Amazon Kindle Požiarne recenzie Odborné preskúmanie

So všetkými nepokojmi okolo štartu Kindle Fire HD, túto skutočnosť je ľahké prehliadnuť Amazon Tiež oznámila ďalšie, lacnejšie Kindle Požiarny tablet. Jeden s menej pôsobivým zoznamom spec a displejom s nižším rozlíšením, ale s cenou o niečo nižšou 129 GBP.

V skutočnosti štandard Kindle Fire je vylepšená verzia tabletu, ktorá sa v Spojených štátoch predávala asi minulý rok veľmi dobre, ale nikdy sa nedostala do Spojeného kráľovstva. Tento tablet má procesor 1,2 GHz duálne jadro a GHz 1 GB RAM, versus 1 GHz a 512 MB RAM z pôvodného Ohňa, a to robí veľký rozdiel vo výkone.

V benchmarku SunSpider JavaScript sa tomuto tabletu podarilo dosiahnuť skóre 1, 767 ms, od 20,5ms a celé rozhranie sa cíti príjemnejšie. Malo by sa však poznamenať, že napríklad v režime Fire HD sa v prehliadači posúvajú, posúvajú a prehliadajú web Silk vstavané tablety stále nie sú také hladké ako Google Nexus 7,

Fyzicky je oheň totožný s predchádzajúcim tabletom, ale to nie je zlá vec. Nehovoríme Apple úroveň sofistikovanosti iPadu Mini; Táto tableta je hrubá.5 mm, ktorý je dosť tučný, a váži 400 g, čo je trochu tuku, ale jeho žuvací, žuvací chrbát sa cíti veľmi odolný.

Amazon Kindle        Oheň

Má tiež rovnaké nižšie rozlíšenie obrazovky 10,24 × 600 s predchádzajúcim modelom, čo znamená, že text, obrázky a videá nevyzerajú tak ostro, ako sa mi páči Nexus 7 a Kindle Fire HD Technológia IPS však zaisťuje dobré pozorovacie uhly a maximálny jas 415 cd / m2, takže môžete pohodlne čítať knihy na väčšine miest. Sme ohromení kontrastným pomerom 847: 1, ktorá vytvára jasné farby.

Nečakajte však, že budete môcť pohodlne prečítať na pláži na plnom slnku; za takýchto podmienok je ľahko čitateľná iba obrazovka E Ink. Je tiež dôležité pamätať na to, že nejde o zariadenie s atramentom typu E, výdrž batérie teda nebude týždne a mesiace. Narazili sme na problém s našimi obvyklými porovnávacími kritériami pre bicie, ale viac ako päť hodín sme boli úspešní pri streamovaní videa z LoveFilm (pozri nižšie).