Amazon Hudba je teraz zadarmo pre každého, dokonca aj bez predplatného …

amazonská hudba zadarmo

Služby streamovania hudby sú počas týchto dní blokovania koronavírusu aktívnejšie ako kedykoľvek predtým. Bezpochyby to jasne ukázalo, že mnohé veľké spoločnosti robia to, čo je potrebné, aby svojich používateľov zabavili. Teraz Amazon Hudba je zadarmo pre každého, Aj bez toho, aby bol Prime!

Nie je žiadnym tajomstvom, že všetky služby tohto typu naďalej žijú v tieni Spotify. Tentoraz však používatelia Amazon Hudba bude môcť bezplatne počúvať širokú škálu interpretov a zoznamov hudobných skladieb.

Amazon Hudba ponúka hudbu úplne zadarmo

kroky na získanie neobmedzenej bezplatnej hudby na Amazon 3 mesiacov

Amazon Na rozdiel od Spotify nezahŕňa reklamy do svojej bezplatnej služby. A nová verzia je teraz k dispozícii na prehrávanie hudby na akomkoľvek zariadení vrátane iOS, Android, FireTV a dokonca aj bezplatnej webovej verzie. Okrem toho spoločnosť vložila do prémiovej verzie tri mesiace zadarmo. prečo? Pretože spoločnosť má v úmysle zverejniť svoju službu počas týchto dní uväznenia.

Tá istá spoločnosť vysvetlila, že táto bezplatná verzia Amazon Hudba to umožní používateľom v Španielsku, Francúzsku a Taliansku počúvajte tisíce staníc založených na skladbách a interpretoch akejkoľvek éry a žánru. Akoby to nestačilo, naznačili tiež, že si môžu vypočuť niektoré z najúspešnejších svetových a lokálnych zoznamov skladieb Amazon Hudba.

V Španielsku napr. Amazon vybraného zoznam skladieb založený na miestnych používateľských trendoch. Z tohto dôvodu sú uvedené nasledujúce bezplatné zoznamy skladieb:

  • Iberian Pop (španielske popové piesne).
  • Pop Culture (aktuálne popové piesne).
  • Fuego Latino (aktuálne latinské témy).
  • Nektár (najpopulárnejšie tanečné piesne).

To je potrebné zdôrazniť spustenie tejto hudby zo zariadení Echo je veľmi jednoduché. Stačí skopírovať to, čo sa robí v týchto príkladoch:

  • Alexa, daj Karola G„Na počúvanie hudby od konkrétneho interpreta.
  • Alexa, hraj hudbu 80-tych rokov„Počúvať hudbu z desaťročia.
  • Alexa, daj pop„Počúvať hity z jedného hudobného žánru.

amazonská hudba neobmedzená 3 voľné mesiace

Ak máte účet Prime alebo platíte za službu Neobmedzene, rozdiel nepostrehnete. Ale ak to tak nie je, potom Všetky tieto výhody si teraz môžete užívať v mobilnej aplikácii, na oficiálnej stránke spoločnosti a na vašej Amazon Zahodil. Chcete si to vyskúšať na svojom mobile? Potom si stiahnite aplikáciu.

Amazon  Hudba: Počúvajte podcasty