ich odošlete cez iMessage.

Zistite, ako hrať YouTube hudba na pozadí pre iPhone a Android.

Chcete viac technických noviniek, čítajte tu.

Ako vyzerá priemerný britský život za 60 sekúnd?

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať