Amazon len znížil cenu Kindle Paperwhite

Práve keď sme si mysleli, že Premiérový deň konečne zmizol, Amazon zasiahne nás ďalšou letnou výpredajom extravaganzy. Nie že by sme sa sťažovali. Jedným z mega obchodov, ktoré nás zaujali, bola táto cenová lomka na internete Kindle Paperwhite, ak ju znížite zo 130 GBP (bez „špeciálnych ponúk“ – aka inzeráty) na 100 GBP, alebo zo 120 GBP so špeciálnymi ponukami na 90 GBP – ušetríte tým okolo 30 GBP podľa toho, pre ktorý model sa rozhodnete.

Už dlho spievame chvály Paperwhite. Je to perfektný všestranný: tam, kde je originálny, cenovo dostupný Amazon Kindle nie je vodotesná a špičková Kindle Oasis prichádza so statnou cenovkou, Paperwhite je tenký, ľahký, cenovo dostupný a vodotesný.

PREČÍTAJTE ĎALŠIE: Amazon Kindle Recenzia na papieri: Veľmi dobre prečítané

Aby som bol úprimný, mysleli sme si, že 130 dolárov predstavuje pre e-reader primeranú cenu. Nielenže šetríte peniaze na nákup hmatateľných kníh, ale môžete si vziať so sebou celú dovolenku aj so sebou na dovolenku. Nepáči sa vám kniha, ktorú čítate pri dochádzaní? Zmiešajte ich stlačením jediného tlačidla. Všetky tieto možnosti sú obsiahnuté v elegantnom, štíhlom a štýlovo navrhnutom zariadení.

Kúpiť Kindle Paperwhite from Amazon teraz


Aby sme videli, že pri päťhviezdičkovom produkte zníženie ceny o 30 GBP, nás skutočne veľmi potešilo. Iba na obmedzenú dobu môžete zachytiť Kindle Paperwhite za mimoriadne prijateľnú cenu pod 100 libier.

Špecifikácia-múdry, Kindle Paperwhite v ponuke je s úložiskom 8 GB a 6-palcovým displejom s vysokým rozlíšením a zároveň je úplne vodotesný, aby ste zabránili všetkým rizikám pri čítaní pri bazéne (alebo pri pláži alebo pri jazere). Môžete ju zachytiť v jednej z dvoch farieb: klasická čierna alebo zvodne pomenovaná súmrak modrá. Kindle Paperwhite with Special Offers je až 90 GBP, zatiaľ čo ten bez vás bude stáť veľmi rozumných 100 GBP.

PREČÍTAJTE ĎALŠIE: Amazon Kindle vs Paperwhite vs Oasis: Ktorý Amazon Čítačka elektronických kníh je najlepšia v roku 2019?

Navyše prichádza s integráciou Audible; jednoducho spárujte svoje slúchadlá alebo reproduktory Bluetooth so svojím zariadením a počúvajte príbeh kedykoľvek a kdekoľvek.

Poponáhľajte si však; to je flash riešenie od Amazon takže to nebude trvať večne. Ak chcete vyloviť srdečne odporúčané Kindle Paperwhite na lacné, teraz máte šancu.

Kúpiť Kindle Paperwhite from Amazon teraz