Amazon Požiarna kontrola 7 (2017): lacné tablety, ktoré už boli nahradené

Amazon aktualizujte tablet každé dva roky alebo viac, ale aktualizácie sú zvyčajne malé. V roku 2017 je aktualizácia vo forme špecifikácie ľahkého zosilnenia a doplnku AmazonAss AI, Alexa, pre funkcie tabletu. Odvtedy bol nahradený rokom 2019 Amazon požiarne 7Opäť sa však objavujú malé zmeny špecifikácií, vrátane rýchlejšieho CPU, väčšieho ukladacieho priestoru a Alexa hands-free.

Avšak vo svojej dobe, 2017 Amazon požiarne 7 Je to tablet s najlepšou hodnotou. Ak chcete zistiť, prečo si prečítajte zvyšok našich pôvodných recenzií nižšie.

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE: Najlepšie tablety

Amazon Fire tablet review: to, čo potrebujete vedieť

Za 50 GBP (a často zľava po celý rok) je lacný a veselý AmazonTablet 7in v samostatnej lige.

S lepšou konektivitou, primeranou výdržou batérie a integráciou s Amazon Alexa, Fire je vynikajúci tablet pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet. Vďaka edícii pre deti, ktorá je k dispozícii aj pre rodičov, sa bude Fire páčiť všetkým.

PREČÍTAJTE SI NASLEDUJÚCE: Amazon Skontrolujte Fire HD 8

Amazon Recenzia tabliet Fire: možnosti stanovenia cien a skladovania

Požiarny tablet 7 K dispozícii v dvoch možnostiach ukladania: 8 GB a 16 GB, čo môže byť nájdené za 50 GBP a Každá 60 GBP,

Oba modely sú dodávané so špeciálnymi ponukami a bez nich. Toto je reklama, ktorá sa zobrazí na uzamknutej obrazovke. Aby ste sa toho zbavili, musíte zaplatiť ďalších 10 GBP, produkovať 60 libier (8 GB) a Cena 70 GBP (16 GB),

Tablety sú dodávané v štyroch rôznych farbách: čierna, orechová žltá, tmavo modrá a tmavo červená.

Amazon Recenzia tabliet s ohňom: vydanie pre deti

AmazonTablet Fire sa dodáva v dvoch rôznych vydaniach. Môžete si kúpiť vlastný tablet za 50 GBP (60 GBP pre 16 verziu) GB) alebo edície pre deti za 100 GBP. Samotný hardvér tabletu sa nelíši, ale za peniaze navyše získate jednoročné predplatné programu Fire for Kids Unlimited, „skúšobnú verziu pre deti“ a dvojročnú záruku “ bezstarostný. “ Upozorňujeme, že tablet Kids Edition sa dodáva iba so 16 GB skladovania.

Oheň pre neobmedzené deti dáva vám jednoročné predplatné na obsah určený pre staršie deti 3-12. Deti tak získajú neobmedzený prístup k tisícom kníh vhodných pre vek, k videám, vzdelávacím aplikáciám a hrám bez reklám alebo nákupov v aplikácii.

Je ideálny pre rodičov, ktorí chcú dať svojim deťom niečo na sledovanie, bez toho aby sa museli starať o „veci pre dospelých“. Vzťahuje sa to aj na rodičovskú kontrolu, ktorú ponúka Amazon, čo vám poskytne pokoj, aby vaše deti mohli bezpečne surfovať po internete. Tableta tiež umožňuje rodičom stanoviť denný časový limit a čas na spanie, takže neskoro jesť z ulice Sesame Street neskoro v noci.

Upozorňujeme, že cena sa veľmi nelíši od nákupu tabletu sami a pridania služieb neskôr, najmä ak ste zákazníkom Amazon Členovia domáceho predsedu zvyčajne platia £ 1, 99 / mesiac na predplatné pre dieťa a £ 4, 99 / mesiac až pre štyri deti.

Prípad Kid-Proof je však skutočne zázrakom. Kvôli návrhu a konštrukcii materiálu, Fire 7 Vydanie pre deti môže byť vyradené. Po tom, čo som to prijal na kontrolu, som urobil niekoľko pádových testov a prežil som tým, že som skočil z podlahy. Ak to získate pre svoje deti, nemusíte sa obávať, že sa to rozbije, a to aj v prípade, že vaše deti konečne zlomia obrazovku, Amazon ponúka dvojročnú záruku bez obáv, To znamená, že bude kryté nepochybne dva roky.

Amazon Recenzia tabliet Fire: výkon

Oheň prichádza 8 GB alebo 16 GB úložného priestoru, aj keď existuje slot microSD na zväčšenie úložného priestoru. Toto je užitočné, najmä preto, že Kartu microSD s kapacitou 32 GB je možné zakúpiť za menej ako 13 GBP, Nakoniec, dvojnásobok úložného priestoru za 10 GBP stojí za to viac a 16 GB je dostatok úložného priestoru na ľahké použitie a prehliadanie webu 8 GB nie sú.

