Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Amazon pren├íjom, ale pon├║kaj├║ pracovn├ę miesta z domu?

Pr├íca z domu v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą slobodu pl├ínovania, ktor├║ ste v┼żdy chceli. A ─Źo je lep┼íie ako pracova┼ą pre jedn├ęho z najv├Ą─Ź┼í├şch maloobchodn├Żch predajcov na svete? Ako teda pristane┼í na zozname zamestnancov Amazonu?

Obnovte prach

Rovnako ako v┼íetky ostatn├ę ├║lohy mus├şte aktualizova┼ą svoj ┼żivotopis sk├┤r, ako sa uch├ídzate o pr├ícu na Amazon, Vo v┼íeobecnosti nepotrebujete predch├ídzaj├║ce sk├║senosti s pr├ícou z domu, ale mus├şte splni┼ą minim├ílnu kvalifik├íciu pre slu┼żbu.

H─żada┼ą v Amazon webov├ę str├ínky

Potom je ─Źas pozrie┼ą sa na dostupn├ę pracovn├ę miesta. Amazon pon├║ka r├┤zne poz├şcie v ur─Źit├Żch oblastiach kvalifikovan├Żm osob├ím. Otvoren├ę poz├şcie m├┤┼żete vyh─żada┼ą kliknut├şm priamo na Amazon Pracovn├ę miesta – virtu├ílne miesta,

Amazon    Zamestnanec Je to práca z domu

Pracovn├ę miesta, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ pracova┼ą z domu

Amazon predov┼íetk├Żm h─żadaj├║ jednotlivcov, ktor├ş m├┤┼żu pracova┼ą v oblastiach, ako je predaj, spr├íva ├║─Źtov a reklama. Pravidelne tie┼ż h─żadaj├║ kvalifikovan├Żch ─żud├ş, ktor├ş m├┤┼żu architektom zaplni┼ą vzdialen├ę rie┼íenia.

Niekedy m├┤┼żete vidie┼ą otvory v in├Żch oblastiach, ako s├║ ─żudsk├ę zdroje, plnenie a riadenie oper├íci├ş. Vzdialen├ę poz├şcie z├íkazn├şckeho servisu v┼íak sotva funguj├║ Amazon ─Źas od ─Źasu tie┼ż zverej┼łuje poz├şcie v tejto kateg├│rii.

Pr├íca z domu sa okrem toho neobmedzuje iba na Spojen├ę ┼ít├íty americk├ę. Amazon je medzin├írodn├í spolo─Źnos┼ą s pobo─Źkami po celom svete. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete n├íjs┼ą miesto, nech ste kdeko─żvek na svete.

o Amazon maj├║ ┼ípecifick├ę po┼żiadavky na umiestnenie, s├║ uveden├ę v pr├íci. Napr├şklad m├┤┼żu ma┼ą otvorenie pre mana┼ż├ęra virtu├ílnych oper├íci├ş vo svojom odvetv├ş plnenia. Hoci je zoznam virtu├ílnou poz├şciou, d├í sa poveda┼ą, ┼że akceptuj├║ iba aplik├ície z konkr├ętnych oblast├ş.

Amazon Na str├ínke s pracovn├Żmi ponukami sa v ─żavej ─Źasti nach├ídza kateg├│ria ÔÇ×Pr├íca z domuÔÇť. Kliknut├şm na┼ł m├┤┼żete r├Żchlej┼íie filtrova┼ą svoje v├Żsledky a r├Żchlej┼íie n├íjs┼ą ┼żivotaschopn├ę zoznamy. Ak h─żad├íte konkr├ętne pracovn├ę miesta, m├┤┼żete v├Żsledky ─Ćalej filtrova┼ą pod─ża polohy a kateg├│rie firmy.

Amazon    Zamestnanec Existuje nejaká práca z domácej práce

Merch by Amazon

M├íte v├í┼íe┼ł pre dizajn? Mo┼żno ste to nikdy nevykon├ívali, preto┼że ste si mysleli, ┼że to nedok├í┼żete?

Ak ste kreat├şvny typ, m├┤┼żete zarobi┼ą peniaze predajom svojich n├ívrhov na tri─Źk├ích Amazon platformu. L├ş┼íi sa od typick├ęho nastavenia FBA tretej strany. Namiesto z├şskavania invent├íra a spr├ívy internetov├ęho obchodu sami, Amazon rob├ş v┼íetko ┼ąa┼żk├ę pre v├ís.

Mus├şte len nahra┼ą svoju najlep┼íiu pr├ícu a vybra┼ą si typ produktu a farbu. Nezabudnite prida┼ą popis produktu, aby ste pril├íkali kupuj├║cich!

odtia─ż Amazon star├í sa o produktov├║ str├ínku na platforme. Ke─Ć si z├íkazn├şk k├║pi tri─Źko, Amazon zvl├ída v┼íetko ostatn├ę.

Nemus├şte sa ob├íva┼ą v├Żroby ko┼íie─ż alebo ich dod├ívania. Starosti o z├ísoby s├║ minulos┼ąou. A v┼íetky tri─Źk├í v r├ímci tohto programu sp─║┼łaj├║ podmienky na udelenie licencie Prime Shipping.

Ako teda za─Źa┼ą zar├íba┼ą mesa─Źne licen─Źn├ę poplatky za svoje n├ívrhy? Sta─Ź├ş ├şs┼ą na Amazon Vstupn├í str├ínka pre obchod a kliknut├şm na odkaz po┼żiadajte o pozvanie.

pr├íce Vyh─żad├íva─Źe

Vyh─żad├ívanie pr├íce nemus├şte obmedzova┼ą len na ├║radn├şka Amazon plynovody. Niekedy sa naj├şmaj├║ zamestn├ívatelia prostredn├şctvom popul├írnych zamestn├ívate─żsk├Żch strojov.

Nezab├║dajte v┼íak na to, ┼że vyh─żad├ívacie n├ístroje pre zamestnanie maj├║ ve─żk├║ pozornos┼ą. Pravdepodobne budete ─Źeli┼ą ve─żkej konkurencii. Registr├ícia na upozornenie v├ím pom├┤┼że dosta┼ą sa pred publikum v─Źasn├Żm informovan├şm o nov├Żch zoznamoch.

stánok s jedlom

Amazon rastie a v┼żdy rastie. Toto je dobr├í spr├íva pre v┼íetk├Żch uch├ídza─Źov o zamestnanie, ktor├ş d├║faj├║, ┼że si n├íjdu pr├ícu u najv├Ą─Ź┼íieho maloobchodn├ęho predajcu na svete.

Podobne ako v┼íetky vyh─żad├ívania pracovn├Żch pr├şle┼żitost├ş sa niekedy jedn├í o na─Źasovanie. Ak chcete dost├íva┼ą upozornenia, ─Źasto vyh─żad├ívajte nov├ę pracovn├ę ponuky alebo sa zaregistrujte na odber upozornen├ş.

Na┼íli ste vhodn├║ poz├şciu medzi pon├║kan├Żmi pracovn├Żmi miestami? Prihl├ísili ste sa? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.