Amazon Inteligentný termostat spolupracuje so spoločnosťou Honeywell’s Resideo

dnes Amazon odhalili svoj prvý inteligentný termostat, vyvinutý s výrobcom technológie domácich termostatov Honeywell Resideo. Toto nové zariadenie bude stáť približne 60 USD a bude s ním fungovať Amazon Alexa a dotykové ovládanie. Amazon navrhol, že používatelia budú môcť nainštalovať túto technológiu rýchlo a jednoducho a ľahko používať zariadenie.

The Amazon Inteligentný termostat vyvinuli obaja Amazon a Resideo (výrobcovia domáceho termostatu Honeywell), ale budú ho predávať Amazon ako an Amazon produkt inteligentnej domácnosti. Toto zariadenie bude veľmi, veľmi podobné ostatným produktom inteligentných termostatov s dotykovou obrazovkou predávaných so značkou Honeywell, ale bude súčasťou Amazon’s kolekcia a značka s Amazonlogá používateľa.

The Amazon Inteligentný termostat neobsahuje žiadne reproduktory ani mikrofóny akéhokoľvek druhu. Ak chcete pracovať s Alexou, musíte sa pripojiť k zariadeniu s podporou Alexa. BUDETE môcť používať aplikáciu Alexa pripojenú k tomuto zariadeniu bezdrôtovo alebo jedno zo zariadení Echo, ktoré sa zobrazujú v zozname zariadenia na Amazon (Echo Dot 4th Gen, Echo Show 5 (2. gen.)). Budete tiež chcieť „použiť kontrolu kompatibility“, aby ste sa uistili, že tento termostat bude fungovať vo vašom dome.

Toto je jeden zo širokej škály produktov Amazon sa po prvý raz ukáže dnes ráno 28. septembra 2021. Pravdepodobne pôjde o veľmi domácu kolekciu zariadení, ktoré budú lacné a označené Amazonhlavné alebo vedľajšie značky. Prevažná väčšina produktov bude k dispozícii na predobjednávku dnes popoludní s dátumom vydania koncom tohto roka.

Pozrite sa na časovú os nižšie, kde nájdete ďalšie aktualizácie Amazon a kliknite na hlavný informačný kanál, aby ste videli všetko Amazonsa ukázalo dnes popoludní.