Začať však používať Fire a je jasné, ako na to Amazon bol schopný to urobiť veľmi lacno. Môže byť spustený štvorjadrový procesor MediaTek MT8127 13 GHz, ale je to veľmi pomalé. V teste výkonnosti prehliadača Peacekeeper dokáže Fire zvládnuť iba 283, čo je úbohé: ľahko to najhoršie skóre pre každý tablet, ktorý videli expertné hodnotenia dokonca v roku 2015, a štvrtina z toho, čo dokáže 100 Hudl. 2 tesco

Dokonca aj Nexus 7 Celkom tri roky zvládne celkovo viac ako 100 bodov. Výsledkom je trhané posúvanie, najmä na webových stránkach s médiom, s veľkou nadbytočnosťou, ak otvoríte viac kariet naraz. Nepomáha to, že ste nútení používať SilkVlastné webové stránky AmazonBrowser, pretože aplikácie Google ako Chrome nie sú k dispozícii. Má väčšinu funkcií, ktoré by ste očakávali, ale výkon nie je blízko.

Denný výkon tiež trpí v dôsledku nízkoenergetických čipových súprav. Výsledky jednoduchého a viacjadrového geekbenchu ​​sú 356 a 1.143 patrí medzi najnižšie skóre, ktoré sme videli po dlhej dobe, opäť za Hudlom 2, Tesco Loading aj jednoduchá aplikácia môže trvať niekoľko sekúnd, pretože otvorí poslednú ponuku alebo sa vráti na domovskú obrazovku.

Najprv je ľahké si myslieť, že ste sa nedotkli správneho miesta na obrazovke, ale po chvíli zariadenie zjavne nemôže sledovať váš vstup. Akonáhle je aplikácia v aplikácii, väčšina z nej beží plynulo, ale animácie a prechody sú stále sklamaním.

Niet divu, že je to podobný príbeh, pokiaľ ide o herný výkon. Rozhrania API nemôžu spúšťať väčšinu testov GFXBench, ale spúšťajú štandardy T-Rex. S nízkym skóre 13 snímok za sekundu na obrazovke a 8,9 fps na benchmarkoch na obrazovke, je možné povedať, že hra ako Blizzard's Hearthstone bude dramaticky koktat počas hry. Jednoduché vytiahnutie karty z ruky môže občas spôsobiť spomalenie, takže to určite nie je zariadenie na hranie 3D titulov, ako je Grand Theft Auto III. 2D hry, ktoré nie sú príliš náročné, budú plynulejšie, ale na ich načítanie musíte chvíľu počkať. Životnosť batérie nie je tak zlá.

Aj keď spoločnosť AmazonKlaim tvrdí, že na tablete 2017 je lepšia výdrž batérie, pri našich testoch na batérie sa cítim robustných o 13 minút menej ako predchádzajúci model. Ak je jas obrazovky nastavený na 170 cd / m2 a aktívny letový režim, je nakonfigurovaný 8 po 30 minútach, ktoré by pri konzervatívnom používaní mali byť schopné stlačiť hodnotu celého dňa na použitie mimo domu bez toho, aby sa museli dostať do zásuvky.

Amazon Recenzia požiarnych tabliet: dizajn

Okrem väčšej pamäte Amazon Zaviedla tiež tri svetlé farby. Sú pekné a lesklé a samozrejme vyzerajú oveľa lepšie ako tradičné čierne verzie. Môže to byť dôležité, ak plánujete kúpiť detský tablet. Aj keď je táto zmena pekná, nezmení to môj názor na tablet na tablete ani neovplyvní jeho výkon, ako vidíte zo zvyšku mojej recenzie.

Nezdá sa ani lacný, ak ho vyberiete z krabice. Áno, rám displeja je mierne naklonený, a to je prekvapujúce vzhľadom na jeho veľkú veľkosť, ale inak nie príliš ošuntenú. Matný plastový povrch na zadnej strane je skutočne preferovaný pred lesklým magnetom na odtlačky prstov na zadnej strane modelu Fire HD 10.

Amazon Recenzia tabletu s ohňom: obrazovka

Api nebude mať nikdy mimoriadny displej, vzhľadom na jeho nízku cenu v suteréne, takže v mnohých ohľadoch je pokrytie farebnej škály sRGB mierne 59,3% nie je prekvapujúce. Toto je ľahko jedno z najnižších skóre z tabletu a 20% za Hudlom 2, Toto je podobný príbeh v našich ďalších objektívnych testoch, s priemerným maximálnym jasom 330,2 cd / m2 a dosť 034 cd / m2 čierna je pomerne vysoká úroveň, vďaka ktorej sú tmavšie obrázky trochu sivé a mliečne.

Kontrastný pomer 959: 1 nie je to hrozné, čo znamená, že obrázky a videá sú prekvapivo hlboké, aj keď farba nie je príliš presná. Subjektívne vyzerá obrazovka strnulá, aj keď je hľadisko úctyhodné, rozlíšenie 1Veľmi nízka, 024 x 600, spôsobí, že sa text zdá žltý a ťažko čitateľný malým písmom. Od vydania 2016 sa čitateľnosť zlepšila vďaka Fire 7 Nový rok 2017 spracováva menšie texty oveľa lepšie ako predtým.